Skocz do zawartości
Forum

Sierpniòweczki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ja głodna nie jestem cały czas, trochę mi sie brzuch napina i piersi pobolewaja. Ale nie jest tragicznie, w pierwszej ciąży miałam gorzej. Dlatego czekam z niecierpliwością na wizytę u lekarza, i zastanawiam sie czy nie zrobić jeszcze raz badania b-hcg, żeby sprawdzić poziom.

Odnośnik do komentarza

~Krucha, to super :-) to Twoja pierwsza ciąża? Trzymam kciuki żeby była książkowa ;-)
Mam pytanie do tych mam dla których to nie jest pierwsza ciąża. Cała pierwszą ciąże chodziłam do jednego lekarza prywatnie i byłam bardzo zadowolona, teraz chciałabym pójść do tego samego tylko, że na fundusz. Ja od samego początku miałam dość ciężka ciąże, miałam częstsze wizyty i kilka razy leżałam w szpitalu. Czy mialyscie taka sytuacje? Jak zareagował Wasz lekarz?

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze to wcale nie czuje ciąży, nie wymituje, zero zgagi i bolu w piersiach co mnie strasznie męczyło w pierwszej. Mąż mnie pociesza że ta jest może pojedyńcza i dlatego. Ale Ja zaczynam mnieć obawy i myślę czy nie starać sie wcześniej umówić wizyty, bo pierwsza mam 7 stycznia lub nie zrobić jeszcze raz badania krwi, czy b-hcg przerasta.
Jeśli chodzi o lekarza to ja będę znowu chodzić na fundusz do przychodni przyszpitalnej.

Odnośnik do komentarza

Dominika druga ciąża już mam synka Filipka ma 4 lata (teraz 11 grudnia skończył). Ja będę chodzić na NFZ tak jak przy pierwszej ciąży. Także nie wiem jak to jest prywatnie w ogóle. Powiem wam dziewczyny, że już chce tego 7 stycznia mieć wizytę i odetchnąć z ulga jak będzie wszystko dobrze.
Aka88 każda ciąża jest inna. Może tej nie bedzisz odczuwac tam jak pierwszej nie ma co się stresować.

Odnośnik do komentarza

Witam przyszłe mamusie :)
Ja według ostatniej misiaczki termin mam na 12 sierpnia <3 do lekarza mam wizytę w styczniu dopiero. To moja pierwsza ciąża i tak się zastanawiam bo czytam na różnych forach itd i dziewczyny piszą że miały dużo śluzu a ja mam od czasu to czasu upławy ale większość sucho. Jak jest u was?

Odnośnik do komentarza

Witam gorąco
Nie wiem co napisać bo u mnie wielka niepewność
Ostatnia miesiączka z 18.11 na USG pęcherzyk z 16.12
Parę dni temu czerwone plamienie dziś awaryjna wizyta u lekarza i zalecenia brania Duphaston i leżenie i odpoczywanie
Drugie USG pęcherzyk większy nie otoczony krwią ale strach robi swoje a bóle podbrzusza nie pomagają w tym ból podobny do miesiączkowego ale bardziej jak bym bardzo chciała siku i wstrzymywała
Szyjka zamknięta ładnie i się nie otwiera
Panika ogromna bo 5-6 miesięcy temu miałam poronienie pustego jajeczka płodowego

Odnośnik do komentarza

Witamy nowe sierpniòweczki, gratulacje ||
Karusia też mam 9go wizytę, to będzie u ciebie +-7t, chociaż ja byłam w 5t pierwszy raz-zawsze.
Laśka dużo zdrowia dla ciebie i maluszka
Gosia też nie mam śluzu w tej trzeciej ciąży a jest ok, u ciebie napewno też. We wcześniejszych 2ciążach (straconych) był śluz biały, dużo, upławy a widzisz.
Dominika ja z dwiema ciążami chodziłam na NFZ i 2 straciłam, w życiu nie skorzystam z wizyt NFZ bo mi baba zmarnowała ciążę bo nic nie mogła, tylko czekała na obumarcie, przy drugiej ciąży powiedziała w prost, zmieniłam gin i ten mi pomógł-wszystko prywatnie-i ciąża się rozwija, zamierzam kontynuować a raczej muszę i chce, ale każdy na prawo do innego zdania oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...