Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Patka a jak u ciebie @? Rozkręcila się normalnie czy też masz takie plamienia?

A jak reszta naszych kobietek co dostaly @? Jak samopoczucie? Mam nadzieję że się nie poddaje ie i walczymy dalej?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No myślę że e każdego różne dźwięki denerwują, mnie np do szału doprowadza jak gdzieś z oddali psy szczekaja, czy one są niedorozwiniete że się dra bez przerwy?? Za to ja znów bez tv nie usunę, zaczynam myśleć o różnych rzeczach i się rozbudze, moj mąż to samo, choć na to mam mocny sen nic mnie nie ruszy. A mąż śpi na czuje.
A z tymi ubraniami to i ja mam, pamiętam że od dziecka potrafiłam się przebierać pięć razy bo mi niewygodnie było, i zawsze koszulka musiała być idealnie wyrównana przed wlozeniem do spodni, i sznurówki rakcsamo mocno związane żeby jeden but nie był luznjejszy od drugiego, normalnie iść nie mogę jakbym się wywrocic miała :p
Kurcze to może jeszcze powtórz je testy jak miesiączki nie przychodzą? Trzymam kciuki :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Hej! Do mnie małpa nie przyszła jeszcze ale brzuch boli zajebiscie i mogłaby już przyjść bo mnie szlag już trafia! Nawet nie testuje bo to bez sensu. Czekam

A jak temperatura?

Mika ja też jakaś cicha nadzieję mam. Ale chyba nici bo jak super czuły nie wyszedł to pewnie nic z tego. Ale w sumie nawet jakaś rozdrażnieniona nie jestem. Piersi bolą. Brzuch coś tam raz na czas.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Hey. U mnie jeszcze cisza...może przed burzą ;) dziś będzie pierwszy dzień bez dupka . Coś tam jajniki kłują ale już nie mam za spacjalnie ochoty doszukiwać się cholera wie czego? Jak ma przyjść to przyjdzie jak nie to będę szczęśliwa. U mnie niestety są zbierzne obserwacje. Niby cykle 28 ale przez dupka. Rzekomy śluz owu mógł być między 11-16 dc natomiast testy owu pozytywne były jak zwykle między 18-20dc. Tak więc jeśli uznać testy owu za wiarygodne to za chiny ludowe test mi nie wyjdzie dzisiaj. Identyczne cuda były w szczęśliwym cyklu ale test pozytywny wyszedł 31dc i to z bladziochem. Dlatego będę grzecznie czekać. Teraz idę jeść śniadanie bo glodna jak wilk jestem .

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja tam wam dalej mocno kibicuje a więc nie poddawaj ie się. Wiem że to ciężko jak się widzi jedna kreskę dlatego ja jak patka czekam do @. Jak długo nie będzie przychodzić to zrobię...

A u mnie teraz dumalam że mogą być poprostu zrosty. I dlatego się nie udaje. Tak mi też kiedyś powiedział mój gin ale przecież nie będą mnie kroić aby je usunąć. Chociaż nie wiem jak to jest jak nie można zajść w ciążę co wtedy robią z tymi zrostami.
Narazie czekam na owu. Dziś 18dc zobaczymy czy dziś wyjdzie pozytyw. Szyjka dziś wysoko tak wysoko że czuję że lekko twarda ale z racji że tylozgiecie to nie dosiegam i nie mam pewności czy otwarta. Śluz znowu raz rozciagliwy a raz biały i metny.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kurcze nie pamiętam, ale robiłam też z czuloscia 10, i nic nie było, no i nie mogło być bo w 27 dc beta była 4,3 wiec dopiero kolejnego dnia był cień cienia. Tylko mi się owulacja przesunela chyba o kilka dni. Ale dokładnie nie wiem o ile bo różnie na kolejnych usg wychodzi, z ostatniego usg że o 4 dni ale z poprzedniego że tylko 1, na prenatalnych się dowiem dokładnie.
Gosia a ja zwykle nie jestem zła przed miesiączka, a na początku ciazy myslalam że będę mordować :D cycki pobolewaly po bokach. Jednego dnia było ciut mleka, potem brak, no i jakieś takie cięższe się wydawały mimo że wyglądały normalnie, żyłek nie było i nadal nie ma, w pierwszej ciąży była cała masa dla odmiany i cycki wielkie jeszcze przez terminem miesiączki.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena tak było normalne krwawienie ale bez skrzepow, już po mału się kończy nawet nie wiem kiedy to zleciało mój już ręce zaciera i doczekać się nie może :D
Ja też poznaje po dźwięku samochodu kto pod dom podjeżdża, albo kto po schodach schodzi akurat haha :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, te Wasze objawy, różne,różniste, na dwoje babka wrózyła, więc wszystko się jeszcze zdarzyć moze... ja mam nadzieję że pozytywnego! Cały czas trzymam kciuki za Was wszystkie! :D

U mnie ok, ostatni tydzień pracowity, mój wygospodarował czas na szykowanie wszystkiego dla małej, a ja pomagała ile mogłam.

Odnośnik do komentarza

U mnie temperatura 35.89 także nie mam nadzieji. Niepotrzebnie mierzyłam temperature. Aaa co do objawów piersi mniej bolą sutki nadal wrażliwe brzuch boli jak normalnie w 3dniu @. Dziś 28dzien cyklu. Od czasu brania dupka @ przychodza w 29dc także zobaczymy. Ja nie testuje..
Dziewczyny 3mam za Was kciuki! Przynajmniej jednej z Nas musi się udać :*

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, @ nie ma więc jeszcze wszystko może się zdarzyć :-)
Mnie nadal piersi bolą po bokach. Chodzę i się macham co jakiś czas jak głupia. Ale chyba to znacie ;-)
Za to dziś znowu jakieś takie plamienie dziwne, bardzo mało ale było takie brązowe jakby. I sama nie wiem czy to zapowiedź @ czy moooooze jednak coś będzie na rzeczy...

Odnośnik do komentarza

Anulla a ty testowałas czy jeszcze nie? Przepraszam jak pisałaś już ale moja pamięć jest dobra ale krótka.

Ja dzisiaj odbieram moje butki. Sportowe i baleriny bo powoli kupuje już na wyjazd rzeczy. A że w góry to buty wygodne. Za wysoko chodzić nie będziemy więc wystarcza zwykle adidaski

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena, jeszcze nie. Wg moich wyliczeń @ powinna przyjść czw-pt, ale flo mi wyliczyła na sobotę którą minęła. Prawie tydz różnicy. Ale coś na rzeczy jest, bo nigdy mnie tak piersi nie bolały. Mam nadzieję że to dobry znak. Ale to plamienie odbiera trochę nadzieję.
I spokojnie, pamięć dobra ale krótka. Poza tym od tylu i formacji od tylu dziewczyn to chyba każdemu może coś umknąć;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...