Skocz do zawartości
Forum

***nowy konkurs z qlturką***


admin

Rekomendowane odpowiedzi

http://parenting.pl/screeny/qlturka_konkurs.jpg

Z qlturką od dziecka

Zapraszamy do konkursu, który organizujemy razem z portalem Qlturka.pl - dziecko i kultura. Czekają na Was atrakcyjne nagrody ufundowane przez MiniMini.

[fl]http://parenting.pl/screeny/ql_logo.jpg[/fl]
Portal Qlturka.pl - dziecko i kultura to miejsce dla każdego zainteresowanego tematyką kultury dla dzieci. Znaleźć tam można ciekawe teksty i pliki multimedialne, aktualne informacje i rzetelne recenzje z obszaru literatury, muzyki, teatru i filmu, sztuk plastycznych. Miejsce to może być inspiracją dla rodziców, wychowawców, nauczycieli, bibliotekarzy, animatorów kultury i wszystkich, którzy pracują z dziećmi. Tu powstaje społeczność pasjonatów kultury dla dzieci, czytelników i twórców.

Szanse na otrzymanie jednej z nagród mają te osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe i będą spełniały wymogi poniższego regulaminu.

Pytanie konkursowe brzmi:
Jak nazywa się wielki czerwony pies, bohater bajki emitowanej na MiniMini?
Odpowiedź należy wysłać jednocześnie na dwa adresy konkursy@parenting.pl i qlturka@qlturka.pl, w temacie wpisując hasło „qlturka”, a w treści odpowiedź i swój login z forum.

NAGRODY:

2x plecak MiniMini:

http://parenting.pl/screeny/plecak_mm.jpg

2x płyta MiniMini:

http://parenting.pl/screeny/plyta_mm.jpg

2x maskotka ryba

http://parenting.pl/screeny/ryba_mm.jpg

Uwaga - każdy uczestnik konkursu ma prawo nadesłać jedną odpowiedź konkursową. Kolejne e-maile od tego samego użytkownika parenting.pl nie będą uwzględniane podczas ustalania wyników.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie znajdują się w poniższym regulaminie - prosimy o zapoznanie się z nim.

Regulamin konkursu „Z qlturką od dziecka”
Sponsor nagród MiniMini

1. Konkurs trwa od 2 marca 2009 do 15 marca 2009 r.
2. W konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletni użytkownicy forum parenting.pl
3. Aby móc wygrać jedną z nagród należy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie:
Jak nazywa się wielki czerwony pies, bohater bajki emitowanej na MiniMini?
4. Warunkiem wysłania odpowiedzi konkursowej jest posiadanie aktywnego konta w serwisie parenting.pl. Konto aktywne definiowane jest przez minimum 100 postów na forum
5. Odpowiedzi należy wysłać w mailu jednocześnie na dwa adresy: [EMAIL="konkursy@parenting.pl"]konkursy@parenting.pl i [EMAIL="qlturka@qlturka.pl"]qlturka@qlturka.pl
W temacie maila należy wpisać hasło: „qlturka”; a w treści maila należy podać swój login z forum parenting.pl.
6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jednego maila i ma prawo do wygrania jednej nagrody.
7. Nagrodzone w konkursie zostaną te osoby, których maile trafią do adresatów jako: piąte, dziesiąte, dwudzieste, trzydzieste, czterdzieste, i ostatnie zgłoszenie konkursowe. Nagrodzonych zostanie sześcioro laureatów. W ostatecznej klasyfikacji biorą udział tylko zgłoszenia konkursowe, które spełniają wymogi punktów 2, 3, 4 i 5 niniejszego regulaminu.
8. W ciągu 3 dni po zakończeniu Konkursu organizator opublikuje wyniki Konkursu na stronie forum parenting.pl.
9. Sponsorem nagród jest MiniMini
Laureaci otrzymają:
Pierwszy i drugi (co odpowiada piątemu i dziesiątemu zgłoszeniu) – plecak MiniMini
Trzeci i czwarty (co odpowiada dwudziestemu i trzydziestemu zgłoszeniu) – płytę MiniMini
Piąty i szósty (co odpowiada czterdziestemu i ostatniemu zgłoszeniu) – maskotkę rybkę
10. Każdy laureat konkursu jest zobowiązany do podania Organizatorom swojego adresu pocztowego w terminie 4 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Nie dopełnienie wymogu podania adresu pocztowego sprawia, że nagroda przepada na rzecz kolejnych konkursów. Organizator przekaże współorganizatorowi dane osobowe laureatów. Współorganizator, oświadcza, że dane zostaną wykorzystane tylko dla celów związanych z konkursem. Nagrody zostaną wysłane na adres podany przez laureata konkursu w terminie 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu.
11. Kwestie nie zawarte w regulaminie konkursu określa regulamin serwisu parenting.pl

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Pooh
ania2012
martusia9876
wziełam udział i mam nadzieję że coś wygram bo zawsze mam pecha :((

To tak jak ja też nie mam szczęścia w konkursach :no1:

Ja też z tych pechowych :ehhhhhh:

witaj w klubie ja we wszytkich konkursach biore udzial i nigdy nic :36_2_24::36_2_24:

Odnośnik do komentarza

martusia9876
Pooh
ania2012

To tak jak ja też nie mam szczęścia w konkursach :no1:

Ja też z tych pechowych :ehhhhhh:

witaj w klubie ja we wszytkich konkursach biore udzial i nigdy nic :36_2_24::36_2_24:

Noo to ja trzymam mocno kciuki żeby tym razem Wam się udało :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

ronia
Anulka
ronia
Przypuszczam że chodzi o Reksia :sofunny: :sofunny: chociaż nie on w sumie nie czerwony... no chyba ze sie zdenerwował okrutnie :lol:

Reksio raczej z tych mniejszych. Ten jest postury Pinia :lol: - taką bajkę chyba pamiętasz :lol:

nie nie bardzo kojarze :)
za to Szarika jak najbardziej :lol:
w sumie się nie dziwię bo Pinio to chłopiec a słoń nazywał sie Dominik :sofunny:

Odnośnik do komentarza

kori19
Wszystko fajnie ale nie wiem jak wysłać jednego maila jednocześnie na dwa adresy:(((( jestem ciemna w tych sprawach:le: Pomóżcie:)

w tym samym mailu w okienku Do: wpisujesz obydwa adresy mail oddzielając je średnikiem.

Ale czy słowo "jednocześnie" znaczy, w tym samym czasie (czyt. za jednym razem) czy po prostu chodzi, że i na jeden i na drugi adres?
No bo ja myślałam, że jednak ta druga opcja. Ale koleżanka wyżej zbiła mnie z pantałyku :what:

kari ale z tego co wyczytałam to aby móc wziąć udział trzeba mieć 100 postów

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...