Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Samosia93

Cześć, pisalam tutaj ostatnio odnośnie tej luteiny i spozniajacym sie okresie. Dziś zrobilam test popołudniu no i od razu wyszedł pozytyw:) teraz tylko oczywiście mam schize ze okres przyjdzie i bajka sie skonczy...

Odnośnik do komentarza

Samosia to jak masz test pozytywny to możesz brać luteine dla podtrzymania. Nie martw się na zapas. Najlepiej umów się z lekarzem jak najszybciej i napewno będzie Ci też zaleca ja brać.

Ja ubrań nie pakuję tydzień przed. Tylko szykuje. Tzn piore co najpotrzebniejsze. Potem do prasowania i oddzielnie w szafkę. Ubrania wkładam dzień przed bo też mam wrażenie że przechodzą walizka :D
Ale np znajomi którzy z resztą jadą z nami oni z Anglii ale dojada i oni zawsze na walizkach. U nas zawsze mają swoją szafę itp ale i tak wszystko rozwalone w torbie bagażowej. Ona nigdy nie pakuję tylko on. Siebie i synów a ona tylko swoje. I tyle razy ile u nas byli to tyle razy coś zapomnieli wziąść. Trzeba bylo wysyłać. Chociaż ostatnio to zanim odjada po swojemu sprawdzamy czy coś nie zostawili.

U mnie test negatywny. A więc czekamy czy jutro 18dc będzie pozytyw. :) chociaż nie będziemy proznowac. Corka już śpi :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK kiedyś częściej się jeździło teraz rzadziej bo imprezy rodzinne. Mojego rodzina jest porozrzucana po Polsce wiec jak się zdzwonimy to albo oni do nas albo my do nich. Mają taki jakby rytuał że nawet jak nie zapowiedziane wizyty to biorę się wsio do jedzenia a potem jeszcze więcej przywozi. Bo przecież każdy coś ma. :D
Jeśli chodzi o nerwy na dzieci to chyba każdy ma też gorszy dzień. Moja przeważnie jak już ma coś rzucić albo rzuca to zabawki swoje więc u nas działa cały czas kosz na śmieci albo worek na śmieci. Jak tylko słyszy że to wyrzucam to przestaje i przeprasza. Chociaż mi się spokojne dziecko trafiło. Czasem jak już burkne bo coś nie tak robi to robi tak jak ja ze jakby warczy taki niemy krzyk. Tylko ona jeszcze zaciska pięści i typie noga. Ale szybko jej przechodzi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Karolcia90
Bibs jeszcze będą Ci poród wywoływać tak się dzidzia zasiedziała :)
Moja szyjka nadal ma 4cm i córka we wtorek ważyła 740g, mam coeaz większą nadzieję, że tym razem nie będzie się przedwcześnie skracać.

Nacia ja nic nie widzę ale jeśli poprzednie testy faktycznie były pozytywne to na dzisiejszym kreska powinna być dużo ciemniejsza.
Moim zdaniem tylko badanie bhcg wyjaśni Ci zaistniałą sytuację.

Karolcia jednak mam nadzieję, że wywoływania nie będzie, ale fakt długo wytrzymałam już :)

No to szyjka ładna, ja takiej tego nawet na początku nie miałam, oby się trzymala jak najdłużej.
Ty juz za półmetkiem widzę, ale to
zleciało :)

Odnośnik do komentarza

I dało się męża namówić :-Dchoć się bał bo się naczytał że to co ja mam to może być plamienie implantacyjne a on nie będzie dziecku krzywdy robil :-D. Oboje mamy wyrzuty sumienia a najbardziej ja bo wtedy jak byłam w ciąży dzień wczesniej mocno się kochaliśmy .bo po prostu lubię ostry seks. I następnego dnia poroniłam. Więc się teraz boi . A naprawdę kochamy się rzadko w miesiącu może z dwa razy .
Śmiałam się do męża ze chce na urodziny wibrator ^_^ . A on powiedział że da mi kasę a ja mam sobie sama zamówić i odebrać :-P

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Mój jest straszny nerwus i często się wścieka, ale na krótko, ale jak z tym jedzeniem coś jest nie tak to mam o hote go udusić tak się zachowuje. Mówi się do niego i jak grochem o ścianę, a jeszcze na złość robi wtedy. I jak mu wrzucę coś to pójdzie wyrzucać inne zabawki, ja go dane do kąta i on wtedy się okropnie drze, zaraz przychodzę to zwykle się przytula i jest ok a czasem się wscieknie jeszcze bardziej i jak chce przytulić to się dopiero ciska, to wtedy go zostawiam to się drze z 5 minut aż sobie zapomni o co i przychodzi spokojny.
Dziś spał od 16 do 5.30 także fajnie, położę go dzisiaj o 17 i mam nadzieję że do 6-6.30 będzie sobie spał.
Zaneta o dziwne takie krwawienie. Ja to lubię delikatnie, a do tego w ciazy to muszę bo mam na szyjce naczynka które czasem pękają, a że mamy konflikt serologiczny to w ciazy przy każdym krwawieniu szpital i immunoglobulina. W pierwszej ciazy się udało bez takich przejść, w tej też jak na razie, choć jak koń mąż myślał że będzie dziewczynka to miał jakąś blokadę, tak jak się okazało se chłopak to się odblokowal i nadrabia zaległości :D
Bibs no to super, ciaza donoszona :) wiesz już jaka dzidzia duża?

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak mój czeka aż mina te sadne dni :D coś ten maj kurczę nie może zdecydować się na jedna pogodę... 2 lata temu w majówkę to juz na plaży się było w krótkich spodenkach :/ Dobrze że wczoraj udało się skosic trawę :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Żaneta współczuję nerwusa ale nie zawsze można dogodzić dziecku. Każde jest inne i trzeba nauczyć się z tym zyc. Ja to przeżywam strasznie że np. Krzyczę na moją a już jak jej klapsa dałam to ryczalam z wyrzutów sumienia ale czasem inaczej nie da się. Ale wiadomo dziecko jak dorosły też ma gorszy dzień.

U nas dzisiaj zimno... Ponuro i się z łóżka wstawać nie chce. Ale trzeba goście będą po południu a i obiad się sam nie ugotuje :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena moja jak miała nerwiki albo fochy to siadalam obok i mówiłam że ja mam czas i jak jej przejdą to wtedy dopiero porozmawiamy i się nauczyła ze fochy i krzyki do niczego nie prowadzą... U mnie dziś też brzydko zimno i do D.. ale jedziemy na kremówki i kawę do krk :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Mały jak tak płacze u wymusza to ja po prostu nie zwracam uwagi popłaczę popłaczę i przestaje . Później przychodzi i się przytula.do nas i spokój. On na ogół jest spokojnym dzieckiem i to bardzo ale wczoraj przesadził. Kiedyś na dwór nie można było go wypędzić a teraz na odwrót do domu niechce wracać . A czasami nie chce mi się z nim siedziec cały dzień . Dzisiaj niestety w domu bo zimno i wieje . Więc będzie marudził cały dzień :-|

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

patka moja też jak ma nerwy to się złości ale szybko jej przechodzi. Czekam. Albo rozmawiam. Ale jak dziewczyny piszą niestety nie na każde dziecko to działa. Jak z resztą na dorosłych. Jeden musi się wywsciekac lub wykrzyczec. Albo usiąść spokojnie i uspokoić.

Mnie coś cmi na dole. Jak na @ a dopiero połowa cyklu. Piersi dalej mrowią. Dziś 18dc powinien wieczorem być pozytywny test owu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samożycie
Magalena3 może to objawy na owu? U mnie dziś dużo jaśniejsza krecha więc mam nadzieję że dzisiaj był ten dobry dzień;)

Tak też myślę że to takie objawy. Nigdy takich nie miałam na owu ale wiadomo kobieta zmienna jest.

Żaneta a to krwawienie się rozkręcila? Może jednak skonsultuj się z lekarzem jak masz takie plamienia/krwawienia i taki ból.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Żaneta może jutro idź na betę albo progesteron.

A u mnie test owu prawie bladzioch. Ledwo co widać druga kreskę. A więc już po owu albo wogole jej nie było i nie będzie..

A więc moje pytanie kiedy teraz zrobić progesteron? Dziś 18dc.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem bo też były blade kreski. Z racji że zWsze miałam późno to testy zaczęłam robić 15dc i wtedy była najciemniejsza ale i tak bledsza od kontrolnej. Więc możliwe że była w 14dc. Tak czy siak. Jak było 14 to max 24dc na badanie progesteronu a jak jutro będzie ciemniejsza to będę wtedy liczyć w którym dniu robić.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Żaneta zawsze możesz wynik sprawdzić po weekendzie. Chociaż to będzie trudne. Ale tak czy jak jak zrobisz to będziesz miała pewność. A jak nie to będziesz się zadreczac.

Domary kochana a jak sytuacja u ciebie? Już po owu jesteś? Bo ty jakoś wcześnie miałaś. Jakieś objawy albo coś w tym stylu?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej hej Jestem i czytam na bieżącą
Magdalena dziś na 13 idę do gin na wymaz przed droznoscia
Owu była w zeszły wtorek tak mi się wydaje piersi po bokach bolą jak szalone Ale myślę że to wszystko przez to że cykl naturalny pierwszy w tym roku więc organizm się reorganizuje A jeśli drożność będzie ok to następny cykl znowu stymulowany

Odnośnik do komentarza

Domary to świetnie że ciągle działacie. Ale trzymam kciuki aby te piersi były dobrym zwiastunem i ta drożność już nie była potrzebna. :)

Ja mam wrażenie że ta jedna luteina co wzięłam mogła zablokować owu i nie będzie już jej. Ale trudno. Teraz ważne aby wszystko na spokojnie było. Chociaż żyje już wyjazdem na koniec miesiąca więc nie dopuszczam innych myśli do głowy :d

Miłego dzionka życzę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...