Skocz do zawartości
Forum

Majowe mamy 2021


Gość Gabi2991

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość Nikola napisał:

Hejka dziewczyny, byliśmy we wtorek na połówkowych i potwierdzona dziewczynka 🥰 wszystkie parametry w normie, szyjka nawet troszeczkę się wydłużyła 🙂 422g a jaka ruchliwa! 😄

Pięknie ❤ A miałaś jakieś problemy z szyjką? Czytałam, że się nie wydłuża, ale jak widać wszystko jest możliwe 😁

Odnośnik do komentarza

Ana, Nikola świetne informacje, oby tak dalej 😀😀😀 coraz bliżej tego naszego wyczekiwanego maja 😍 u mnie będzie chłopak, chyba Bartuś bo mąż i synek 3l tak mówią do brzucha 😀 na wizytę idę dokładnie za tydzień, 15 stycznia i zobacze co u niego słychać. Teraz mamy 23+4 😉 

Nikola z tą szyjka to może dzięki temu, że krótka to będziesz miała szybszy i łatwiejszy poród 🙂 ja swój pierwszy poród wspominam strasznie i już zaczynam się bać tego co mnie czeka...

Właśnie dziewczyny, macie postanowione czy poród SN czy cc? 

Odnośnik do komentarza

Nikola trzeba wybrać położna którą po porodzie odwiedzi Cię w domu i da wskazówki przy dziecku i zobaczy czy z Tobą wszystko jest ok 🙂 ale wiem że nie wszędzie to funkcjonuje bo moja siostra nikogo w domu nie uświadczyła. Ja jeszcze nie myślę nad wyborem. 

Odnośnik do komentarza

Ale są też położne, które przychodzą jeszcze w trakcie ciąży 🙂 Wizytę mam 19.01 to podpytam gina, czy może on ma kogoś do polecenia, czy mam sama szukać. Koleżanka nie wiedziała o tym i po porodzie w szpitalu dali jej formularz żeby wpisała położną to nie wiedziała o co chodzi to jej polecili i już do domu po porodzie do niej przychodziła. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Beata napisał:

Hej, wiesz co może lepiej zadzwoń do gina niech sprawdzi ph albo doradzi co możesz brać 😉

Niby tak, tylko jestem w trakcie zmiany lekarza. A wizytę u tego nowego mam dopiero 19.01, stary  bardzo źle mnke traktował I nie zadzwonię do niego 

Odnośnik do komentarza

Może dopytaj w aptece? Na pewno coś doradzą, a na miejscu przeczytaj, czy na pewno można stosować w ciąży. Z tego co czytałam można stosować tantum rosa. Proszek rozrabia się z wodą i nim podmywa. Łagodzi takie dolegliwości.

Mnie dzisiaj męczą pachwiny 😕 Czasami czuję lekko jak na okres, trochę boli pipka w środku no i te pachwiny 😕 Już sama nie wiem co robić 😕

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Beata napisał:

Może dopytaj w aptece? Na pewno coś doradzą, a na miejscu przeczytaj, czy na pewno można stosować w ciąży. Z tego co czytałam można stosować tantum rosa. Proszek rozrabia się z wodą i nim podmywa. Łagodzi takie dolegliwości.

Mnie dzisiaj męczą pachwiny 😕 Czasami czuję lekko jak na okres, trochę boli pipka w środku no i te pachwiny 😕 Już sama nie wiem co robić 😕

Ja mam podobnie ciągle coś pobolewa, cała ta sytuacja z lekarzami mnie dobila. Polowkowe będę miała dopierow 22 I 2 tc mam nadzieję że to nie za późno:( jak z ruchami? U mnie raz intensywnie raz cisza...

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że trafisz w końcu na dobrego ginekologa, któremu będziesz mogła zaufać i będziesz spokojniejsza 🙂

Jutro albo w środę będę dzwoniła do gina z wynikami to od razu zapytam o to pobolewanie.

Tak samo. Jednego dnia mogę stać i robić śniadanie, a Mały się wierci, jak leżę to brzuch podskakuje i mąż go dobrze czuje, a drugiego dnia dopiero późnym wieczorem jak leżę i go zaczepiam to kopnie lekko parę razy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Beata napisał:

Mam nadzieję, że trafisz w końcu na dobrego ginekologa, któremu będziesz mogła zaufać i będziesz spokojniejsza 🙂

Jutro albo w środę będę dzwoniła do gina z wynikami to od razu zapytam o to pobolewanie.

Tak samo. Jednego dnia mogę stać i robić śniadanie, a Mały się wierci, jak leżę to brzuch podskakuje i mąż go dobrze czuje, a drugiego dnia dopiero późnym wieczorem jak leżę i go zaczepiam to kopnie lekko parę razy. 

Czyli tak chyba jest, dzieci też mają humory:) czasami kopie koło pępka czasami aż w pochwie to czuje:)

Odnośnik do komentarza
Gość BabyPlanner

Cześć Dziewczyny,

przede wszystkim serdecznie gratuluję Wam wszystkim.

Mam na imię Kasia jestem mamą dwóch słodkich łobuziaków (5 lat i 1,5 roku) oraz pomysłodawczynią BabyPlannera - narzędzia do zarządzania czasem mamy i niemowlęcia. Jest to planner na pierwszy rok życia dziecka, w którym mama zaplanuje swoje sprawy, a jednocześnie zapisze wszystko co ważne dla maluszka. 

Dzięki BabyPlanner:

- będziecie przygotowane na każdą wizytę u pediatry/położnej/fizjoterapeuty

- ustalicie Wasze rytuały

- zadbacie o rutynę maluszka

- będziecie miały pod kontrolą Wasz budżet

- zaplanujecie wspólny wyjazd

- zadbacie o prawidłowe rozszerzanie diety

Zachęcam do odwiedzenia profilu na Facebooku/Instagramie. W najbliższym czasie będzie się tam działo 😄

https://www.facebook.com/BabyPlanner-105258058153208

https://www.instagram.com/babyplanner.pl/

Planner jest obecnie w druku i mam nadzieję, że sprzedaż ruszy pod koniec stycznia. 

pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Was mocno kciuki,

 
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie macie uczucia duszności i tak jak by was zatykało jak. Się kładziecie ja w ogóle nie mogę spać duszno. Mi teraz wróciłam że spaceru chciała się położyć na lewym boku i znów to. Samo uczucie jak bym. Miała się udusić. Otworzyłam okno i siedzę w fotelu i wyje z tej niemocy. Do. Tego. Zgaga okropna nie mogę nic na nią już zaradzić i okropny bol. Glowy 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...