Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia podoba mi się podejście, że "co się ma marnować" :D trzymam kciuki w takim razie;)
Magalena widoczki macie piękne:):) i super że Wam się udała pogoda:) a jak @ ciągle nie ma to bardzo dobrze!! :) Daj znać koniecznie, jak test:)
Maszkaron na pewno z nóżka bedzie wszystko dobrze:) myślę, że macie bardzo dobre podejście, taki miesiąc luzu na pewno dobrze Wam zrobi, a nóż akurat będzie "wpadka":) my też się wybieramy w tym roku do zoo:):) pewnie na jednym razie się nie skończy:)
Pena wpadaj do Krakowa jak najczęściej:)

Odnośnik do komentarza

Co do badań to ja planuję zacząć od siebie wszystko zrobić . Może być tak że da.cos mi na wywołanie okresu i próbować dalej będziemy ale jak nie wyjdzie to męża na badania . W sumie jak był.jednak w tej 2 ciąży to moze z nim jest wszystko okej . Już niewiem sama.
Coraz bardziej zaczynam siebie obwiniać o wszystko

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Zaneta tak, jestem z Krakowa:) bardzo fajny pomysł na wakacje:) w Zatorze jeszcze nie byłam, ale też planuję się wybrać. A w samym Krakowie na pewno atrakcji Wam nie braknie;) zdecydowanie nie powinnaś myśleć w kategoriach "Twojej winy". To nie jest niczyja wina, po prostu tak jest, że nie od razu się udaje. Ale pomysł badań, myślę, jak najbardziej trafiony:)

Odnośnik do komentarza

Zaneta ja bylam w Zatorze ale jakies 4 lata temu, jeszcze nie bylo tylu atrakcji ile teraz, ale mam w planach sie wybrac. Moze uda sie w czerwcu. Jest mnostwo ludzi i byly duze kolejki do atrakcji, ale tych ogolnych bo ekstremalne szybko ida z racji weryfikacji wzrostu. Nawet mysle o tym zeby mala wziac bo ma wejscie za 1 zl a tez moze sobie pojezdzic na koljkach. A ja chyba posikam sie w gacie ale chce na rollercostery :))) chociaz im czlowiek straszy tym ma wiekszego stracha. Dobry plan z badaniami bo moze te plamienia cos psuja w cyklu, jakies hormony swiruja i jak ustabilizujesz bedzie dobrze. Tez po pol roku staran myslalam ze jest cos nie tak z nami ale to byla kwestia nie trafienia w cykl. Bedzie dobrze zobaczysz :))
Dziewczyny Teska, Zaneta moze jakies spotkanie w lipcu :))

Teska raczej z luzu nic nie bedzie niespodziewanego ale glowa wywietrzeje i bedzie lepiej :)

magalena, gooosia czekam jutro na wasze pozytywne testy :)) czuje dreszczyk emocji :))

monika tez bralam anty przez 7 lat i nie mialam takich szalenstw, szlo regularnie wiec moze cos hormony swiruja, albo bedziesz miala dluzszy cykl.

Odnośnik do komentarza

monika ja przepraszam. Nie chciałam cię nastraszyc. Nie napisałam że druga koleżanka 13 lat brała anty i po pierwszej miesiączkę zaszła odrazu. Raz jeszcze przepraszam bo tutaj tyle się dzieje i jeszcze znajomi już dotarli.

A co do testu to nie wiem czy pozytyw będzie. Pewnie jak zwykle rano zrobię a potem dostanę. Albo nie zdarze zrobić. Tak czy siak mam podejście jak goosia. Mam test to co ma się marnować :D a nóż widelec.

Coreczke już wykapalam i śpi słodko. Zasypia tutaj w mig ale tyle co ona tutaj chodzi to się jej nie dziwię. Cała drogę na rusinowa polane szła. Spowrotem trochę ja mąż niósł troche ja. No i jeszcze dwa razy na miasto. Ale ona lubi chodzic, skakać itp. Więc nie narzeka. Kochane dziecko.

Dobrej nocki życzę i idę na Leszka grejfrutowego 0% bo mi zasmakował :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Maszkaron Zaneta byłoby bardzo fajnie:) my do Zatoru jeszcze chyba nie w tym roku, bo synek jeszcze za mały, ale spotkanie bardzo chętnie:)
Maszkaron, dokładnie, najważniejsze żeby sobie poukładać w głowie. Wierzę, że będzie dobrze u Ciebie:)
Magalena 41, no nieźle!!:) Narobiłaś nadziei, pisz koniecznie rano!!:) Miłego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza

Teska
Maszkaron Zaneta byłoby bardzo fajnie:) my do Zatoru jeszcze chyba nie w tym roku, bo synek jeszcze za mały, ale spotkanie bardzo chętnie:)
Maszkaron, dokładnie, najważniejsze żeby sobie poukładać w głowie. Wierzę, że będzie dobrze u Ciebie:)
Magalena 41, no nieźle!!:) Narobiłaś nadziei, pisz koniecznie rano!!:) Miłego wieczoru:)

Apka mi wyliczyła że jutro @. A więc zrobię bo i tak już teraz o niczym innym nie myślę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zaneta i Teska tez jestem za spotkaniem, moze park Jordana albo Blonia :)) dzieciaki sie pobawia a my pogadamy :))

Zaneta jak bedziatoru to ja wole przed wakacjami i w tygodniu bo mniejsze tlumy :))

magalena to czekam z rana na wiesci, bo bardzo Ci kibicuje :)) ja wlasnie popijam desperadosa i lata nie picia daja o sobie znac, bardzo ekonomiczna jestem :))

Teska to musimy sie koniecznie spotkac :)) bywam tez w nh wiec jak cos to mozemy sie umowic gdzies lub Blonia :) to sie dziciaczki pobawia :)) a ile Twoj maluch juz ma???

Odnośnik do komentarza

Magalena długi cykl Ci apka wyliczyła. Ale mam nadzieję, że będzie trafiony:) a tymczasem się relaksuj:)
Maszkaron jestem bardzo za:) na błonia mam kawałek, ale dałoby radę zorganizować, ostatnio bylismy na święcie rodziny w parku jordana;) a często bywasz w nh? Bo może byłoby szybciej;) mój synek ma półtora roku, a Twoja córa chyba trochę ponad 2 lata, tak?:) Ekonomia to podstawa :D

Odnośnik do komentarza

teska maszkaron ja nawet nie wiem gdzie są błonia i park Jordana . Mieszkam w Legionowie dosłownie rzut beretem od Warszawy i w Krakowie będę 1 raz . Może faktycznie namówię męża żeby zamiast energylandii spotkać się z wami . Aa to mój synuś starszy .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Właśnie się obudziłam. Wyspana na całego. Poszłam spać o 23. Ale chyba głowa i myśli robią swoje.
No i u mnie czar prysl. Test zrobiłam. No i nic. Nawet nie ma bladziocha. A więc trzeba iść spać dalej. Oby tylko ta wredota przyszła wieczorem a nie podczas wędrówki. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki przykro mi, że testy się nie powiodły. Cykl długi jak u mnie po 40 dni. Ale mega nieregularnie to u mnie wygląda. Ja jestem teraz po pędzlowaniu nadżerki 3 zabiegi miałam teraz miałam się wstrzymać z zachodzeniem w ciążę. Dlatego starać się możemy dopiero po czerwcowej @ a wypada na 15 :) te dni lecą dla mnie za wolno. Też miałam problem z powrotem do regularności po odstawieniu Vines raz wypada mi cykl 40 dni raz 30 ... i tak już rok. Mimo że do tej pory było jak w zegarku co 30 dni nie mniej nie więcej. To BĘDZIE :) nasza druga ciąża.

Odnośnik do komentarza

No ja jakbym do rana wytrzymała z testowaniem to bym nie testował. Właśnie dostałam @ :D nawet teraz czuję że mnie piersi mniej bolą.

Gosia ja mam apke ovuView. Ale ona czasem też po swojemu wylicza. I np jak zaznaczę że mam test pozytywny owulacyjny to zapisuje że tego dnia mam owu. Chyba że jak w tym cyklu miałam dwa dni to ten drugi taki przyjęła. Ale już się do nie przyzwyczaiłam.

Właśnie zjadam śniadanko i pijemy kawę. Później ruszamy na podbój Gubałówki chociaż nie wiem czy tamci dadzą radę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej,hej witam nowe dziewczyny i zycze jak najszybszego zafalkowania..my po mału już wracamy pierwsza opalenizna jest tak ze spoko pogoda nad morzem lekko się popsuła w zeszłym tygodniu więc zmieniliśmy kierunek na Kraków i zwiedzaliśmy okolice tzn ojcowski park narodowy itd tak że urlop w pełni udany :D odnośnie ciąży raczej lipa owulacja była 16dc tzn 16 maj dziś 29dc test negatywny z obliczeń wynika że @ ma być jutro oczywiście jak zwykle objawów jej brak ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Monika to dobry znak. Moim zdaniem tak może zaczynać b się ta pierwsza @ z odstawienia. Ja kiesy brałam rze pół roku tabletki i pierwsza moja trwała @ okolo 10dni takie plamienia później i na początku. A więc może i u ciebie się rozwinie. Trzymam kciuji

patka wróciłaś :D świetnie że się urlop udał. Ja dzisiaj dostałam @. Oczywiście po negatywnym teście :D tak mi poprzesuwalo wszystko że cykl miałam 41dni :D

Miłego dzionka życzę. Dzisiaj trochę więcej pada ale napewno nam się uda Gubałówki zaliczyć.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Monikaa95

Tylko ze ja mialam miesiaczke caly czas ale ginekolog mi powiedzial ze moze zniknac po odstawieniu nawet do 6 miesiecy (czyli moge miec 4 miesiace a pozniej moze zniknac)o to mi chodzilo A teraz cykle mialam jak w zegarku 31 dni i @. A teraz nie pokazala mi sie wcale juz ponad tydzien a dzisiaj plamienie i klucie w jajniku lewym..:(

Odnośnik do komentarza

Monika z trgo co ja się orientuję to po odstawieniu tabletek miesiączka może się nie pojawiać długo, ale gdy już jest normalnie i potem zaniknie to nie od tabletek, może coś z hormonami się podzialo, albo nie wiem co. Ale nie sądzę że to od tabletek. Wiem że moja koleżanka po odstawieniu nie dostała miesiączki i po pół roku bez dostawała zastrzyki na wywołanie, potem już było ok. Ale u Ciebie ona była wiec nie sądzę że to po odstawieniu tabletek.
Magdalena, Patka, Gosia współczuję, może nastepnym razem się uda :)
Ja dziś zaś do ginki bo po tym jak miałam w szyjce bakterie i dostałam antybiotyk tak teraz zadzwonili że infekcja jest, sądzę że po antybiotyku coś się rozwinęło, albo tamta bakteria dalej straszy. Ale już na antybiotyk doustnie się nie zgodzę, to jest syf który truje cały organizm, potem co chwilę n ni e gardło bolało i kichalam, a biorąc go myślałam że na nogach nie ustoje. Takze tylko na globulki się zgodzę, a co dr na to to się okaże.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...