Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Co do wózka to mi potrzebny do jazdy po mieście tak ze mi najbardziej zależy żeby był zgrabny mały etc. Zwykle spacerówki z takich zestawów używam do półtora roku potem przeskakiwały mi dzieci do typowych małych spacerówek ale akurat taka mamy wiec z tym nie ma już problemu. Mój 3,5 latek jeszcze jeździ bo jak muszę zaprowadzić czy odebrać mała ze szkoły bądź gdziekolwiek mi się spieszy to daje go do wózka bo trwałoby to wieki.
Jeśli chodzi o plamienia wydaje mi się ze gdyby faktycznie był to zabrudzony śluz to byłby i normalnie na bieliźnie, przynajmniej ja tak miałam i musiałam latać z wkładka ale rozumiem Was co czujecie...
co do ciśnienia to nie zwróciłam uwagi kiedy mierzy w domu mam zwykle koło 90/60 w gabinecie koło 110/75 wiec nic mi nie mówi :)
Za to przyczepił mi się do cukru, mam już glukometr i przecież jak mierze to max 1 jednostkę przekraczam powyżej normy... czy to takie znaczenie ma ten 1?
Mój przestał chrapać chwała mu za to bo tez go szturchalam gorzej ze on chudy teraz a ja pączek już mi się coś robi na to :/
Dziewczyny czy wy tez nie macie tak siły? Miały wrócić od drugiego trymestru a tu co ?

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sx0dw4fdkoafyo.png

Odnośnik do komentarza

Chocovanilla ja kompletnie nie mam siły. Od powrotu znów głowa mnie zaczęła boleć. Walizki nierozpakowane bo nie mam sily sie tym zająć. Poszlam dzis rano zrobic badania to myslalam ze mi serce wyskoczy w przychodni jak weszlam po schodach na 1 pietro... ja nie wiem czy to jest normalne... jak bede sie poruszać za kilka miesięcy jak już teraz jest taki problem? Jeszcze 2 tyg temu czułam się fizycznie znacznie lepiej. Nawet rozważałam powrót do pracy od sierpnia i miałam to przedyskutować teraz pod koniec lipca z lekarzem. Ale chyba nie ma na to szans... zreszta zobaczymy jutro co z tą szyjka czy faktycznie troche skrócona jest jak twierdził tamten lekarz.

Odnośnik do komentarza
Gość sówka 30

Dziewczyny a ja dzisiaj w końcu wyszłam z domu pochodzić po galerii ( u nas upały i nie chciałam chodzić po tym sloncu) tak dla poprawienia humoru małe zakupy dobra książka ale pochodziłam z godzinkę z moja 4 latka i uciekłam do domu nie mam siły strasznie szybko się mecze i mega zawroty głowy.
Co do ciśnienia to mam mierzone przed wizytą przez położna i też zawsze się stresuje ale u mnie dobre ciśnienie ale za to puls wysoki.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam dziewczyny za rozwianie wątpliwości co do tego ciśnienia. :)
Faktycznie następnym razem poproszę o zmierzenie przed badaniem, bo nawet w stresie nie mam wysokiego ciśnienia.
Chocovanilla zrobiłam badanie moczu - nie ma bakterii ale jest ciut więcej leukocytów. Na wynik z posiewu muszę jeszcze trochę zaczekać, ale pomaga mi Tantum rosa i to jak! ;) Szkoda, że dopiero dzisiaj sobie o tym leku przypomniałam - od razu zrobiłam roztwór do dozownika ze sprayem, żeby było wygodnie dawkować przez cały dzień.
Co do wózka, to ja mam jeszcze po synku 3w1 Camarelo Q-sport, oraz spacerówkę Britax (normalnie klasa mercedes ;) ) wszystko w stanie idealnym, więc nawet nie sprzedawałam, bo szkoda mi było. (Nowe kosztowały nas ponad tysiąc/szt., a za używane nie da się wziąć więcej niż 500).
Natomiast fioła mam na punkcie chust do noszenia. Jedną chustę już kupiłam, bo kiedyś pragnęłam ją mieć ale nie było jej w Polsce, a teraz jak znalazłam to nie byłam w stanie się oprzeć ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/1tsf053.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam dziewczyny za rozwianie wątpliwości co do tego ciśnienia. :)
Faktycznie następnym razem poproszę o przed badaniem, bo nawet w stresie nie mam wysokiego ciśnienia.
Chocovanilla zrobiłam badanie moczu - nie ma bakterii ale jest ciut więcej leukocytów. Na wynik z posiewu muszę jeszcze trochę zaczekać, ale pomaga mi Tantum rosa i to jak! ;) Szkoda, że dopiero dzisiaj sobie o tym leku przypomniałam - od razu zrobiłam roztwór do dozownika ze sprayem, żeby było wygodnie dawkować przez cały dzień.
Co do wózka, to ja mam jeszcze po synku 3w1 Camarelo Q-sport, oraz spacerówkę Britax (normalnie klasa mercedes ;) ) wszystko w stanie idealnym, więc nawet nie sprzedawałam, bo szkoda mi było. (Nowe kosztowały nas ponad tysiąc/szt., a za używane nie da się wziąć więcej niż 500).
Natomiast fioła mam na punkcie chust do noszenia. Jedną chustę już kupiłam, bo kiedyś pragnęłam ją mieć ale nie było jej w Polsce, a teraz jak znalazłam to nie byłam w stanie się oprzeć ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/1tsf053.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mówiłam wam że żadnych mdłości u mnie ani nie było i wiecie co dziś pierwszy raz wymiotowałam i wydaje mi się że to nie przez ciążę tylko się zatrułam , byłam wczoraj u rodzinki męża , siostrzenica 18 urodziny miała . Powiem szczerze że zjadłam obiad , 4 kawałki szarlotki ( szwagierka pyszną szarlotkę robi nigdy nie jadłam lepszej) i wypiłam literatkę soku chyba pomarańczowy był ale smak dziwny więc więcej nie piłam , potem piłam wodę nie gazowaną która wzięłam dla córci. Bo u nich w domu tylko lekko gazowana której nie cierpię. Dziś od rana mi niedobrze nic nie zjadłam przed południem zwymiotowałam właśnie tym sokiem i niczym więcej. Eh i lepiej mi się zrobiło , obiad zrobiłam i myślałam że już spokój i znowu mnie ciągnie ale niema czym , mówię wam coś okropnego , nie wie czy ten sok na tym gorącu sfermentował czy co ale czuję jego posmak w ustach nawet mycie zębów nie pomaga. Mąż na szczęście niunią się zajął i przychodzi co chwilę pyta jak się czuje także widzę że się przejął. Hehe a najlepsze to przyszedł po godzinie i mówi że Ada zrobiła kupę i czy przyjdę na chwilę . Niemożliwy jest :) ja leżę w sypialni przed wiatrakiem bo tylko to pomaga

ug37df9hhjep6v50.png

Odnośnik do komentarza

Hej;)
Mam do Was pytanie bo nie wiem czy juz o tym pisalyscie a dużo jest czytania.... Czy mialyscie robione usg piersi ? Ja nie miałam i się zastanawiam czy się nie upomnieć.. dodatkowo umówiłam się na wizytę do drugiego lekarza, chce by kontrolowali we 2. Zawsze czego jeden nie powie, może drugie dopowie. Mojej ginekolog już nie ma więc poszłam do nieznanego lekarza niby jest spoko ale już mi drugi lekarz zwrócił uwagę,że nie opisał ciazy bliźniaczej na karcie ciazy..czyli owodni I kosmowki... Więc już mnie to zdenerwował. Mam nadzieję,że się nie obrazi o to..

Odnośnik do komentarza

Usg piersi miałam robione chyba ze dwa razy ale lekarka nie kazała mi często robić, teraz ginekologowi nawet o tym nie wspominam. Moja babcia miała raka piersi wiec się badam ale na własna rękę :)
Co do spacerówki to tez mam syna nie zniszczona baby home vida, tania nie była bo ponad 1000 tak ze tez nie sprzedaje, będzie czekać :)
Ja nie czuje jeszcze ruchów a tak bym już chciała :) :) :)

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sx0dw4fdkoafyo.png

Odnośnik do komentarza

Wizyta która miała być u mnie jutro na spokojnie musiała się odbyć dzisiaj. Wczoraj wieczorem pojawiło się delikatne plamienie więc dzisiaj pojechałam do swojego lekarza. Mówił że być może pękło naczynko a to było wynikiem przesilenia. Do piątku zalecił leżenie oraz zapisał lekarstwa. Także muszę się uzbroić w cierpliwość. Ważne że szyjka nie zaczęła się skracać i że z Dzidziusiem jest wszystko wporzadku.

[url=https://www.suwaczek.pl/]https://www.suwaczek.pl/cache/13ba8e47d8.png[/url

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja mam niedoczynność tarczycy więc od kilku lat biorę codziennie euthyrox. Teraz co miesiąc kontroluje z endokrynologiem, który ciągle mi podwyższa delikatnie dawkowanie..Ale czuje że hormony buzuja, kiedyś szybko się denerwowałam i teraz też tak mam więc podejrzewam,że znowu mi zmieni. Ja byłam dzisiaj u lekarza, ciągle mnie rwie w pachwinach i spać od 4 nie mogłam Ale jest wszystko Oki Dzidzie ładnie rosną i są takie śliczne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...