Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

MadziaK dobry patent z tymi badaniami. Chociaż ja ze swoją nigdy nie byłam w labo to nie wiem jakby zareagowała.

Patka lepiej żeby się rozkleil niż miałby w sobie tłamsić i wyzywać się później. Nie martw się tym. Takie uczucia towarzyszą przy pogrzebać bliskich osób ze to normalne zachowanie. Ja tam ciągle ryczę nawet na pogrzebach wujkow mojego którego nie znałam.

Mika to ty jeszcze nie miałaś pozytywnego testu owu? Teraz jakby ciemniejsza niż wczoraj ale to jeszcze nie do końca to. Jakby jutro było to znaczy że w ciągu 24 do 48h może nastąpić owu. A który jesteś dzień cyklu?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mika to może masz jak ja. Mi dopiero w 18dc pokazują się dwie mocne krechy. Raczej w piątek i sobotę nie były mocniejsze jak wczoraj miałaś prawie prawie. Zatem rób dzisiaj i działajcie z przyjemnością.

Bibs jak tam cora jeszcze się nie pcha? A ty jak się czujesz? Już nie cały miesiąc został :) przeżywam jakbym to ja była w ciazy

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej hej :) a ja wczoraj poszłam do sypialni na wieczór i tak patrzę patrzę i myślę sobie że do dupy jest hihi w sumie wystawilam tam parę mebli bez ładu i składu, sypialnia dość mała a skos spory więc też ciężko poszaleć. No i wieczorem w necie oglądałam równe aranzacje, rano o 4 ma wstawal do pracy, no i też się zbudzilam super wyspana. Takze znów oglądałam różne sypialnie, koniec końców zamowilam biała narzute jasno beżowy materiał na obicie zaglowka, zasłonę i poduszki na łóżko. Muszę jeszcze znaleźć dwie półki i szafeczke i kosz wyklinowy. Ale to na spokojnie. Czyżby znów wicie gniazdka się włączyło? :p
Patka oby już spokojnie było u was? Pogrzeb jest dzisiaj?
Żaneta jak tam test?
Magdalena no ja zawsze sprawdzam, właśnie z uwagi na to ze za wszelką cenę chce uniknac leków. W innym przypadku dostałby jakieś leki u dr i tyle, a tak to leczymy się tym co w czopkach plus inhalacje. Nawet krople do nosa czy spray do gardła dr mu zapisała jak dla dorosłych. Byle tylko nie doszło to takiego stanu zeby trzeba podawać leki doustnie. A krew biorą z paluszki, on sam leci do gabinetu i łapkę wystawia, także luz :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

magalena3
Mika to może masz jak ja. Mi dopiero w 18dc pokazują się dwie mocne krechy. Raczej w piątek i sobotę nie były mocniejsze jak wczoraj miałaś prawie prawie. Zatem rób dzisiaj i działajcie z przyjemnością.

Bibs jak tam cora jeszcze się nie pcha? A ty jak się czujesz? Już nie cały miesiąc został :) przeżywam jakbym to ja była w ciazy

Działać kochana będziemy dopiero w czwartek albo najpóźniej piątek tj 19 i 20 dzień cyklu. Póki co od niedzieli nie było kiedy wiec pewnie złego cyklu i tak nic nie będzie chyba ze faktycznie się owu przesunie albo plemniczki przetrwają 4 lub 5 dni.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Czytam was na bieżąco. Śmieje się i płacze na zmianę. Przepraszam że się nie udzielam. Ja nie mówię wiele o sobie bo chce pozostać anonimowa tutaj.
Przykro mi z powodu strat ale ja nie jestem dobra w pocieszaniu niestety.
Trzymam kciuki za wszystkie.
Bibs jak tam się czujesz?
Ja dziś 24 dc. Wczoraj robiłam test ale negatywny. Jutro lub w piątek termin @.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Patka o rany daleko. Ludzik super :)
Zaneta współczuję, może jeszcze coś się z trgo wykluje jak okres się nie zjawi?
Misia to by się pojawiła jak najszybciej. Pewnie zależy kd organizmu jeden szybciej dojdzie do siebie hormonalnie a drugi wolniej. Kiedy możecie się znów starać?
Anella no u nas to jest o tyle skomplikowane że to moje dziecię nie toleruje leków, takich jak ibuprom czy neozyna w syropie, wiec jakby przyszło dawać antybiotyk to nie wiem czy nie szpital i dozylnie. Na razie odpukać udało się bez, z wszystkiego wychodzi sam. Takze oby tak dalej, na szczęście nie musi iść do przedszkola więc też nie zwleka ciągle czegoś.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...