Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Zaneta30 przykro mi ☹️ ale jeszcze raz przytoczę historię mojej koleżanki, której ciągle testy wychodziły negatywne a nie miała miesiączki, i w końcu poszła do lekarza a ten jej mówi że jest w czwartym miesiącu i z bliźniakami, także jest jeszcze szansa dopóki nie ma @.
Mininka a Tobie wczoraj dwa pozytywne a dzisiaj negatyw? Może coś z tym testem nie tak jest?

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Mi testy sikane też bardzo długo nie wychodziły więc kiedy już byłam pewna ciąży to przestałam je robić. Najlepiej zrobić betę ale rozumiem że przy staraniach nie każda chce co kilka tygodni latać do laboratorium jej wykonywać w szczególności kiedy ma się dzieci bądź trzeba iść do pracy.

U mnie dalej nic. Jeśli to jednorazowe krwawienie po odstawieniu od piersi było faktycznie miesiączką to powinny być już dni płodne. Kompletnie nic się nie dzieje. Żadnych zwiastunów owulacji czy okresu, test ciążowy też negatywny. Ciagle dopatruje się cieni na nim, paranoja ;/

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane!
Czarna, Zaneta przykro mi bardzo! Ale moze potrzeba troche odpuścić, zeby coś zyskać. Seks z milosci i dla przyjemnosci, po kilku lampkach wina, niezdrowe burgery i slodycze i bez termometru w... :) Glowa moze być wielką przeszkodą, wiec nie mozemy sie zalamywac! Wierzę w nas! :* :* Ps: nie ma okresu? To nie ma problemu :)

Mininka, test szedl z polski? A jestes pewna ze transport mu nie zaszkodzil? Czy te testy mają tę samą czułość? Kreski byly blade ale byly, wiec wstepnie gratuluje :)

Ja czekam na @. Ale caly tyn cykl jest dziwny, to teraz tez jest dziwnie. Wiec juz nie wiem czy i kiedy przyjdzie, bo moje ciało (i mózg?) Mnie oklamuje w tym miesiacu :((

Odnośnik do komentarza

Kochane ja nawet nie chce się już przytulać . Naprawde jak miałam.ochote zawsze większa od.meza to teraz już niechce wcale .
Niby nie ma okresu ale jak przyjdzie to znowu pewnie wulkan .
Niewiem zrobię może w tygodniu betę jak teściowa.przyjedzie to polecę na betę .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim! :)

Odkryłam to forum dzisiaj i z chęcią do was dołączę.
Może w skrócie o mnie - Mam 23 lata, w ubiegłym roku w 2 cyklu starań zaszłam w ciążę, ale niestety w 8tygodniu i 4 dniu na usg dowiedziałam się o poronieniu samoistnym. Poroniłam 2 dni później, nie chciałam zabiegu, więc dostałam tabletkę i kilka godzin później było po wszystkim ;c Dostaliśmy zielone światło po pierwszej @ ale niestety 6 miesięcy i cisza... (chyba za bardzo chcieliśmy? Za bardzo się stresowałam) więc w grudniu odpuściliśmy. Teraz razem z narzeczonym uznaliśmy, że chcemy zacząć starać się znowu (w przerwie od starań w styczniu po 6 latach zaręczyliśmy się i planujemy ślub w październiku tego roku) uznaliśmy, że chcemy zacząć jeszcze przed ślubem. Trochę się rozpisałam, ale będzie mi miło przeżywać te chwile (mam nadzieje radosne dla nas wszystkich) razem z wami! Do kolejnej @ jeszcze trochę czasu, wiec na razie działamy ;p

Odnośnik do komentarza

u mnie dzisiaj 12 dc, w poprzednim m-cu w 11 dc miałam już pozytywne testy owu a teraz ani pozytywnych testów ani żadnego śluzu i objawów- zaniedbałam w tym miesiącu olej z wiesiołka może to przez to? i strasznie wysypana jestem na twarzy, ale i tak serduszkujemy z mężem, tak na wszelki wypadek. Dzisiaj mam wizytę u nowego gina, jestem ciekawa czy zaradzi mi coś więcej jak poprzedni.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

orbit. Witaj. Super że do nas dolaczasz. I gratuluję zaręczyn. A ciąża przyjdzie szybciej niż ci się wydaje. Używasz jakis pomocy do ustalenia owu? Np testów czy termometr?
zaneta tule cię mocno. Nie wiem jak to możliwe że negatyw. Cos u ciebie albo sie tworzy bo jak cykl nieregularny albo te hormony naprawdę powariowaly. A nie masz możliwości iść do gina tak na szybko? Może by coś zaradzil?

kasie cierpliwie rób testy to że nie widać śluzu to nie znaczy że go w środku nie ma. Ja przeważnie pozytywny test owu miałam w 18dc ale raz nie robiłam a cykl miałam 28dniowy gdzie ja zwykle 30-33 a nawet i 41dc

A ja wczoraj pojadlam i popilam wody na chrzcinach. Umeczyl am się ale na szczęście były wygodne fotele na odpoczynek. Dzisiaj poprawiny w domu bo trzeba wszystko pozjadac. :D

Miłego dzionka życzę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DoMaRy dobrze będzie :) będziesz już za chwilę "po" i miała to z głowy i posuniesz się o krok bliżej swojego celu. Najważniejsze to nie stać w miejscu tylko działać.
Magalena czekam cierpliwie, mówię sobie ze nie każdy cykl jest taki sam, a bardzo liczę dzisiaj na tego gina że mi coś zaleci konkretnego.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...