Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Anella nie porównuj bo mogła się owu przesunąć, ja w tej ciazy moalam w dniu miesiączki 4,3. I w tej ciazy w ogóle mam niższa betę co pokazuje test pappa, w pierwszej miałam powyżej 1 teraz sporo poniżej, za to pappa bardzo wysokie dla równowagi. Takze w każdej ciazy może być inaczej, ale powtórz jutro będzie widac czy przyrosc dobry, no i teraz czekać aż się zarodek objawi żeby zobaczyć czy gdzies w tych bliznach się nie zagniezdzil :(

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Anella musisz wierzyć że będzie dobrze i dzidziuś zagniezdzil się nie tam gdzie blizny. U mnie zarodek i serduszko było widac w 5+3 na dobrym sprzęcie, wiec i u Ciebie z a jakieś 10 dni powinno być wiadomo, a może lekarz wcześniej będzie umiał ocenić jak to wszystko wygląda.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dzisiaj.

Moja córeczka jeszcze śpi a ja kawusie popijam. Jakoś mi szybko noc minęła.

Anella moim. Zdaniem też jest dobra. Ostatnio moja kuzynka opowiadała o becie to pierwsza miała 28 a druga już ponad 100. A więc Troja jest jak najbardziej dobra. To w sobotę będziesz druga robić?

MadziaK ja miałam Ch yba dwa razy infekcje która właśnie zaczynała się swiadem lub pieczeniem. Więc dumalam że to zawsze tak. A jednak nie. Dobrze wiedzieć ;)

Oczywiście znowu mnie ciśnie coś w pachwinie, noga mi dretwieje lewa, w kicham to mi tak jeździ jakbym się kapusty najadla. Ciekawa jestem bardzo jak tam ta moja @. A jeszcze tydzień czekać na progesteron. Zwariuje też. Czas zwykle leci jak szalony ale nie wtedy gdy się na coś ublagalnie czeka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

sunshine. Moim zdaniem test do powtórki bo chyba to jest jakaś wada testu albo za dużo moczu. Mimo wszystko trzymam kciuki aby @ nie przyszła :)

samozycie ja mam taką strategie że testuje dopiero po spoznijacym się. Chociaż ostatnio mi się spóźnia a i tak nic z tego nie było. Jak chcesz to kup test i schowaj go. Miejmy nadzieję że się przyda. A ty masz mieć w sobotę albo niedzielę @?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Heya dziewczyny.
U mnie dziś powinna być @
Moje pyranie jaki macie śluz w tym czasie? Sorry za pytanie hi hi. Bo będąc w wc a wlasciwie od rana miałam mega uczucie mokra...ok zdarza się,ale na papierze było mega mega dużo śluzu jak białka kurzego. Bardzo rociągliwa na kilkanaście cm. Cóż to za anomalie mnie znowu nawiedziły? ;) miała któraś z Was takie cudeńka?
Ps muszę nadrobić czytanie bo jestem w tyle z informacjami.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Heya dziewczyny.
U mnie dziś powinna być @
Moje pyranie jaki macie śluz w tym czasie? Sorry za pytanie hi hi. Bo będąc w wc a wlasciwie 0od rana miałam mega uczucie mokra...ok zdarza się,ale na papierze było mega mega dużo śluzu jak białka kurzego. Bardzo rociągliwa na kilkanaście cm. Cóż to za anomalie mnie znowu nawiedziły? ;) miała któraś z Was takie cudeńka?
Ps muszę nadrobić czytanie bo jestem w tyle z informacjami.

Ja zawsze przed @ miałam zawsze sucho a jak zaciążyłam to śluz był obfity :D

Odnośnik do komentarza

Gosia a możliwe że ci się owu przesunela tyle? Bo ja miałam w tym cyklu tak. Prawie tydzień później więc teraz w niedzielę powinnam mieć @ ale z racji przesunięcia będzie za 1.5 tyg. Albo nie będzie.
Ja zwykle przed @ mam dużo mokro ale białego śluzu zero rozciąganie ia.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 po odstawieniu tego progesteronu wszystko możliwe...ale dziś mam 28dc i ciężko logicznie sobie wytłumaczyć owu w tym czasie. Sama nie wiem co o tym myśleć. No nic zobaczymy co dziś dzień przyniesie. Mąż wraca właśnie dziś i jak nie przyjdzie @ to go trochę wytarmoszę :D co będziemy sobie żałować :D

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

sunshine89 rzeczywiście test do powtórki :)

Gosia271 ja zawsze przed @ miałam sucho, a teraz ciagle czuje mokro. Kremowy śluz. I chyba dobrze to wróży bo testy już 2-3 dni przed @ wyszły mi pozytywne.

Powtórzyłam dzisiaj dziewczyny test i uwaga... chyba nam się udało :) mąż w delegacji o niczym nie wie. Będzie miał niespodziankę jak wróci.
W poniedzialek zrobię bHCG z krwi.

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74986.jpg

Aniołek 15.02.2019
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8w1d3vbvdtl54.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jestem tu nowa i Mam nadzieje ze pomożecie. Staramy się z mężem o dziecko od ponad roku. Moje okresy są bardzo nieregularne od 33 do 65 dni. Dziś jest mój 38 dzień cyklu. Cały cykl testy owulacyjne wychodziły negatywne, dziś zrobiłam test paskowy owulacyjny i test ciążowy. Obydwa są pozytywne. Nie chce się cieszyć zbyt wcześnie... czy miała któraś z Was taki przypadek ? Jutro zrobię kolejny test...

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74987.jpg

Odnośnik do komentarza

MadziaK ja mam wózek Bebetto Murano jestem z niego bardzo zadowolona bo duża gondola i spacerowka też fajna można przodem i tyłem o kierunku jazdy wozić dziecko. Tylko jedyny minus że jest dosyć duży i już do samochodu musiałam gondole do przodu dawać na fotel bo się nie mieściła do bagażnika ze stelażem.
Ja w ciąży też miałam mnóstwo śluzu aż mnie zalewalo, na początku nosilam wkładki ale było jeszcze gorzej więc później tylko bawełniane majtki i na noc bez majtek.
Marta wspaniale! Gratulacje ! To będzie miał mąż niespodziankę po powrocie! Ja kupiłam maleńkie buciki i miałam koszulkę jestem w ciąży A i tak nie wierzył haha ale myśmy się dwa lata starali to trudno było uwierzyć że się wkoncu udało :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...