Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

eewelinka
Obrona od 11. Tylko mam 140 km w jedną stronę i powoli się ogarniam.. :) Potem wizyta o 17 15 w Rzeszowie.. czyli praktycznie prosto z Krakowa do Rzeszowa, po drodze zahaczając o dom. :D

Życzę powodzenia! To licencjat czy magister? Ja się broniłam rok temu więc temat studiów mam na szczęście zamknięty :)

Odnośnik do komentarza

Witam i ja

Pena gratuluję. ..cały czas podczytywalam was na staracxkach ...wiec widziałam w jakich emocjach zylas ostatnio . Cieszę się że się udało!

Ewelina powodzenia. U mnie już ponad 10 lat mija po obronie ...;-)

Olcik po pierwszej wizycie musze powiedzieć mojemu siostrzencowi który jest moim szefem . Gdyż ja prowadzę jego sklep ogrodniczy . Czy zdrowa cxy chora zawsze jestem na posterunku. ..jego nic nie obchodzi. Wiec musze go przygotować i pomoc szukać zastępstwa.

Ja juz bym poszła z miłą chęcią. ..Bo mam mega katar i chrype . Ale nie na komu stać w sklepie.

Dziewczyny Dziś powtórzyłam test ciazowy aby się przekonać czy to nie sen ;-). W sekundę pojawiły się dwie grube krechy . Super!

Miłego dnia

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

sandawilla super że odrazu się pokazały krechy. Teraz aby szybko wizyta i będzie spokojna głowa. Ja dzisiaj jakąś naminowana chodzę. Puls prawie 90. Próbuję się doszwonic żeby ta wizytę jutro umówić ale chyba jeszcze nie pracują.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ewelina powodzenia na obronie i wizycie :-)
Ja akurat nie pójdę do pracy już bo do połowy sierpnia mam macierzyński to od razu pójdę na zwolnienie. Niestety mam taka pracę że kontakt z chemikaliami więc mogłoby ich wdychanie zaszkodzić dziecku. W pierwszej ciąży też od razu lekarz dał zwolnienie.
Ja mam wizytę 24 lipca liczę że coś będzie już widać :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Olcik00
A są już dziewczyny po pierwszej wizycie u gina? Wg aplikacji jestem 4t4d i myślę czy by już za tydzień nie pójść do lekarza. Nie za wcześnie?

Może być już coś widać ale nie musi. Ja w 5t5d już miałam serduszka ale u niektórych dopiero pęcherzyka widać. Więc się nie zdziw jak powie lekarz że nic nie widzi. To może jednak zaczekaj jeszcze.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasia Michał ja też walczę z okropną sennością. Nie wiem czy jest to spowodowane po prostu krótkim snem czy to hormonu,ale jest masakra. Ja w poprzedniej ciąży używałam rogala w kształcie C i był to mój największy przyjaciel :) doczytałam,że jesteś z Dolnego Śląska. Mogę wiedzieć jaka miejscowość?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skończone 6 tygodni. Karta ciąży za tydzień jak będą wyniki badań. Jak już będzie karta to już będę taka pewna tej ciąży :D
Ale moje przeczucia bliźniaków na szczęście się nie sprawdziły :D

Odnośnik do komentarza

Ja miałam wielkiego mięśniaka w I ciąży i było ok. Nie przeszkadzał mojej córci, która teraz słodko śpi. Nie ma co się martwić na zapas. Po ciąż też odradzali usunięcie i ... chyba jest II ciąża...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...