Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ojej, dziewczyny bardzo Wam dziękuję!!:):):) Już myślałam, że może mam urojenia jakieś;) wczoraj mnie tak coś tchnęło, bo mi się zachciało ogórków kiszonych;) i ostatnio trochę kiepsko się czułam. Kreska jeszcze dość blada, ale w sumie wyszła od razu.
Agula powtórzę testy do niedzieli, i może w poniedziałek wybiorę się na betę, bo muszę też zrobić tsh, bo w poprzedniej ciąży mi skoczyło i muszę skontrolować. A ostatnia @ 10 lipca:)
Magalena poczekam na betę i będę się może umawiać w poniedziałek:)

Powiem Wam, że chyba jeszcze do mnie nie dociera :D
Mam nadzieję, że szybko ktoś dołączy, trzymam mocno za wszystkie kciuki:):)

Odnośnik do komentarza

Ja też mam ciąża + ale rzadko tam zaglądam. Corka jak chce zobaczyć jaka duża nasza dzidzia jest to jej włączam że jak rodzynek albo zelka :D
A co do witamin ja biorę femibion. Przetestowalam kilka w poprzednich ciążach i tylko po tym dobrze się czuje. Tzn mdłości i wymioty swoją drogą ale jak brałam inne to 2 razy gorzej. Teraz też tak mam więc chyba ten skład tylko dla mnie :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Teska no piękne kreseczki :) Gratulacje!

Pena dziękuję za odpowiedź, starania oczywiście były cały cykl, więc jest jednak iskierka nadziei ;)

Co do witamin, to ja akurat miałam odwrotnie jak Magdalena, po femibionie bardzo źle się czułam, przeszłam na pregna plus i pregna dha i było o niebo lepiej.

To u kogo jeszcze termin @ się zbliża?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Poziomka jak dzisiaj powinnaś dostać @ to możesz już testować ☺️

MisKolorowy a Ty kiedy testujesz?

Z witamin to ja jednak wybrałam te co w poprzedniej ciąży czyli OMEGAMED OPTIMA FORTE. Maja dobry skład i polecała mi je ginekolog. Pan Tabletka też je dobrze ocenia :D Czułam się też dobrze po nich. No i cena widzę, że poszła w dół wiec warto.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ja mam dziś doła :( u mnie dziś 20dc,w 13 dniu byłam na wizycie po ovitrelle żeby sprawdzić czy pęcherzyk pekl, naszczescie nic nie zobaczyliśmy także udało się, pękł. :( ale za to grzybica nam się przytrafiła i mi i mężowi więc starania były ale mało ich w tym cyklu, także nie wiem. Nie robię sobie nadzieji. Jestem załamana. Stoję w pracy i ryczeć mi się chce. Kuzynka będzie miała synka, ta kuzynka która mnie klamala że nie zaszła i ta która nie pracuje, nic nie robi. Życie jest niesprawiedliwe. Zabieg nadzerki za 2miesiace bo przyszły cykl to nadal leczenie grzybicy. Dlaczego mnie to spotyka? W życiu nikomu nic złego nie zrobiłam! :( ehhh.
Gratulacje Kochane, piękne kreseczki. Cieszę się razem z wami chodź samej mi serce pęka. W czwartek ma być @.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna nic kochana nie jest jeszcze przesądzone ;) A nóż wstrzeliliście się i będzie niespodzianka. Że też ta grzybica musiała się przyplątać, wiem co to jest niestety. Kiedyś często miewałam jakieś infekcje ale teraz śpię bez majtek i mam spokój. Nie zadręczaj się myślami.
Trzymam kciuki mocno za Ciebie ☺️

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Czarna, nie martw się, a grzybicę lecz czymś co ewentualnie nie zaszkodzi. Ja ostatnio wyleczyłam się octaniseptem z tym dopochwowym aplikatorem. ponoć bezpieczne, a ginekolog uznał, że jest czysto ;-)
Teska, gratuluję! Kreski widoczne bez wgapiania się ;-) Bardzo sie ciesze i czekam na Twoją betę i kolejne krechy.
Mis kolorowy, na jakiej podstawie wyliczyłaś dzień, w którym poszłaś badać progesteron? Bo ja też chcę zbadać i nie wiem sama czy i kiedy była owu. Od 3 dni czułam się, jakby miała być. Ale nie wzrosła mi temperatura. Codziennie 36,4-36,45, z wyjątkiem jengo dnia dwa dni temu 36,15. Apka mówi, że dziś. ale dziś to ja się czuję, jakby już było po wszytskim. I sama nie wiem, dziś mam jakiegoś doła. Obawiam się, z nie owuluję poprawnie. Starania były do wczoraj, dziś pewnie nam się nie uda, bo nie będzie kiedy. Ehhhh......

Odnośnik do komentarza

Poziomka to trzymam kciuki za dwie krechy

Agula nie wiem, chyba nie ma sensu testować, @ powinna być w niedzielę lub poniedziałek, bo moje cykle są bardzo krótki.

PannaEm mi endokrynolog kazała z4obic w 19-20dc przy moich krótkich cyklach, pytałam gina, zy kest sens robić skoro mam monitoring, powiedziała, żeby zrobić zobaczymy co wyjdzie. Ogólnie endo mówiła, że 1 dzień w tą, czy 2 ta nie robi różnicy więc ja bym policzyłam od wczoraj 7 dni ;) A temperatura spada w dniu owu, a po jest skok, więc może akurat to dziś i wczorajsi żołnierze na nią poczekają;)

Czarna nie załamuj się, często takie stracone cykle są owocne ;) A leki na tą grzybica bierzesz już? Czy masz zacząć po @?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
Teska no piękne kreseczki :) Gratulacje!

Pena dziękuję za odpowiedź, starania oczywiście były cały cykl, więc jest jednak iskierka nadziei ;)

Co do witamin, to ja akurat miałam odwrotnie jak Magdalena, po femibionie bardzo źle się czułam, przeszłam na pregna plus i pregna dha i było o niebo lepiej.

To u kogo jeszcze termin @ się zbliża?

U mnie się zbliża termin. Test kupiłam po drodze z pracy. Już 7 miesiąc jak się staramy
Póki co bolą piersi ale w ciąży tej straconej tez bolały na początku i na @ tez bolą wiec to nic nie świadczy u mnie

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy dziękuję:) czyli to nie był u Ciebie stracony cykl, super:):) mocno trzymam kciuki za Ciebie, kiedy ewentualne testowanie?:)
Czarna nie trać nadziei, starania były więc jest szansa! U nas wcale w tym miesiącu nie było szaleństwa, a jest szansa że się udało. Najważniejsze to się wstrzelić:) trzymam kciuki!
PannaEm dzięki;) mam nadzieję, że to będzie udany cykl u Ciebie:) a zazwyczaj nie masz problemów z wyznaczaniem owu?
Mika kciuki zaciśnięte!! Kiedy planujesz test?:)
Agula jutro robisz betę? Trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...