Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość irekq123

Jak rzucić palenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość irekq123

macie jakieś skuteczne sposoby na rzucenie palenia? Obiecałem synkowi że nie będę palił ale ciągle wracam do nałogu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oknaz

przed wszystkim dużo silnej woli, ja sobie recigar kupiłem, bez tych tabletek by było ciężko, cytryzyna hamuje głód nikotynowy i od razu w sumie jak zacząłm tabletki brać to przeszła mi ochota na papierosy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26/2/2020 o 11:18 PM, Gość oknaz napisał:

przed wszystkim dużo silnej woli, ja sobie recigar kupiłem,teraz tylko czeka mnie wybielanie zębów bez tych tabletek by było ciężko, cytryzyna hamuje głód nikotynowy i od razu w sumie jak zacząłm tabletki brać to przeszła mi ochota na papierosy

żadne tablety nie pomogą bez samozaparcia, albo chcesz rzucić albo nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz tylko przestać kupować papierosy i palić je, i to wszystko, nie będzie żadnych problemów. Nie żartuję. Wszystko inne to bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość detka

Czasami sama silna wola nie wystarczy, mi nie wystarczyła, na początku było bardzo ciężko, chciaż miałam wsparcie męża i koleżanek z pracy i tak nie było łatwo. Bardzo pomogły mi tabletki recigar, po 25 dniowej kuracji nie wróciłam do palenia, ale myślę, że gdyby nie tabletki nie byłoby mi łatwo pokonać nałóg bo to nie jest niestety proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...