Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałam aż ktoś założy nowy wątek. Cały dzień przeżywam, że nie dowiem się jak potoczyły się losy Dziewczyn tutaj. Mam nadzieję, że więcej z nas będzie szukało kontynuacji wątku: ciąża zaraz po poronieniu...

Swoją drogą strasznie mi żal, że tamte wpisy zniknęły, nie da się tego odzyskać? Tyle informacji, tyle wsparcia, tyle nadziei... W najtrudniejszych chwilach czytałam forum codziennie! Szukałam w nim swojego ukojenia...

Odnośnik do komentarza

Też nie mogłam wejść na forum. I było mi z tym głupio. Dziś mam wizytę u lekarza to mój 5 tydzień+1 dzień. Zobaczymy czego się dowiem. Plamienia mi ustały już w sobotę, zresztą nie były duże tylko lekko zmieniony kolor śluzu. Brzuch czasem mnie e pobolewanie ale to normalne w ciąży pamiętam z poprzedniej 😉 wiem że w tej ciąży będę przewrażliwiona, ale może moja gin mi wybaczy.

Pozdrawiam serdecznie Martyna. Mako mako daj znać jak u ciebie.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że tu jesteście!

Jusia, masz rację, ja po poronieniu przeczytałam prawie całe forum i mimo, że za dużo się nie udzielałam to Wasze wpisy były dla mnie ogromnym wsparciem i nieraz skarbnicą wiedzy 🙂

Odnośnik do komentarza

Tez byłam przerażona ze wszystko przepadło ,tyle histori nie wyobrażam sobie nie zaglądać tu❤️My prawie jak rodzina dziewczyny 😍Okropny ból jaki Maksio śliczny chłopczyk ,trzymam kciuki za starania.Ja gdybym była młodsza to tez napewno byśmy jedno jeszcze chcieli ale mam trójkę i to mi starczy ❤️Bruno pozdrawia 😘Świeże mamusie jak tak,dajcie fotki jakieś maluszków ❤️

05D5FED2-855B-4BFB-B1E8-A249AAB75D8A.jpeg

88E3A56F-F4A3-470C-8F1C-E31E76E5136B.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa

Niestety tak to jest że jak jest za.duzo postów do admin usuwa wątek 😞 i musimy zacząć od nowa... 

Smutek, Kasik zdrówka dla Was i Maluszków. Która kolejna w kolejce?:) 

Cudak88 my już też jesteśmy coraz bliżej 😳 u mnie to może być przełom maja/czerwca... Do torby brakuje mi paru drobiazgów, tak samo dla Małej więc zamawiam i codziennie mam dzień kuriera 😁 zaczęłam też pranie, prasowanie i układanie 😁  mamy już +14kg, czuje się ociężała, ciężko mi znaleźć wygodną pozycję, chyba zaczynam podchodzić wodą. 

A Młoda jest mega ruchliwa - kontrolę mamy 28.04 bo doktorka na urlopie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
6 godzin temu, Okropny bol napisał:

Nareszcie Was znalazłam.

Moj brzdac juz chodzi, jak torpeda. Czwroki mu wychodzą, wiec z zebami blizej niz dalej. 

No i zaczęliśmy sie strarac o nastepne, zobaczymy co z tego wyniknie 

Screenshot_20210419-074038_Gallery.jpg

Toz to już kawaler słodki❤️

Super trzymam kciuki za starania 🙂

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość mako_mako napisał:

Byłam u lekarza.

Jest mały człowiek i bije mu serduszko ❤️ 

Tylko torbiel się powiększyła do z 5x3,5cm do 7x6xm

Trzymam kciuki za malutkiego człowieczek 💖 A co z tą torbielą? Mówił coś lekarz? Ma się sama wchłonąć? 

Dziewczyny czy żeby wstawić zdjęcie trzeba być zalogowanym? Nie wiem kurcze jak umieścić zdjęcie tu

Odnośnik do komentarza

Albo się wchłonie, albo trzeba będzie usunąć laparoskopowo. Ogólnie przyjmowanie progesteronu jej nie pomaga zmaleć 😞

Mozliwe, ze trzeba być zalogowanym i w dodatku zdjęcie musi być małej rozdzielczości, ja wstawiłam nie zdjęcie tylko screena.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...