Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Zaneta30
Madziak83 mój malzonek nie lubi. Więc dlatego . Będe musiała zrobić badania bo zamiast @ mam ciągle plamienia

Żaneta słusznie zrób badania, ginekolog powinien podpowiedzieć jakie. Przyczyny plamien są różne, m. in hormonalne np. niski progesteron w 2 fazie cyklu, torbiele etc. Musisz zdiagnozować przyczyne. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Żaneta a może idź jeszcze do gin może podpowie co jeszcze zrobić. Tylko teraz na gin się długo czeka to może prywatnie.

Samozycie takie zaświadczenia mi internistka wystawiala do dermatologa czy okulisty albo gin jak np brałam jakieś leki albo coś mi dolegalo. Tak pomyślałam że że może i pracodawcy by wystawili. Tylko weź do lekarza też wypis że szpitala albo przebieg choroby. Napewno coś ci się uda. Szef też człowiek. Jak na to nie pójdzie to zawsze możesz jeszcze o zwolnienie poprosić bo szef się nie zgadza. Daj znać jak coś załatwisz. :)
Moi tesciowie też mieli świnki ale niedawno ubili to mieliśmy przez 2 Msc mięsa ale teraz do wedzenia. Zawsze bierzemy więcej bo żadnych wędlin nie kupujemy. Tylko sami sobie wedzimy. Więc więcej i się mrozi. Wyjmuje porcjani. Taki jeden schab na 3 lub 4 kroje i wtedy na kilka msc mamy. Teraz np z "wędlin" mam karczek gotowany z czosnkiem opsypany majerankiem bo dawno nie było.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Fajne takie mieska, my kupujemy na lokalnym rolniku, są różni dostawcy z całej Małopolski, tylko ekologiczne hodowle, są jogurty sery mięsko itp, no i czuć różnice, mięso się nie kurczy w smazeniu, nje wypływa z niego tona wody, jest miękkie i smaczne.
Zaneta rozumiem. No to koniecznie zrobić badania, widzisz ja mialam z 2 lub 3 cykle przed ciąża plamienia na tydzień przed okresem, potdm okres taki jakby się zluszczyc nje mogło, wylatywaly czarne skrzepy, byłam pewna że coś z hormonami, no ale raczej nie bo zaszłam w ciaze. No i się okazało że flora u mnie prawie zerowa i bakteria beztlenowa się rozwinęła, może ona to powodowała? Bo wiem że nie tylko w pochwie ale i szyjce była.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Fajne takie mieska, my kupujemy na lokalnym rolniku, są różni dostawcy z całej Małopolski, tylko ekologiczne hodowle, są jogurty sery mięsko itp, no i czuć różnice, mięso się nie kurczy w smazeniu, nje wypływa z niego tona wody, jest miękkie i smaczne.
Zaneta rozumiem. No to koniecznie zrobić badania, widzisz ja mialam z 2 lub 3 cykle przed ciąża plamienia na tydzień przed okresem, potdm okres taki jakby się zluszczyc nje mogło, wylatywaly czarne skrzepy, byłam pewna że coś z hormonami, no ale raczej nie bo zaszłam w ciaze. No i się okazało że flora u mnie prawie zerowa i bakteria beztlenowa się rozwinęła, może ona to powodowała? Bo wiem że nie tylko w pochwie ale i szyjce była.

Ja mam takie brazowe z różowym plamienie jak jest to jest z 3-4 dni potem przerwa i znowu . W tym miesiącu to już 3 raz jak mam . Jak zaczęłam brać kwas foliowy to zaczęłam plamić. Jak mam okres to zawsze mam skrzepy. Po poronieniu jak dostalam okres miałam takie duże że szok. Dlatego nie testuje bo się boje . Bo i tak nic by nie wyszło .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

aniajg2
Hej zaczęłam właśnie brać Acard nwa własną rękę bo podobno pomaga w zagniezdzeniu. Czy któraś z dziewczyn go brała i może coś napisać jak się czuła po nim. Trochę się boję że może mi się coś stać.

Nie chcę być dla Ciebie niemiła,ale proszę przeczytaj swoje pytanie jeszcze raz?
MadziaK ma słuszną racje!

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Kasia92
dziewczyny wczoraj pisałyście, że według Was jest nadzieja z moją drugą bladą kreską! dziś pobiegłam na betę i oto wynik

:) czyli to jest już potwierdzone, że się udało? :) i Wasze słowa się potwierdziły, że nawet blada kreseczka to jest już wynik pozytywny? :)


Gratulacje. Rośnijcie zdrowo i szczęśliwie! :)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Aniajg ja również twierdzę że nie powinna brać tego leku bez konsultacji.

Samozycie ja nie słyszałam o scratchingu. Zawsze się bałam że może się zagniezdzic w ramię po cc i będzie problem bo to jednak trochę niebezpieczne moim zdaniem ale w końcu tobie nie zrobili rozciecia tylko lekka ranę. Ale nie wiem.

Patka co tam zrobiłaś już ciekawego w ogrodzie że cię ciągle nie ma u nas :D

MadziaK moje pomidorki dopiero zaczynają rosnąć bo zimno było ale tak że 2cm maja :D

A u mnie cisza. Czasem coś mnie zakulo jak trochę się narobiła dzisiaj ale poza tym nic. I wmawiam sobie chyba że piersi bolą. Albo od ciągłego macania bo tak po bokach bardziej.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :) jak tam Wasze starania? my właśnie działamy, moje libido poszło w górę, śluzu więcej, na ovufriend pokazuje dni płodne, więc pewnie owulka lada dzień. ;) Jaki macie wzrost temperatury po owulacji? Jestem ciekawa, bo u mnie to jest zazwyczaj 0,4 - 0,5 i zastanawiam się czy jest ok

Odnośnik do komentarza

Patka pytanko mam odnośnie hybryd, kosmetyczka mi smarowalam końce takim czymś wodnistym, żeby się lakier lepiej trzymał, i widzę że Góra mi lakier odlazi (przy skorkach) nawet tam gdzie nie lakier ich nie dotyka, jutro mi przychodzi zestaw i będę malować, czy powinnam dać to wodniste coś na całe paznokcie? Czy to coś jest w ogóle w zestawie czy muszę to dokupić osobno? Sorki za głupie pytania ale jestem zielona w tym temacie hihi
Dziewczyny trzymam za was kciuki, kwiecień się kiepsko zaczął dla kreseczek wiec musi się dobrze skończyć!
Kasia gratulacje!
Magdalena pomidorki w załączeniu :)

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74224.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Oooo MadziaK to ja muszę swoje do domu wstawić to też bujną. Ale moje koktajlowe to mniejsze krzaczki będą też :D

Kasia i ode mnie raz jeszcze gratulacje. Rosnijcie zdrowo.

Patka ty to masz pomysły. Ścianka wspinaczkowa. Brzmi ciekawie. Odrazu się pochwal efektem końcowym.

A jak u was przygotowania do świąt? Dla nas te święta już inne niż te bożonarodzeniowe ale ja tam lubię wszystko stroic. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No widzisz MadziaK a więc nie tylko na moją one dziwnie działają. A to też zależy czy jest sok w szklanej butelcei małej czy napój.
Tak czy siak jak kartkę zwykła kupię to nic jej nie jest.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...