Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nie ma jeszcze wątku Sierpniòwek 2020
(a zauważyłam na forum że są;-)
więc postanowiłam założyć,
u mnie 7 tydzień.
Przyłączycie się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krucha

Cześć nieśmiało się dołączam ;) termin z om to 23.08 . Dziś rano na teście wyszły mi dwie kreski ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo cześć krucha, świeża sprawa widzę, fajnie gratulacje || kreseczek!!
Starasz się o 1 dziecko?
Ja o 1 dziecko, termin mam na 2.08, jestem już po 2 wizytach bo chodzę co 10 dni, wiadomo....początki, kolejna 19go a ty kiedy się umawiasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

Mam już w domu 4 latka Filipka. I już od chwili staralismy się o rodzeństwo dla niego :). Wizytę będę umawiać dopiero w styczniu, teraz to za wcześnie jeszcze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola1987

Ja jestem dzisiaj po pierwszym badaniu usg , ale jeszcze nic nie widać, tylko pęcherzyk. Z moich obliczeń to 5 tydzień i 4 dni. Następna wizyta 20.01 dopiero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejo,
Dziewczyny w sobotę test pokazał mi dwie kreski i jestem zaskoczona. Bo już odpuściłam staranie o dziecko. Trochę mnie ta ciąża mnie przeraża.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

Witam nowe dziewczyny i gratuluję 2 kreseczek :)
Ajka88 długo się starałas?? :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wakacjii, ale jak trzy razy okazło sie że nie potrzebnie kupiłam test, to mi się odechciało. A teraz jestem zła że nie zrobiłam od razu, bo bym nie piła na imprezi. I mam wyrzuty sumienia. Jeszcze jestem chora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

Rozumiem cię doskonale. Też byłam na imprezie firmowej z myślą, że pewnie też się nie udało. A tu jednak się udało tym razem. Ale jestem dobrej myśli :) Czekam grzecznie do stycznia na pierwszą wizytę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny :)
Ja dopiero w piątek idę do lekarza, mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku i do was dołączę już tak na serio :D Póki co jestem po pozytywnej bHCG i pozytywnym teście. Jak wyglada u was kwestia z informowaniem rodziny o ciąży? Mój partner bardzo chce pochwalić się swoim rodzicom w wigilię :) jak to u was wyglada ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też czekam na wizytę w styczniu, i zobaczymy. Mąż każe mi myśleć pozytywnie Ja sie boję. A jeśli chodzi o powiadomienie rodziny, to myślę gdzieś za miesiąc. Napewno nie wigiilia bo to za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Pola Ajka Fruzia
Pola i Ajka chyba jesteśmy w podobnym wieku;-)
A Fruzia i Krucha ile macie lat?

Pola tj pierwsza wizyta za tobą, też byłam 1x w 5t i był pęcherzyk, jest super
Oj to życzę cierpliwości do styczniowych wizyt

Fruzia my teraz po 2 wizycie >6t2d powiedzieliśmy rodzicom o ciąży, pierwszy raz widziałam bijące serduszko, płakaliśmy ze szczęścia...
(tj moja 3 ciąża, dwie zakończyły się w 8 i 9 tyg, brak echa płodu) zwzgl na ryzyko teraz chodzę co 7 lub 10dni, jak już przebrne przez ten najgorszy czas to może będę chodzić co 3 tyg.

Tj wasza 1 ciąża?dziecko?
Krucha już wiadomo że ma 4latka, gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1987

Już utworzyłam grupę, jak chcecie to wyślijcie mi zaproszenie do grona znajomych mój profil to Paulina Bogunia zdjęcie profilowe mam w niebieskich spodniach i czarnej bluzce. Jak zaprosicie mnie do znajomych to dodam was do grupy. Jest to grupa 100% tajna nikt z waszych znajomych nie będzie mógł zobaczyć co tam jest tylko my. Tak ze zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość -aka88

Z chęcią dołącze do grupy, ale dopiero po pierwszej wizycie. Naraziw nie chce zapeszac:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1987

To jak ktoś chce być w grupie to oprócz zaproszenia wyślijcie mi jeszcze w wiadomości „Sierpień” żebym wiedziała o co chodzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

Cześć dziewczyny ;) ja mam 30 lat . Też na chwilkę się wstrzymam z grupą na fb. Jak będzie ciąża potwierdzona przez lekarza to bardzo chętnie ;)
Dziewczyny a jak się czujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ajka 88

Ja narazie próbuje wyjść z choroby, żadnych objawów ciąży nie mam. Nie pamiętam jak miałam w tamtej, ale wydaje mi się że szybko miałam a teraz nic. Na fb, widzę że już jest jakas grupa sierpniowek 2020.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

U mnie w pracy koleżanka jest chora i mnie też coś bierze. A co do ciąży to strasznie mnie bolą piersi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam zaraz 8 tydzień, jutro kolejna wizyta.
Ajka ja wczoraj wymiotowałam 4x u nas rodzinnie panuje jelitówka od poniedzieli- więc nie do końca myślę że to ciążowe, dziś dobrze, Cola pomogła ufff, ogólnie jem jak wróbelek, nie mam apetytu od początku, odrzuciło mnie od miesa i tak trochę wymuszam jedzenie, trochę się tym martwię....
Mdłości były 4 i 5 tydzień gdzie takie baaardzo były w 5t może z 4 dni, w poprzednich ciążach też były w 5t.
Krucha piersi bolą odziwo od >5 tyg. i teraz cały czas, kłopotliwe w nocy bo lubię spać na plecach, a teraz? jakby 2 kamienie na klacie leżały, no i ciągle sikam, przez co budzę się b.czesto
Myślę że fajnie by było tu jeszcze popisać żeby się przyłączały kolejne cieżaròweczki bo jest nas garstka;-)
Krucha Ajka, zdrówka, nie dajcie się grupie, choć to podobno 1 z pierwszych objawów ciążowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola1987

Hej dziewczyny. Dzisiaj zaczyna mi się 7 tydzień, objawy to ból w podbrzuszu, ból piersi, ciagle zmeczenie... mogła bym spać dzień i noc. Nie wymiotuje, ale mam czasami tak dziwnie kwaśno w ustach i jestem cały czas głodna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...