Skocz do zawartości
Forum

Jaka jest szansa na ciąże?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z narzeczonym nie staramy się jakoś bardzo specjalnie o dziecko aczkolwiek fakt, że jednak będziemy rodzicami ucieszyłby nas 🙂😍 Czy jest duża szansa, że jestem w ciąży? Kochaliśmy się, gdy miałam dni płodne. Narzeczony „skończył” obok aczkolwiek stosunek trwał długo i doszło do wytrysku 3 lub 4 razy w przeciągu kilku minut. 

Odnośnik do komentarza

No takie stosunek mógł spowodować zapłodnienie, ale skąd pewność czy to były dni płodne? jakoś je kontrolujesz? wiem, czy się starasz, czy nie to taka wiedza o całym cyklu daje wiele możliwości żeby planować współżycie, ja mam w domu cyklotester myway, dokładnie sprawdza całe cykle, i bierze pod uwagę lh a to dość zmienny czynnik w całym cyklu

Odnośnik do komentarza

A skąd pewność, że miałaś dni płodne? Mierzysz temperaturę, obserwujesz śluz czy szyjkę macicy? A może chodzisz na monitoring do ginekologa? Jeśli posługujesz się tylko jakimiś wyliczeniami albo aplikacjami, to wcale nieusunięcia być dni płodne. Ja obserwuje swoje cialo od ponad roku i też nie zawsze udaje mi się dobrze określić moment owulacji, bo to jest bardzo trudne 😉

Jeśli nie skończyło w Tobie, to szanse na ciążę są mniejsze. My jeszcze przed ślubem uprawialiśmy seks przerywany i ciąży nie było przez dobrych kilka lat. Ale to potem okazało się, że mam problemy z hormonami, więc i to mogło się do tego przyczynić :). 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...