Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KasiaF
5 godzin temu, Gość Monia napisał:

cześć Kasia. U mnie 11 dc jutro idę na monitoring. Robiłaś badania genetyczne ? Nie wiem czy czytałaś. Mi wyszły dwie mutacje. Podobno bardzo często powodują poronienia albo jak w moim przypadku zarodek się nie zagnieżdża. 

Robilam badania genetyczne Mthfr ale to juz dawno, jak bylam w ciazy z synkiem w 2017 i wyszła mi ta mutacja. Cennik v Leiden jest ok oraz badalam teraz mutacje 20210G-A i tez wyszla ok (lekarka mi kazala zrobic). Nie kazala mi natomiast badac PAI1 i nie wiem czy robic to na wlasna reke. W tym tygodniu ide na reszte zleconych badań bo kazala mi odczekać z nimi po ostatnim poronieniu do lipca.

No to mamy:

KasiaF - 9dc

Monia - 11dc

Maszkaron - owu

Kasie - 6dni do @

Lesnasarenka - 19.07@

Monika - Ty jak tam?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF
33 minuty temu, Gość Monia napisał:

Mam nadzieję że już wszystko. I że leki teraz pomogą. Lekarze...cóż przyszłam już wielu. 

Nie dodałam że jestem już też po laparoskopi i histeroskopi.

Bardzo mocno w to wierzę 🙂 teraz znasz już prawdopodobnie przyczyne niepowodzeń więc będzie tylko lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia

KasiaF ja na Twoim miejscu bym zrobiła pai 1 to właśnie ona jest często problemem. Dużo czytałam o tym i lekarz też mi mówił że jest przyczyną straty wczesnej ciąży lub w ogóle w zagnieżdżeniu zarodka. W piątek mam jeszcze wizytę telefoniczną z hematologiem. Zobaczę co on powie. W diagnostyce robią tego typu badania. Będziesz miała jasność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
19 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Bardzo mocno w to wierzę 🙂 teraz znasz już prawdopodobnie przyczyne niepowodzeń więc będzie tylko lepiej 🙂

Dziękuję 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

No to mamy:

KasiaF - 9dc

Monia - 11dc

Maszkaron - owu

Kasie - 6dni do @

Lesnasarenka - 19.07@

Monika - Ty jak tam?;)

To teraz wszystkie trzymamy kciuki za Kasie bo ona pierwsza w kolejności i musi się udać. 

Przepraszam że nie odniosę się do badań ale w tym temacie jestem zielona. Wiem tylko że dobrze się badać bo poronień jest zdecydowanie za dużo na tym świecie 😞

f2wlx1hp6sn7x0mh.pngf2wlx1hp5x53h93s.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć 🙂 to i ja się przedstawię 🙂 jestem na forum od kilku miesięcy. Jestem Ania, nigdy nie pisałam ile mam lat 😄 a więc mam 24 lata. Mam synka 4 letniego. W zeszłym roku w maju poroniłam- córcia. To mój 7 cykl starań o rodzeństwo dla mojego brzdąca 🙂 aktualnie 22 dc, termin @ na 16 lipca. Oby nie przyszła ! 🤞

06.2016 synuś D. 🥰

05.2019 córcia Aniołek M. 👼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anna.a to pewnie będziemy razem testować 😀 niby obiecałam sobie że tym razem dopiero po terminie @ testuje ale raczej nie wytrzymam... Testy już czekają w koszyku na alledrogo 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6/7/2020 o 2:23 PM, Anna.a napisał:

@Marzenaa a jak wyglada u Ciebie sytuacja ? 

A ja nadal czekam na @ juz mam powoli dosc w niedziele ostatnia tabletka byla. Masakra juz bym kolejny cykl rozpoczęła  a tak jestem w tyle i nic nie mogę  zrobic.  Jestem zalamana tym. 

Cześć jestem  Marzena mam 26lat w zeszlym roku w sierpniu stracilam  ciaze w 27tygodniu od prawie 8 miesiecy staramy sie o dzidzi i nie wychodzi. 😞

30.08.2019- 27 tydz Aniołek K👼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia

Dziewczyny jakie Wy młodziutkie jesteście. Wygląda na to że Jestem najstarsza :) i nie nie napisze że młode to macie czas bo każdy czuję macierzyństwo różnie, powiem Wam że z moimi problemami to bardzo żałuję że nie zaczeliśmy starania wcześniej. Razem jesteśmy ze sobą 9 lat a 3 po ślubie. No ale nie miałam pojęcia że tak będzie. Wydawało mi się że skoro ludzie od tak sobie pyk i już mają dzieci to że i u mnie tak będzie. A prawda jest zupełnie inna :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kochane to i ja sie przedstawie, a jestem tu od poczatku tego watku a nawet dluzej bo nam go skasowali. dolaczylam jakos koncem 2018. w kwietniu 2019 poronilam ale watek sledzilam dalej imo ze starania odlozone, i tak jakos zawirowania zyciowe ze dopiero teraz podejmujemy kolejna probe. mam juz 3,5 latke w domu a sama na karku 34, wiec Monia ja tez czuje sie wiekowa w porowanianiu do kolezanek. Ale mlody duch we mnie mieszka i zatrzymalam sie przed trzydziestka. Tez zdecydowanie za pozno zdecydowalam sie na dziecko i teraz tego zaluje, bo czas leci i czlowiek czuje wieksza presje zeby bylo szybciej.

Monia znasz diagnoze heparyna i inne leki i teraz juz bedzie dobrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monia i tobie się uda. Im później tym trudniej ale moja mama np zaszła w ciążę po 40. Wszystko jest możliwe. Mnie niezwykle pociesza historia mojej siostry. Zaawansowana endometrioza. Przeszła już dwie operacje w tym częściową resekcję jelita bo endometrioza wrosła. Pełno zrostów i 6 lipca miała mieć kolejną operację gdzie groziło jej nawet usunięcie macicy. Jajniki do bani. Jeden nie aktywny, w drugim pęcherzyki nie pękały. Ponad 3 lata się starali i nic nie pomagało. Aż nagle odpuścili bo termin operacji wyznaczony i w ogóle a tu klops. Wszystko trzeba odwołać bo dwie kreski. W sobotę usłyszała serduszko 😀 a jest 11 lat starsza ode mnie.

Ja też myślałam że hop siup i będzie bo pierwszy syn bez problemu, dlatego czekaliśmy z drugą ciążą. Zaczeliśmy się starać jak miał 4 lata... Mam nadzieję, że tym razem szybciej zobaczymy efekty.

Edytowane przez Lesnasarenka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lesnasarenka tez kojarze 🙂  teraz spotykamy sie w duzo milszych okolicznosciach. no ja mam nadzieje ze bedziemy szybko mamusiami ponownie :)) a robilas jakies badania dodatkowe po stracie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie robiłam bo zaszłam jeszcze przed pierwszą @ po poronieniu. Ale całą ciążę byłam na duphastonie i luteinie. Moja ginekolog powiedziała że to może być u mnie problem i tak naprawdę dopiero to będę sprawdzać bo wcześniej po prostu jej zaufałam. Jest świetnym lekarzem z dobrymi opiniami. Tylko trochę ją oszukałam bo miałam brać proga od pozytywu a ja zaczełam jakieś 4 dni wcześniej bo miałam przeczucie... 😐 ale tylko jedną tabletkę duphastonu 10 a to mikroskopijna dawka. Wydaje mi się że dzięki temu się udało. Przy następnych staraniach kazała sprawdzić proga co właśnie zrobię w piątek. To będzie 20dc. Tylko nie sprawdzałam owu testami a brałam wiesiołka i coś ten śluz dziwnie. Bo niby czułam owu w piątek zeszły z prawego jajnika i był śluz płodny a wczoraj bolał mnie lewy i znowu śluz płodny... Czyli albo w piątek to była skucha i tylko mi się wydawało a owu była wczoraj albo jest podwójna 😐 i tak do końca nie wiem. Cykle mam regularne. Jeśli owu była tak poźno to oznaczać może krótką drugą fazę (10 dni) albo @ będzie jednak 4 dni poźniej z jakiegoś powodu... Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwny miesiąc wybrałam na to badanie ale już od jakiegoś czasu co miesiąc przekładam i jest coraz dziwniej. Sprawdzę w 20 dc to może czegoś się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia

Ten cykl biorę acad i po owu heparynę mam brać więc zobaczymy. Jestem dobrej myśli. Chodz się boję 😁😁 Z tyloma problemami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF

Mlodziutkie dziewczyny jestescie 🙂 ale dobrze, ja mam 33 lata i żałuję, ze tak wszystko późno ogarniam. Co prawda mam synka 2 latka ale fajnie byloby juz miec conajmniej dwojke a docelowo chciałabym trójkę (z czwórka juz sie nie wyrobie :() 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leśna sarenka Ja też jestem w gorącej wodzie kąpana i najlepiej już teraz chciałabym wiedzieć czy się udało. Mój syn tak bardzo pragnie rodzeństwo, że ciagle mi powtarza, że już mam dzidzie w brzuszku. To chyba efekt uboczny bajki z netflix „frytka i kartofelcia” 😄 

Bardzo bym chciała mieć już drugie maleństwo 🙂 piszecie, że jesteście po 30-stce, a ja mam męża 8 lat starszego i to on marudzi, że jest już stary 😄 mimo wszystko tak nie uważam i wierze, że uda nam się ponownie zostać rodzicami 🙂 

06.2016 synuś D. 🥰

05.2019 córcia Aniołek M. 👼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lesnasarenka

Kasiaf chyba że raz trafisz bliźniaki 😀

Monia mój mąż jest 9 lat starszy ode mnie więc wiem o czym mówisz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Heidi

Cześć dziewczyny, to może i ja się przedstawię, od kilku dni do was zaglądam 🙂 mam 24 lata i wspaniałą, 3 letnią córeczkę. Narazie jesteśmy na etapie planowania starań o drugie dzidzi, chcemy próbować od września. Trochę sie obawiam jak to będzie, bo od poprzedniej ciąży mam niedoczynnosc tarczycy i w czerwcu odstawiłam tabletki anty,ktore brałam już długo. Na męża bardzo źle działa stres, boję się,że jak juz przyjdzie do właściwych starań to z tego powodu nic nie wyjdzie... Obecnie uczę się obserwacji cyklu i biorę witaminy. Ktoś podobnie? Miło się Was czyta 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF
4 minuty temu, Gość Lesnasarenka napisał:

Kasiaf chyba że raz trafisz bliźniaki 😀

Monia mój mąż jest 9 lat starszy ode mnie więc wiem o czym mówisz 

Niech sie chociaż jedno jeszcze trafi... Na blizniaki marne szanse bo w rodzinie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
43 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Mlodziutkie dziewczyny jestescie 🙂 ale dobrze, ja mam 33 lata i żałuję, ze tak wszystko późno ogarniam. Co prawda mam synka 2 latka ale fajnie byloby juz miec conajmniej dwojke a docelowo chciałabym trójkę (z czwórka juz sie nie wyrobie :() 

Też zawsze chciałam trójkę. A teraz marze o jednym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lesnasarenka

Monia jak monitoring?

Heidi witamy 😀 mężowi nic nie mów że masz płodne. Zawsze też możesz spróbować go upić i wykorzystać 😉 tylko nie przesadź z upijaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...