Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dori

Ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dori

Witam. Test wykonany dwukrotnie pokqzal 2 kreski. Badanie bhcg wykazali 701 co to oznacza? Czy to oznacza że jestem w ciąży? Nie mam się co martwić? Ze to nie jest ciąża?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma pani się czym martwić. Na wynikach obok wyniku beta powinna mieć Pani tabelkę. Tam jest napisane który to tc. 😊 Bete powinno się powtórzyć w ciągu 48h aby sprawdzic czy jest prawidłowy przyrost. 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beta

Czyli nie mam się czym martwić i to ciąża?beta powtarzam w piątek jeszcze raz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka
1 godzinę temu, Gość Beta napisał:

Czyli nie mam się czym martwić i to ciąża?beta powtarzam w piątek jeszcze raz 

Powtórz, jak dobrze przyrosnie to około 7 tc do ginekologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

Witam 🙂 Wiem, że to może głupie pytanie i odpowiedź jest pewnie oczywista ale czy to możliwe że mogłabym być w ciąży jeśli ostatni stosunek był 13 września a beta hcg z krwi 8 listopada wynosi 0,1? Ginekolog na USG też nic nie widzi. A ja mam dziwne przeczucie że mogłabym być. Niby miesiączka była ale skąpa. Bolą mnie piersi i są bardziej żylaste. Dodam że od 4 października biorę tabletki anty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

A skąd takie przypuszczenie? Minęło ponad półtora miesiąca... Co wg Ciebie mówią fakty? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

Niby gdzieś w głowie siedzi mi to że po takim czasie już nawet ginekolog powinien coś zauważyć ale mam straszne obawy przed ciążą i chyba sama się nakręcam. Nawet zauważyłam że ostatnio dziwnie się czuję a to może być tak naprawdę wpływ tabletek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka
16 godzin temu, Gość Ela napisał:

Witam 🙂 Wiem, że to może głupie pytanie i odpowiedź jest pewnie oczywista ale czy to możliwe że mogłabym być w ciąży jeśli ostatni stosunek był 13 września a beta hcg z krwi 8 listopada wynosi 0,1? Ginekolog na USG też nic nie widzi. A ja mam dziwne przeczucie że mogłabym być. Niby miesiączka była ale skąpa. Bolą mnie piersi i są bardziej żylaste. Dodam że od 4 października biorę tabletki anty

Beta ujemna więc ciąży nie ma. Tym bardziej że był okres. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

Coraz częściej się zastanawiam czy nie jestem przypadkiem w ciąży urojonej. Nawet zauważyłam trochę wzdęte podbrzusze ostatnio ale przecież brzuch się chyba powiększa dopiero po jakimś czasie a na USG nic nie było widać. Nawet do końca nie potrafię zaufać ginekologowi. Chłopak nawet ciągle mi tłumaczy że to niemożliwe bo zawsze robimy to w prezerwatywie i nic z nią się nie zadziało ale ja sobie coś wmawiam 🤦‍♀️ niby jak zacznę to wszystko rozmyślać to na chwilę się uspokoję bo dotrze do mnie że to nieprawdopodobne, ale jednak później znow zaczynają mnie dręczyć przeróżne myśli o ciązy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...