Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi urwało wcześniejszego posta. Pisałam że mam termin na 22.08. wizytę u lekarza mam 07.01 i mam nadzieję że zobaczę bijące serduszko

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfjmg9251k.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaDwójki

Czesc na dwóch testach dwie grube krechy. Om 14.11. Mam już dwoje dzieci. 3 i 1,5 roku. To będzie trzecie. Wizyta u lekarza 2 stycznia. Jestem trochę podłamana bo dwa maluszki w domu a tu trzeci w drodze....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie nowe dziewczyny
Przełożyłam jednak wizytę z 9.01 na 3go bo planujemy wyjechać do rodziny na kilka dni
Od wczoraj przeziębiona ehh
Jak u was samopoczucie?
Szczęśliwego Nowego Roku, spokojnej ciąży, pięknych zdrowych dzidziusiów sierpień 2020:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia1984

Hej, dołączam do Was :)
Mam 35 lat, jestem w pierwszej ciąży i termin liczony wg terminu ostatniej miesiączki to 6.08, a wg USG - 20.08 :)
Też Was męczą takie okrutne mdłości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaDwójki

Hej ja mam 31 lat i to moja 3 ciąża. Mdłości mam okropne, wrażliwość na zapachy nadnaturalna, potrafię z drugiego pokoju wyczuć że moje młodsze dziecko zrobiło kupę do pieluszki... masakra jednym słowem... kiedy to minie :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ja mam termin z USG na 20.08, pierwsza ciąża poroniona w 4 tygodniu samoistnie 10 listopada aktualnie 7tc+6 dni. Słyszałam już bicie serduszka w 5tc+5 ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaDwójki

Krejziii a można wiedzieć w 5tyg+5dz jakie usg miałaś robione? Dopochwowo ? I już było widać zarodek z bijacym serduszkiem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dopochwowo miałam robione. Tak był już zarodek z bijącym serduszkiem Pani doktor nawet na moment włączyła mi bicie serca żebym nie miała wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaDwójki

Ja miałam dzisiaj usg. Lekarz stwierdził 6tyg 2dni ciąży. Pecherzyk bym widoczny a w nim jakaś kuleczka ale ciężko stwierdzić co to, no chyba zarodek :-) ale bicia serduszka nie było widać... Jeszcze za wcześnie?? Usg miałam brzuszne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj że u każdej z nas jest inaczej i musisz poczekać a napewno na następnej wizycie zobaczysz pięknie bijące ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przywita się i ja :)
W poniedziałek zaczęłam 8 tydzień, z wyliczeń termin na 24 sierpnia. W 5tyg i 4dniu byłam potwierdzić ciążę i została potwierdzona, ale jeszcze wtedy serduszko nie biło. Jutro mam kolejny raz gin, ale prywatnie bo do swojej pani dr dostanę się dopiero w lutym:/.
Mam 35lat i to moje drugie dzieciątko, pierwsza ma 3latka i prawie 4 miesiące :)
Mam okropne mdłości, 2 razy prawie zemdlalam. Ogólnie czuję się bardzo fatalnie-powtórka z 1 ciąży.
Miłego dnia-Nika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aka88

To ja też potwierdzam 7 tydzień, na usg już było widać serduszko. Termin na 21 sierpnia, ale Ja już sie przyniosę na fb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

Cześć dziewczyny dziś miałam wizytę. Jest fasolka i jest serduszko :) termin 23 sierpień :) gratulacje dla pozostałych dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nymeria

Dziś miałam wizytę 7+2

Było słychać serduszko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorka

Hej jak tam u Was. Mam potwierdzonego groszka na usg 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia1989

I ja również z chęcią do Was dołączę.  U mnie termin na 13.08, serduszko już bije. Trzymam kciuki za wszystkie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula36

Hej dziewczyny! Mam 36 lat i dwoch synów,  postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę i jest potwierdzona fasolka. Termin 16.08.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidia

Hej. U mnie 11 tydzień:-). W 7 tyg. serduszko biło, ominęły mnie wszystkie przykre objawy- oprócz bólu piersi i zmęczenia, następne USG mam za tydzień i już nie mogę się doczekać żeby sprawdzić czy wszystko jest ok, trochę się denerwuje, bo to moje pierwsze dziecko, długo na nie czekaliśmy. Buziaki dla Was:-* 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

20.11.2018 zakładałam wątek sierpniówek 2019, niesamowite jak to zleciało. Pamiętam jak dziś ten stres i obawy towarzyszące nam wszystkim.  Gratuluję wam z całego serca dobrych nowin. Życzę wam żebyście miały nudną i spokojną ciążę i szybkie porody w terminie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Cześć wszystkim! Jestem aktualnie w 13 tc, termin na 7 sierpnia i 36 lat na karku. To moja pierwsza ciąża po dwóch latach starań.teraz już się trochę uspokoiło ale na początku miałam krwawienie i odklejenie kosmówki, a przedwczoraj lekarz stwierdził że skraca mi się szyjka macicy, więc nie jest lekko. Ostatnie 3 miesiące kosztowały mnie mnóstwo stresu, u Was też tak było?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...