Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ania test domowy najlepiej w dniu @ z porannego moczu robić A jak wcześniej to tylko beta hcg z krwi. Są też testy z krwi domowe ale ja nigdy nie robiłam bo to nowość i nie w każdej aptece są. Mi teraz 14 dni po owu wyszła bardzo blada druga kreska ale mocz południowy nie ten pierwszy A na drugi dzień beta hcg 86.5 🙂

 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wkoncu dostalam @ po 48 dniach masakra jakas niewiem co sie dzieje z moim organizmem 😞  juz nie pamietam kiedy mialam tako dlugi cykl. Juz trace nadzieje  ze sie uda zajsc w ciaze jesli teraz mi sie cykle tak wydłużają  😞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Marzenaa napisał:

Dziewczyny wkoncu dostalam @ po 48 dniach masakra jakas niewiem co sie dzieje z moim organizmem 😞  juz nie pamietam kiedy mialam tako dlugi cykl. Juz trace nadzieje  ze sie uda zajsc w ciaze jesli teraz mi sie cykle tak wydłużają  😞

Przykro mi, że musiałaś tyle czekać 😞 ja na Twoim miejscu mialabym ogromna nadzieje, a potem bym płakała jak dziecko. Pewnie to takie zawirowanie z Twoim organizmem. Oby to był taki jednorazowy długi cykl. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Anna.a napisał:

Przykro mi, że musiałaś tyle czekać 😞 ja na Twoim miejscu mialabym ogromna nadzieje, a potem bym płakała jak dziecko. Pewnie to takie zawirowanie z Twoim organizmem. Oby to był taki jednorazowy długi cykl. 

Powiem ci ze nie mialam nadzieji jesli testy wychodzily negatywne. Ale bardzo sie zalamalam tym ze musialam tak dlugo czekac. Teraz sie boje ze to sie bedzie powtarzac i ze jeszcze trudniej bedzie mi zajsc w ciaze moj stary gin powiedzial ze dopiero po roku mam przyjsc do niego i dopiero wtedy zacznie cos z tym robic. 😞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Marzenaa napisał:

Dziewczyny wkoncu dostalam @ po 48 dniach masakra jakas niewiem co sie dzieje z moim organizmem 😞  juz nie pamietam kiedy mialam tako dlugi cykl. Juz trace nadzieje  ze sie uda zajsc w ciaze jesli teraz mi sie cykle tak wydłużają  😞

Te nasze organizmy płatają takie figle 😞 znasz inofem? Ja brałam dwa miesiące zanim dowiedziałam się o mutacjach. Reguluje pracę hormonów i cały cykl. Rozmawiałam o nim ze swoim gin i on bardzo poleca. Może spróbuj?

U mnie też dziwne rzeczy. Biorę ten wiesiołek zawsze był super śluz teraz jak na złość jakiś mleczny. A przed owu jestem...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marzenaa napisał:

Powiem ci ze nie mialam nadzieji jesli testy wychodzily negatywne. Ale bardzo sie zalamalam tym ze musialam tak dlugo czekac. Teraz sie boje ze to sie bedzie powtarzac i ze jeszcze trudniej bedzie mi zajsc w ciaze moj stary gin powiedzial ze dopiero po roku mam przyjsc do niego i dopiero wtedy zacznie cos z tym robic. 😞

Eh 😞 dlaczego to musi być tak wszystko trudne 😞 i rozumiem Twoje zmartwienie, bo mój poprzedni cykl wynosił 35 dni, a owulacja wystąpiła wtedy 22 dc, bałam się, że teraz bedzie tak samo. A może spróbuj ten infem o którym Monia pisze. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie dziś 8dpo i tak się sama nakręcam, bo dziś 8 dzień wyższych temp. W poprzednim cyklu mierzyłam temp od połowy cyklu i tak spojrzałam to miesiąc temu temp była już niska od 5 dnia w 8 dniu był dziwny skok, a potem tylko malała tak, że spadała to linii temp podstawowej. Taka mam nadzieje, że to ciąża 🤞

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Anna.a napisał:

Dziewczyny u mnie dziś 8dpo i tak się sama nakręcam, bo dziś 8 dzień wyższych temp. W poprzednim cyklu mierzyłam temp od połowy cyklu i tak spojrzałam to miesiąc temu temp była już niska od 5 dnia w 8 dniu był dziwny skok, a potem tylko malała tak, że spadała to linii temp podstawowej. Taka mam nadzieje, że to ciąża 🤞

Oby tak było! Trzymamy mocno kciuki 🤞

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Anna.a napisał:

Dziewczyny u mnie dziś 8dpo i tak się sama nakręcam, bo dziś 8 dzień wyższych temp. W poprzednim cyklu mierzyłam temp od połowy cyklu i tak spojrzałam to miesiąc temu temp była już niska od 5 dnia w 8 dniu był dziwny skok, a potem tylko malała tak, że spadała to linii temp podstawowej. Taka mam nadzieje, że to ciąża 🤞

Będę mocno trzymac kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu  w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to   :  http://milepanie.pl/elwirka
 

Odnośnik do komentarza

Hej! dziewczyny podniescie na duchu- mam córe 4 lata, potem 3 lata starań i nic, w końcu ciąża, 8 tydzien poronienie, 5 czerwca miaąłm łyzeczkowanie. Mam doła ze juz sie nie uda, albo ze sie uda i bedzie ta sama historia...

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość Aga19m napisał:

Hej! dziewczyny podniescie na duchu- mam córe 4 lata, potem 3 lata starań i nic, w końcu ciąża, 8 tydzien poronienie, 5 czerwca miaąłm łyzeczkowanie. Mam doła ze juz sie nie uda, albo ze sie uda i bedzie ta sama historia...

cześć. Bardzo Ci współczuję straty. Przebadaj się żeby znać przyczynę. Dziwne to wszystko niby dobrze bo córeczkę masz a nagle taki cios. Mi się jeszcze nigdy nie udało zobaczyć dwóch kresek. Walczmy dalej 💪

Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka

Progesteron 1,1 

Mam nadzieję że jednak owu była później i on jeszcze urośnie. Najprawdopodobniej owulacja była we wtorek (spóźniona 4 dni) więc sprawdzę równo tydzień później jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Aga19m napisał:

Hej! dziewczyny podniescie na duchu- mam córe 4 lata, potem 3 lata starań i nic, w końcu ciąża, 8 tydzien poronienie, 5 czerwca miaąłm łyzeczkowanie. Mam doła ze juz sie nie uda, albo ze sie uda i bedzie ta sama historia...

Cześć. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, ale myśle, że to co teraz czujesz to jest normalne. Jest NAS dużo na tym forum po stracie jeden lub więcej. To przykre, że niestety nas to spotyka 😞 ale wydaje mi się, że ten strach już będzie na zawsze i trzeba po prostu nauczyć się z nim żyć. Ale mimo wszystko wierze, że każda z nas zostanie szczęśliwa mama po raz pierwszy lub po raz kolejny 🙂 ✌️

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Lesnasarenka napisał:

Progesteron 1,1 

Mam nadzieję że jednak owu była później i on jeszcze urośnie. Najprawdopodobniej owulacja była we wtorek (spóźniona 4 dni) więc sprawdzę równo tydzień później jeszcze raz

To skoro spóźniona to może uda się z II kreseczkami 🙂 tego Ci bardzo życzę 🙂 i daj znać za tydzień jak progesteron 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka

Pena na monitoring nie chodzę, dopiero zaczynam walkę ale jestem pewna że mam owulację bo nie raz ją "przyłapałam"na kontrolnym usg. Po za tym 3 razy zaszłam w ciążę. Ginekolog wcześniej mi powiedziała że mogę mieć niewydolność ciałka żółtego i przez to były problemy z zajściem i poronienie dlatego przed kolejnymi staraniami kazała 3 cykle badać progesteron tydzień po owu. Problem w tym miesiącu polega na tym że owulacja była raczej 4 dni później niż wylicza kalendarzyk ( tak stwierdzam na podstawie śluzu i bólu owulacyjnego i ochoty na przytulanki 😉 więc nie wszystko jeszcze tak na prawdę stracone. Decydujące będzie badanie we wtorek. A za miesiąc chcę umówić się na wizytę zaraz po owu żeby potfierdzić że była. 

Chociaż nastawiam się że monitoring raczej będzie potrzebny. I pewnie wspomagacze zajścia też 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny chwalicie się co tam u Was?  U mnie wczoraj pozytywny test owulacyjny - zrobilam z ciekawoaci bo strasznie rwal mnie prawy jajnik, ale dosłownie okropnie. U mnie teraz mąż bardziej zdeterminowany na zaciazenie niz... Chyba dlatego, że powiedzialam, ze wracam do pracy od kwietnia a synka 2,5 poslemy w lutym do przedszkola 

Odnośnik do komentarza
Gość Czekając na cud

Cześć dziewczyny :)

Dołączam do was :* Ja także staram się o dzidziusia już 4 lata i nic :-( czasami myślę że w końcu nie doczekam się ....

Dzis mija 12 dni odkąd powinnam mieć miesiączkę testy cóż dziwnie wychodzą bo ta kreska jakby była w środku ? Nie robię sobie nadziei bo kiedyś najdłużej nie miałam miesiączki 46 dni . Czekam do końca tygodnia i idę do lekarza .

Odnośnik do komentarza

KasiaF trzymam mocno kciuki za Ciebie 😘 

Mój syn miał rok i 3 miesiące jak poszedł do żłobka. Miałam mnóstwo obaw co do tego, ale dziś wiem, że to była dobra decyzja. Gdy miał 2 latka i 3 miesiące to przeszedł do grupy przedszkolnej, bo był tak samodzielny (sam potrafił jeść - oczywiście na możliwości dziecka oraz sam się załatwiał na nocnik) , że w żłobku by się tyko uwsteczniał. Trzymam kciuki również za Twojego synka żeby od lutego dał radę w przedszkolu 🙂 

czekajac na cud- a nie chcesz pójść na betę i mieć jasny obraz sytuacji ?

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...