Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

aneri kupiłam dziś test i jutro rano zareaguje, bo już nie mogę wytrzymać. Z objawów to jestem strasznie zmęczona, przychodzę z pracy i muszę się położyć bo nie mogę funkcjonować ani się skupić na niczym. I bardzo twarz mi wysypało. Dziwne tylko ze piersi są miękkie, to mnie stresuje, pewnie znów się nie uda już trzeci cykl starań.

Odnośnik do komentarza

Bzibzia piersiami się nie sugeruj bo moje są lekko bolące a miękkie. Trochę jakby pełniejsze ale miękkie nie takie jak pamiętam z ciąży. A więc trzymamy kciuki a na kiedy termin @ masz?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Tydzień przed to normalne że negatywny chociaż czasem się zdarza ale rzadko. Więc może do niedzieli zaczekaj jak dasz rade. Bo jutro też możesz być rozczarowana a może po prostu za wcześnie. Moja koleżanka miała 2 dni po spodziewanej @ dopiero cień cienia.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Tydzień przed to normalne że negatywny chociaż czasem się zdarza ale rzadko. Więc może do niedzieli zaczekaj jak dasz rade. Bo jutro też możesz być rozczarowana a może po prostu za wcześnie. Moja koleżanka miała 2 dni po spodziewanej @ dopiero cień cienia.

Teoretycznie wiem bo mam córeczkę we wrześniu 3 latka i wtedy @ nagle się spóźnił i po tygodniu pokazywał test słabą kreskę, prawie jej nie było, a co dopiero tydzień przed, ale człowiek tak chce że i tak wierzy że coś tam już wyjdzie

Odnośnik do komentarza

Bzibzia No tak. Mądrze się a zapomniałam jak ja robiłam kilka dni przed :D ale może dasz się namówić na wstrzymanie i zatestujesz w niedzielę albo poniedziałek? Wierzę w ciebie uda się. I koniecznie testem o czułości 10 :D
Żaneta a nie masz testu o czułości 10? Ja kupiłam w rossmanie fajne to i tanie i zakraplac nie trzeba tylko siusiasz na niego albo jak ja zamoczylam bo pobrałam mocz do kubeczka.

Madziak fajnie masz napisane pod suwaczkiem że twoja macica jest jak sala gimnastyczna dla maluszka :D

patka i goosia gdzie się podziewacie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 właśnie niema będę musiała sobie kupić. Te o czułości 10 są lepsze ? . Mnie nigdy przed okresem nie wysypywało . Ani piersi nie rosły . Pamiętam z synem że mjalam tak że ostatni okres był jak wodospad a później już go nie było . Jak niby mam okres mieć 6 lipca to kiedy zrobić test ?

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

pena na całe szczęście jakoś mi szczególnie nie doskwierają :)
W domu mamy klimatyzację, wychodzę wieczorem, kiedy jest czym oddychać i jakoś sobie radzimy.
Nie puchnę w ogóle ale w poprzedniej ciąży było tak samo, dopiero dzień po porodzie spuchły mi stopy do rozmiaru kaczki, podobno często tak bywa w połogu.
Cieszę sie, że się obrócila bo panicznie boję się cc :)

Mój pies znacznie gorzej sobie radzi z taką pogodą ;) prawie wogóle nie wychodzi z domu.

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Bzibzia zgadza się. Ja takiego użyłam. Też miałam go poleconego.

karolcia świetnie że córcia się odwróciła. Chyba wyczula mamy stres przed cc. Nie ma się jej co bać ale wiadomo później mogą być komplikacje.

pena robisz jakieś inne jeszcze badania oprócz bety?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Moi od połowy ciazy główka w dół, a ja im cesarki serwuje hihi
Karolcia super że się obróciła, to teraz już spokojnie możesz czekać na poród :)
Pena a w końcu się obróciła czy pośladkowo urodziłas?
No właśnie nie wiem czemu koi tacy spokojni w brzuchu. Mam wrażenie że cały czas śpią, Filipek po urodzeniu tylko spał więc może i w brzuchu. Drugi ro samo, dziewczyny piszą że dzieciaki skaczą kreca się że brzuch aż podskakuje a na ledwo co czuje a mąż to dopiero dwa razy poczuł delikatny ruch bo przez skórę to nic nie czuć i nie widać :p

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak No twoim może spokojni są. Mówią że jak wierci się w brzuchu to później spokojne. U mnie się to sprawdziło ale u ciebie jak piszesz to się nie sprawdziło w przypadku Filipa :D a łożysko masz na rzedniej ścianie? Bo to czasem ogranicza widoczność tych kopniakow. Moja to potrafiła się przekręcić cała na ktg w 34tyg bodajże. Personel w szpitalu się zleciał czemu ktg piszczy a ja szukałam w która ona stronę polazla :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A no to jednak coś w tym jest rzeczywiście. Moja to ma pełno pokładów cierpliwości i wogole spokojna. Czasem spsoci coś albo się zbuntuje w sprzątaniu zabawek ale tak to grzeczna.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena, Madziak mój od 17tc fikołki takie robił ze aż tornado czułam w brzuchu a później jak kopal to aż było stopy widać, a teraz tez żywioł nie mogę za nim nadążyć i się szybko wkurza wiec nie zawsze się sprawdza :D

Mnie dzisiaj migrena złapała wiec leżę i kwiczę

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Anella a no jednak się nie sprawdza bo coś mi się kojarzy że ciocia też narzekała że mały ciągle się wierci a teraz lobuziak za dwóch :D miałobyc ich dwoch więc psoci za dwóch. :D

A ja poprasowalam wszystko. I długie rękawy i krótkie i sukienki małej i kręgosłup mi siada. I tak myślę jak to na początku boli już to co będzie później. :D no i nie mogę z tym głodem wyrobić :D jem i pije ciągle. A no siusiam :D w poprzednich ciążach też miałam głoda ale nie aż tak. Więc dumam że chyba macie rację co do bliźniaków. Albo bardzo lakomy synek rośnie bo z córkami aż tak nie było.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...