Skocz do zawartości
Forum

Sposób na natrętną teściową


Gość Nerwówka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nerwówka

Szanowne forumowiczki, 

Nie wiem czy proszę was o poradę, czy tylko o przeczytanie. Relacja z teściowa niszczy mnie od środka. Problem polega na tym, że moja teściowa jest mega natrętna. Ubzdurała sobie, że będę jej córka o której zawsze marzyła. Tak się niefortunnie składa... Ze ja nią nie chce być. Na siłę chce mi pomagac przy dzieciach, próbuje mnie przytulać, z uporem maniaka przez kilka miesięcy wierci w brzuchu o wspólnych wakacjach. Odmawiasz- za 5 minut znów o to samo pyta, jakby nigdy nic, gorzej jak dziecko. Zaczęłam unikać jej w pewnym momencie jak ognia, zablokowałam numer... Sama nie wierzę w to co pisze, ale to wszystko dzieje się naprawdę. Każda, absolutnie każda okazję wykorzysta aby coś zaproponować, odwiedzasz ja- ona proponuje że na drugi dzień wpadnie. Dasz jej palec, zeżre całą rękę. Nie pomaga haslo: "jak będę chciała pomocy to o nią poproszę" , "jak bedziemy mieli czas to wpadniemy", "nie lubię jak ktoś kupuje ubrania mi lub dla dzieci, bo wiadomo- każdy ma swój gust". W oczy słyszę "zawsze w Ciebie wierzylam", za plecami "niewdzięcznica, moja teściowa nic dla mnie nie robiła, ja ją traktuje jak córkę a ona tego nie docenia". Ratunku, ja potrzebuje tlenu!!;( w tej szopce ja jestem katem, teściowa superbohatera mążg dziecko blądzące we mgle. Nie wytrzymam już dłużej tego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...