Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena- ja przy obu ciążach używałam tej poduchy. Miałam z MotherHood, w kształcie litery C. E początkach ciąży mało korzystałam, ale jak brzuch w końcu urósł to bardzo mi pomagała. Zwłaszcza przy moich problemach z nerkami. Mąż tez lubił się do niej przytulić ;) do karmienia kompletnie mi się nie sprawdziła.

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
Magdalena- ja przy obu ciążach używałam tej poduchy. Miałam z MotherHood, w kształcie litery C. E początkach ciąży mało korzystałam, ale jak brzuch w końcu urósł to bardzo mi pomagała. Zwłaszcza przy moich problemach z nerkami. Mąż tez lubił się do niej przytulić ;) do karmienia kompletnie mi się nie sprawdziła.

A możesz coś doradzić w sprawie składu? A dokładniej wkładu. Bo w jednych są styropianowe kulki w innych pisze ze silikonowe to chyba takie co w poduszkach tych jaskach?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zaszalalam z jedzeniem. Pomyślałam że jak jestem co chwilę głodna to na obiad zjem trochę więcej i to był zły pomysł. Dopiero teraz czuję ulgę w żołądku. Od lutego byłam na dietę. Diecie cud. A
Jadłam wszystko a jak schudne to cud. I z racji tej diety się nie napychalam. Kanapevzka i wystarczy. A tu napychalam żołądek i proszę. Bolał o niedobrze mi było. Na szczęście zielona herbata i siemię lniane mam pod ręką. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ewelinka tak ja się tak budzę mniej więcej między 2 a 3 na siu siu i kanapkę. Potem zasnąć nie mogę dopóki cała kanapka nie będzie dobrze zadomoeiona w brzuchu i nie przestanie burczec. Potem grzecznie zasypiam i o właśnie teraz wstałam. Niestety moi jeszcze śpią. Pewnie do 9 to ja sobie coś porobię. :D no i następne jedzonko :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja to ostatnio na śniadanie śledzik na raz z ogórkiem i czosnkiem albo w sosie śmietankowy. Ale w nocy zjadłam dwa kabanosiki i powiem Ci ze jeszcze głodu nie czuję więc zalała sobie siemię i zielona herbatę. A no i oglądam zdjęcia córeczki od narodzin do teraz. Jak te moje dziecko się zmieniało :D aż się łezka kręci w oku że wzruszenia

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Ja to ostatnio na śniadanie śledzik na raz z ogórkiem i czosnkiem albo w sosie śmietankowy. Ale w nocy zjadłam dwa kabanosiki i powiem Ci ze jeszcze głodu nie czuję więc zalała sobie siemię i zielona herbatę. A no i oglądam zdjęcia córeczki od narodzin do teraz. Jak te moje dziecko się zmieniało :D aż się łezka kręci w oku że wzruszenia

hah, a ja przeglądałam moje zdjecia USG z 1 ciąży, mam taką małą teczke z bebiprogram i tam trzymałam wszystko i naszło mnie na wspominki.. :D

Odnośnik do komentarza

magalena3
Gapa...

dalej nie mam na nic ochoty.. a tak mówiąc o zielonej herbacie, to mi w ciąży lekarz zakazał pić bo ma kofeinę i coś tam jeszcze przez co źle wchłania się kwas foliowy. Nie wiem czy tak do końca jest, ale teraz nie piję.

Odnośnik do komentarza

Zielona herbata ma kofeinę? Oooo to już jej nie pije... Zwykłej nie lubię to będę piła tylko wodę. :D muszę sobie wyszukać coś co mogę pić. Chyba tylko melisa mi zostanie ale też nie wolno za dużo :D
A co do zdjęć z usg to ja mam pierwszej i drugiej zdjęcie z mniej więcej 12 tygodnia w ramce na półce. Pierwsza to macha ręką na nim :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Łohohoho zaczęłam czytać to zielona herbata ma więcej kofeiny niż nie jedna parzona kawa. Szok. W poprzednich ciążach nie piłam wogole a po ciąży mi przypasowal na trawienie. I oo proszę... Zaraz się dowiem że jeszcze siemię lniane nie mogę pić to wogole nic nie będę jadła i piła bo kichy będą bolały :D

A co do chęci jedzenia to ja też nie mam zbytnio na nic ochoty. Kalafior sobie kupiłam i fasolke żółta to zupy sobie nagotuje. Moja cora należy do niejadkow warzyw i owoców. Ale w zupie wszystko zje. A owoce takie zmielone z tubki. Najciekawsze jest to że jak ja zmiele to ona nie chce ale jak wcine do tubki po owocku to zje :D mam nadzieję że z czasem jej przejdzie. Za to cały zapas dzemu porzeczkowego zjada ona.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

I miałaś otwarty sklep? U nas tylko stacja czynna ale tam wszystko jest od chleba po zabawki :D a ja rano zjadłam ta kanapkę z tymi śledzia i i do tej pory nic bo nie mogę na jedzenie patrzyć a nie burczy mi w brzuchu tylko czuje ze mam pełno. Nawet woda mi nie smakuje.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam

Dzisiaj spałam jak zabita i długo jak nigdy ...choć w nocy dwa razy wstawalam na siusiu .

Dziś mąż zrobił mi przepyszne śniadanko.
Dobrze wiedzieć o tej zielonej herbacie. ..ja sporo ja pije ...ale od dziś nie będę. Człowiek całe życie się uczy.
Co do uczucia sytości w żołądku. ..to też to cxuje. Nie cxuje przez cały dzień głodu. Jem bo trzeba

Pozdrawiam

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Ja z apetytem tez mam słabo raczej nie mam na nic ochoty moze tylko na owoce jabłka itp. W tamtej ciazy miałam podobnie jadłam tylko jabłka i sok z cytryn;)
A ja dzis odsypiam byłam wczoraj na weselu wybawiłem sie wytańczyłam ;) No i objadlam hihi;)
Co do poduszek ja mam taka duza w literę C i pomagała w spaniu pod koniec ciazy a karmiłam na takiej mniejszej. Mi sie poduszki nawet przydały.
Dziewczyny jakie macie zdanie na temat lotu samolotem? polecialybyscie za tydzień samolotem??

Odnośnik do komentarza

Samolot? bez problemu.. ja latałam w pierwszej ciąży. nawet jak moja córka się urodziła to latałyśmy razem :) Do połowy ciąży możesz latać. potem to już musisz miec i tak zaświadczenie od lekarza bo Cie inaczej nie wpuszczą na pokład

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...