Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Patka tatuaż też kiedyś chciałam sobie zrobić ale to były stare dzieje. Troszeczkę mi daleko w tamte strony ;)
Mika patrzyłam na fb rzeczywiście pięknie robi, niektóre tak super naturalnie, ach zazdroszczę tylko zal mi tej kasy, chyba będę musiała poczekać jak dom urzadzimy bo teraz na to dużo pójdzie.
Ale też szybko Ci zrobiła, ja to wgl brwi nie mam więc na pewno długo by to trwało.
Ale dzięki za info, jak przyjdzie pora na ten makijaż to na pewno rozwaze ten salon :)

Odnośnik do komentarza

Kasia masz do D... lekarza ! Na tym etapie ciąży ma prawo nic nie być widać wystarczy że owulacja się przesunela mówiłaś że masz długie cykle. Bądź dobrej myśli powtórz sobie betę jutro czy w piątek:)
Bibs ja mam 2 jeden malutki na karku i duży na plecach :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Kasiu ja poszłam niby już w zakończonym 5 tc licząc od ostatniej miesiączki. No i był pęcherzyk 2,7 mm, ginka powiedziała ze wychodzi na 4+3 i ten pęcherzyk jeszcze nie można nazwać ciazowy i jak chde to mogę przyjść za dwa dni i zobaczymy czy urósł czy nie. Na od razu wiedziałam że ciąża jest młodsza nie stresowalam się. Ale tekst podobny jak u Ciebie także gin musi podać wszystkie możliwości. A też niektórzy lekarze to są niezbyt empatyczni i potrafią zabić jakimś głupim tekstem, uszy do góry. Po co masz tydzień czekać i się martwić? Powtórz jutro bete i daj znać jak wynik :) możesz też kolejny test zrobić i zobaczysz czy kreska ciemniejsza, tylko rób ten samej firmy.
Mika o kurcze nie boli to? To tak robią jak tatuaż igła? Na to tatuaży nie lubię, to jak robienie sobie blizny za pieniądze hihi a brwi i rzęsy mam gęste i czarne choć włosy brązowe. Więc nic nie muszę robić na szczęście nawet nie maluję ;)
Zrobiłam te pazury, nawet nieźle wyszlo choć strasznie długo musiałam w lampie trzymać żeby twarde się zrobiły w końcu. No i zdjęcie poprzedniej hybrydy zajęło mi całe wieki. Wrzucam fotkę, pazurki bardzo krótkie ho okropnie zniszczone i babka mi źle pilowala i muszą dorosnąć dopiero, ale przynajmniej na skórki nie wyjechałam :D
Patka nie było Primera w zestawie, napisz mi proszę jaki masz najlepiej linka wrzuć jak masz sprawdzony ;)

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74256.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak83 paznokietki super, muszę swoje chociaż odżywka pomalować, ale mi się nie chce bo na kciuku już drugi raz pękł mi od boku w połowie paznokieć i czekam aż zejdzie.
A kiedy będą Twoje wyniki testow?

Kasia jak jutro minie 48h od poprzedniego badania to zrób jutro bo to najlepsze do oceny będzie. Im bliżej świąt to nie wiadomo jak im tam pójdzie z publikowaniem wyników i będziesz się jeszcze przez święta zamartwiać...
Ps. Zaraz po pozytywnym teście to nie ma co do lekarza pędzić bo raz ze nic nie widać a dwa tylko dodatkowy stres.
A podał lekarz grubość endometrium?

Odnośnik do komentarza

MadziaK pazbokietki super.

Kasia moim zdaniem też lepiej jutro zrób betę bo to 48h i będzie lepiej widać przyrost. A mówiłaś gin że miałaś plamienia?

U mnie dalej cisza... Trochę się narobiła dzisiaj i już sił mi brak. Lecę scielic łóżko córki i kąpać. Ale najchętniej już bym się Położyła spać... Za dużo emocji...
"Chyba" zaczyna mnie boleć prawa pierś. Lewa wogole nie czuję. A prawa jakbym sobie przylezala. No i nie jak zwykle smutek tylko od boku. Może rzeczywiście sobie przylezala w nocy i mi wychodzi teraz.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasia lekarz powiedział prawdę. Bo może to być ciąża, a może zarodek się nie zagniezdzi lub jest uszkodzony i nastąpi poronienie, należy brać to pod uwagę i zapewne nie chcial Ci robic nadziei, że jest wszystko super bo nikt tego nie wie, więc obiektywnie patrząc coś się dzieje ale za wczensie by ocenić czy wszystko jest prawidłowo. Powtórz jutro będę jeśli będzie większa to znaczy że jest na plus. Wtedy poczekaj z 10-12 dni to już powinno być widać zarodek i wtedy idź na wizytę :)
Dzięki dziewczyny. Jestem bardzo zadowolona z efektu, i te lakiery są naprawdę rzadkie jak zwykle, te u kosmetyczki były gęste okropnie i stąd nierówno nakladala bo to było ciężko rozprowadzić.
Patka to zaraz sobie zamówię. Coś jeszcze może mi się przydać?
Bibs ja jak malowalam zwykłym lakierem to musiałam mieć zawsze pomalowane bo mam takie cienkie że aż się wuginaly i lamaly do krwi :/
Wyniki pappa będą czekały w czwartek. 25.04 jak na usg gen pójdę. W piatek mam wizytę u ginki, a Sanco to 6 dni roboczych od jutra licząc, a więc najpozniej 29.04 w poniedzielek.
W ogóle to mam nadzieję że tam gdzie krew pobieraja robią usg lepiej niż pobierają, bo to była masakra, do tego pytam czy wyniki pappa są w necie a baba mi mówi że nie ma bo to lekarz musi przeliczyć i zinterpretować. Nic nie musi, w pierwszej ciąży robiłam w diagnostyce i dostałam normalnie wyniki, z normami. A na usg babeczka je przeliczyla na jednostki MoM, i wpisała do systemu który wylicza ryzyko. Strasznie mnie wkurza takie robienie debila z pacjenta. Ja wiem ze pewnie babki panikuja czytaja w necie itp, ale przecież jak widać że np pappa za niskie to może oznaczać chorobę choć nie musi. To jest dość oczywiste dla mnie. A dostałam skierowanie na te badania za darmo z uwagi na wiek więc dlatego w tym miejscu je robię. Ale nic im nie ufam widc dobrze ze to Sanco zrobiłam. To w razie jakby mi się coś nie podobało to odbierając wyniki Sanco mogę się skonsultować z genetykiem bo to on je wydaje, ewentualnie u niego usg powtórzyć.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Kasiu ja poszłam niby już w zakończonym 5 tc licząc od ostatniej miesiączki. No i był pęcherzyk 2,7 mm, ginka powiedziała ze wychodzi na 4+3 i ten pęcherzyk jeszcze nie można nazwać ciazowy i jak chde to mogę przyjść za dwa dni i zobaczymy czy urósł czy nie. Na od razu wiedziałam że ciąża jest młodsza nie stresowalam się. Ale tekst podobny jak u Ciebie także gin musi podać wszystkie możliwości. A też niektórzy lekarze to są niezbyt empatyczni i potrafią zabić jakimś głupim tekstem, uszy do góry. Po co masz tydzień czekać i się martwić? Powtórz jutro bete i daj znać jak wynik :) możesz też kolejny test zrobić i zobaczysz czy kreska ciemniejsza, tylko rób ten samej firmy.
Mika o kurcze nie boli to? To tak robią jak tatuaż igła? Na to tatuaży nie lubię, to jak robienie sobie blizny za pieniądze hihi a brwi i rzęsy mam gęste i czarne choć włosy brązowe. Więc nic nie muszę robić na szczęście nawet nie maluję ;)
Zrobiłam te pazury, nawet nieźle wyszlo choć strasznie długo musiałam w lampie trzymać żeby twarde się zrobiły w końcu. No i zdjęcie poprzedniej hybrydy zajęło mi całe wieki. Wrzucam fotkę, pazurki bardzo krótkie ho okropnie zniszczone i babka mi źle pilowala i muszą dorosnąć dopiero, ale przynajmniej na skórki nie wyjechałam :D
Patka nie było Primera w zestawie, napisz mi proszę jaki masz najlepiej linka wrzuć jak masz sprawdzony ;)

Boli nie mówię ze nie ale do wytrzymania:) nie taki ból w życiu się przeżyło także to to nic.
To normalnie igłami jak tatuaż ale ja mam na zasadzie cienia a nie całe wymalowane raz przy razie. Zobaczymy za tydzień jak się zagoi

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Patka dostałam zafoliowany zestaw, był tam pilnik, polerka, rolka gazikow, baza i top, cleaner i zmywacz, ale ten zmywacz to jakiś słaby chyba albo mialam bardzo grubo lakieru bo kilka razy nakladalam i patyczkiem drapalam nim zeszło, no i 5 lakierów. W sumie cztery z nich mają ładne delikatne kolory piąty szary wiec jak dla trupa :p

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Patka tak 3 dni rosnje. Dorzucam zdjęcie jajek które robilysmy z córką w niedzielę wieczorem i dzisiaj już jest taka długość. Ja codziennie podlewam i na wacie rośnie.
A co do pytania ja rzezucha i wody do swieocnki nie wkładam.

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74260.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena pytam o wodę bo do mnie młoda mówiła żebym pamiętała aby w tym roku wodę włożyć i rzeżuche :)
Madziak mi jak robiła koleżanka to taki wacik tym acetonem moczyla przyplatala do płytki zawitała folia i tak siedziałam 5 minut... ja tego nie praktykuje wolę frezarka ściągnąć lakier bo facetom niszczy paznokcie

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Wody nie wkłada łam nigdy u mnie nawet nie zauważyłam w koszyczkach aby ktoś miał. Ale może u was takie zwyczaje i tak jej się pamięta. A moja rzezucha już będę podlewać co drugi dzień i będzie akurat na święta. Tyle że ja ją przezedzam bo wyjadam te najdłuższe. :D
Dobrej nocki kobietki. Ja się zebrać nie mogę aby iść do wanny bo ciągle przysypian ale lecę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...