Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, ja poroniłam dzisiaj w nocy jestem w totalnej rozsypce, wczoraj byłam u ginekologa, mówi że wszystko jest książkowo bicie serduszka 118/min, poszłam spać koło 21  o 22 obudziłam się i poszłam się wysikać i patrzę a tu skrzepy czerwona krew i takie większe coś wyleciało, wiedziałam co to znaczy, przyjechało pogotowie zabrali mnie i to był koniec mojej ciąży 😭😭😭 jestem załamana psychicznie, 6tc+5, moje życie legło w gruzach

Odnośnik do komentarza

Nowa- eh, bardzo bardzo przykro ze tu do nas trafilas... My tu wszystkie wiemy co to znaczy, bardziej niz wiekszosc ludzi.

Na szczescie mamy siebie bo pewnie duzo z nas, jak nie wszystkie, bysmy powariowaly.

 

Od siebie dodam, ze wyjdzie jeszcze slonce, ze to nie koniec, juz nigdy ciaza nie bedzie taka po prostu prosta, ale to forum jest bardzo szczesliwe, tyle nas tu z masa wiedzy. I czesto nie jednym a kilku poronieniach potem tuli nasze skarby 🤗

Pisz jak Ci bedzie zle.

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Okropny ból chodziłam do tej pory do Dorskiego. A teraz byłam u Chechliński ego przyjmuje w luxmedzie. 

Ja trzymam kciuki za starania 😄 i czekamy z Aga398 na Ciebie 🙂

 

 

Nowa bardzo mi przykro... Tak jak piszą dziewczyny jeszcze wyjdzie słońce... Mimo że teraz wydaje się to być trudne.... Tutaj otrzymasz dużo wsparcia ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol
20 minut temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Okropny ból chodziłam do tej pory do Dorskiego. A teraz byłam u Chechliński ego przyjmuje w luxmedzie. 

Ja trzymam kciuki za starania 😄 i czekamy z Aga398 na Ciebie 🙂

 

 

Nowa bardzo mi przykro... Tak jak piszą dziewczyny jeszcze wyjdzie słońce... Mimo że teraz wydaje się to być trudne.... Tutaj otrzymasz dużo wsparcia ❤️

To u mojego, tego co Ci polecalam kiedys. On jest bardzo fajny. Ja teraz chodzę do jasionki do niego na nfz🙂

pracuje on jeszcze w center parku. A jak sie czujesz?

Odnośnik do komentarza
Gość Cudak88

Nadzieja666 - znam dwie osoby, które chodziły prywatnie do lekarza, ale także do drugiego lekarza na NFZ, aby mieć badania darmowe, a jest ich sporo - u mnie co miesiąc morfologia, mocz, tsh i te różne - które robi się w danym momencie. Chodząc na NFZ lekarz i tak nie dowie się, że chodzisz też prywatnie.

Nowa - każda z nas jest tutaj z tego samego powodu, przykro mi, że i Ty musiałaś do nas dołączyć, natomiast wiedz, że to forum jest bardzo szczęśliwe, tylko nie można się poddawać. Dla większości z nas wyszło słońce i możemy cieszyć się ciążami, jak i dziećmi mimo tego, że spotkało nas to co Ciebie teraz... Daj sobie czas na żałobę, ale walcz dalej.

Odnośnik do komentarza

MamaJulianka dziekuje ze pytasz😙 wczoraj bylo nieciekawie ale wysylali mnie na sor na rtg. Niestety dla mnie to za duze ryzyko... Nie pojechalam. Dzisiaj juz opuchlizna troche mniejsza, lepiej chodze wiec licze na to ze bedzie dobrze.

 

Nadzieja po tym co napisalas to ja zmienilabym tego lekarza.

Nowa przykro mi😔😔 wiem jak boli i wiem ze zadne slowa nie pomoga teraz.

Okropny bol trzymam kciuki zeby jednak przeczucia Cie mylily🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
4 godziny temu, Gość Okropny bol napisał:

Kiedyś przyjmował w swilczy, ale juz tam nie przyjmuje. W lux med na nfz Cie przyjął? Myślałam ze tam tylko prywatnie. Chyba ze cos zle doczytalam

Tak tak teraz w luxmedzie i prywatnie i na nfz przyjmuje 🙂 i co polecasz? 🙂 jak w ogóle podchodzi do ciąży jeśli chodzi po poronieniach? 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
4 godziny temu, Gość Okropny bol napisał:

Kiedyś przyjmował w swilczy, ale juz tam nie przyjmuje. W lux med na nfz Cie przyjął? Myślałam ze tam tylko prywatnie. Chyba ze cos zle doczytalam

Tak tak teraz w luxmedzie i prywatnie i na nfz przyjmuje 🙂 i co polecasz? 🙂 jak w ogóle podchodzi do ciąży jeśli chodzi po poronieniach? 

Odnośnik do komentarza

Nadzieja ❤️ teraz już musi być dobrze 

Nowa- nigdy się nie poddawaj 💪 szkoda że nie ma starego forum bo był skarbnicą wiedzy i nadziei❤️

Dziewczyny- Wasze Skarby rosną jak na drożdżach 😍 Cudowne Dzieciaczki i Cudowne Mamuśki 😍

Cudak88- jesteśmy już tak bardzo blisko ❤️❤️ aż nie mogę w to uwierzyć...

Ja też juz po wizycie, Kruszyna waży 2900 na USG pokazała ucho i kłaczki na głowie 😁 Buźke pokaże jak się urodzi hehe przepływy prawidłowe, szyjka, długa zamknięta, nic tam się nawet nie zaczyna dziać (dziś 36+3) ale to dobrze niech sobie siedzi bezpiecznie u mamusi ❤️ Ostatnie dwie nocy czułam lekki bol jak na okres, brzuch w ciągu dnia twardnieje (wyjątkowo jak długo stoję albo chodzę) a mała upodobała sobie wygibasy w godzinach od 18 do 1-2 🥴 ale kocham te kopniaczki od Niej 😍 kolejna wizyta za tydzień, miała być za dwa ale jakoś poczułam potrzebę żeby zapisać się wcześniej i skontrolować czy wszystko jest okej 🙂 po 37tyg jeszcze chce się spotkać z położną środowiskową, zrobię KTG i pozostaje obserwować, odpoczywać i czekać 😍 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol

No mna się zajął bardzo dobrze, badania mi zrobił na nfz itp. Polecam 🙂 do tego zabawny i mozna pozartowac z nim. A to na nfz nie miałaś jakiegos pakietu z pracy czy cos? Czy po prostu takie krótkie terminy?

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol

No mna się zajął bardzo dobrze, badania mi zrobił na nfz itp. Polecam 🙂 do tego zabawny i mozna pozartowac z nim. A to na nfz nie miałaś jakiegos pakietu z pracy czy cos? Czy po prostu takie krótkie terminy?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny które są bliżej 10tygodnia lub po czy was też bolą plecy a dokładniej krzyż/ledzwie od 2h strasznie mnie bolą normalnie nie wyrabiam. Niby to normalne około 12 tc. Ale czytałam że to może świadczyć również o poronieniu i teraz czarne myśli chodzą po głowie. Bo co innego gdyby to przyszło stopniowo a to tak nagle. I nie wiem czy już panikować mam

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny które są bliżej 10tygodnia lub po czy was też bolą plecy a dokładniej krzyż/ledzwie od 2h strasznie mnie bolą normalnie nie wyrabiam. Niby to normalne około 12 tc. Ale czytałam że to może świadczyć również o poronieniu i teraz czarne myśli chodzą po głowie. Bo co innego gdyby to przyszło stopniowo a to tak nagle. I nie wiem czy już panikować mam

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
13 minut temu, Gość Sayuri napisał:

Dziewczyny które są bliżej 10tygodnia lub po czy was też bolą plecy a dokładniej krzyż/ledzwie od 2h strasznie mnie bolą normalnie nie wyrabiam. Niby to normalne około 12 tc. Ale czytałam że to może świadczyć również o poronieniu i teraz czarne myśli chodzą po głowie. Bo co innego gdyby to przyszło stopniowo a to tak nagle. I nie wiem czy już panikować mam 

Tak mnie też czasami pobolewają ale ja tak mam od kad po pierwszym poronieniu miałam zabieg. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
13 minut temu, Gość Sayuri napisał:

Dziewczyny które są bliżej 10tygodnia lub po czy was też bolą plecy a dokładniej krzyż/ledzwie od 2h strasznie mnie bolą normalnie nie wyrabiam. Niby to normalne około 12 tc. Ale czytałam że to może świadczyć również o poronieniu i teraz czarne myśli chodzą po głowie. Bo co innego gdyby to przyszło stopniowo a to tak nagle. I nie wiem czy już panikować mam 

Tak mnie też czasami pobolewają ale ja tak mam od kad po pierwszym poronieniu miałam zabieg. 

 

25 minut temu, Gość Okropny bol napisał:

Bo w Jasionce odległe terminy na wizyte, w razie ciazy to chyba ze 2 miesiące trzeba czekac. I jakby co to tam sie zapisze

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
27 minut temu, Gość Okropny bol napisał:

Bo w Jasionce odległe terminy na wizyte, w razie ciazy to chyba ze 2 miesiące trzeba czekac. I jakby co to tam sie zapisze

Wiesz co ja się w kwietniu zapisałam na 17.05 ale nie wiedziałam ze będę wtedy w ciąży tylko chciałam świeżego spojrzenia. A ty te plamienia zadzwoniłam i mnie przyjął z marszu. I kazał znowu umówić na za 2 tyg... I wspomniał tylko o prenatalnyvh za darmo. Dzięki chyba rozwiałaś mi wątpliwości 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
27 minut temu, Gość Okropny bol napisał:

Bo w Jasionce odległe terminy na wizyte, w razie ciazy to chyba ze 2 miesiące trzeba czekac. I jakby co to tam sie zapisze

Wiesz co ja się w kwietniu zapisałam na 17.05 ale nie wiedziałam ze będę wtedy w ciąży tylko chciałam świeżego spojrzenia. A ty te plamienia zadzwoniłam i mnie przyjął z marszu. I kazał znowu umówić na za 2 tyg... I wspomniał tylko o prenatalnyvh za darmo. Dzięki chyba rozwiałaś mi wątpliwości 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol
24 minuty temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Wiesz co ja się w kwietniu zapisałam na 17.05 ale nie wiedziałam ze będę wtedy w ciąży tylko chciałam świeżego spojrzenia. A ty te plamienia zadzwoniłam i mnie przyjął z marszu. I kazał znowu u9mówić na za 2 tyg... I wspomniał tylko o prenatalnyvh za darmo. Dzięki chyba rozwiałaś mi wątpliwości 🙂

Tak on jest pomocny, mnie w szpitalu przyjal ze 2 razy jak mialam wątpliwości. I tez mialam prenatalne i polowkowe za darmo 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny bol
24 minuty temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Wiesz co ja się w kwietniu zapisałam na 17.05 ale nie wiedziałam ze będę wtedy w ciąży tylko chciałam świeżego spojrzenia. A ty te plamienia zadzwoniłam i mnie przyjął z marszu. I kazał znowu u9mówić na za 2 tyg... I wspomniał tylko o prenatalnyvh za darmo. Dzięki chyba rozwiałaś mi wątpliwości 🙂

Tak on jest pomocny, mnie w szpitalu przyjal ze 2 razy jak mialam wątpliwości. I tez mialam prenatalne i polowkowe za darmo 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...