Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek. U nas słonko Od 6 nie śpię i pięknie ptaszki świergolą. Okna zamknięte a u tak słychać. Uwielbiam. A już jak będzie ciepło że będzie można wyjść na taras i wypić kawkę z rana(albo kakao) w pizamie to już mój raj. Marzę i marzę.
A @ leci ze mną w kulki. Nie mogę już doczekać się piątku. Nic mnie nie boli o dziwo. Boję się sprawdzić szyjke żeby nic nie naruszyć.

Nie pamiętam czy się chwalilan do was ale marchewka mi rośnie w szklarni.
MadziaK miałaś zdjęcie pomidorkow wrzucić. :D
Ja muszę lecieć po mięso.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej! Dziewczyny w którym dniu cyklu robi się badanie progesteronu żeby sprawdzić czy była owu? I robi się to badanie na czczo? Boo mam dziś 16dc II zastanawiam się nad zbadaniem a dziś już mam brać duphaston i sama nie wiem. Miałam odpuścić w tym cyklu ale jak widać słabo mi to idzie. Chciałabym wiedzieć przynajmniej czy owu była. A jak wezmę dziś dupka to pewnie jutro jakbym poszła na krew to już będzie zaburzony wynik przez dupka no nie? Co mi doradzicie?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Hej! Dziewczyny w którym dniu cyklu robi się badanie progesteronu żeby sprawdzić czy była owu? I robi się to badanie na czczo? Boo mam dziś 16dc II zastanawiam się nad zbadaniem a dziś już mam brać duphaston i sama nie wiem. Miałam odpuścić w tym cyklu ale jak widać słabo mi to idzie. Chciałabym wiedzieć przynajmniej czy owu była. A jak wezmę dziś dupka to pewnie jutro jakbym poszła na krew to już będzie zaburzony wynik przez dupka no nie? Co mi doradzicie?

Progesteron nie musisz robić na czczo. Śmiało zjedz sniadanie. A kiedy to nie pomogę. Co do badania to takie info dostałam w labo ,a lekarz też potwierdzał.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Czarna od 6 dpo czyli od 20 dc można robić. Tak mi ginka ostatnio mówiła. A któraś z dziewczyn pisała że dupek nie zaburza wyniku bo to sztuczny progesteron, ale nie wiem czy to prawda, Gosia chyba brała dupka i robiła progesteron a mimo to wyszedł jej bardzo niski.
Magdalena no zaraz się zbiorę i zrobię zdjęcie, pomidorki są jeszcze malutkie bo wysiane z 10 dni temu.
A młody mi dziś zrobił psikusa, a nawet dwa, zbudzilam się na siku przed 5 a on leży w łóżeczku i gada, a potem po 6 wola mamo mamo idę a on znalazł gdzieś krem do opalania, posmarowal sobie rączki i pół wykładziny uh więc poleciała po odkurzacz pioracy i z samego rana pranko wykładziny robiłam, na szczęście wszystko zeszło.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Hej! Dziewczyny w którym dniu cyklu robi się badanie progesteronu żeby sprawdzić czy była owu? I robi się to badanie na czczo? Boo mam dziś 16dc II zastanawiam się nad zbadaniem a dziś już mam brać duphaston i sama nie wiem. Miałam odpuścić w tym cyklu ale jak widać słabo mi to idzie. Chciałabym wiedzieć przynajmniej czy owu była. A jak wezmę dziś dupka to pewnie jutro jakbym poszła na krew to już będzie zaburzony wynik przez dupka no nie? Co mi doradzicie?

Poziom progesteronu jest różny w różnych fazach cyklu.
Żeby potwierdzić owulację i odpowiednie "warunki" do zagnieżdzenia najlepiej zbadać go w 7-8 dniu po owulacji, bo w tym momencie powinno go być najwięcej.
Duphaston nie fałszuje badan więc bez obaw.

Jak zrobisz koniecznie daj znać co wyszło :)

Odnośnik do komentarza

Samozycie nie a nie możesz z szefem pogadać? Wiadomo że jesteś po iperacji/zabiegu i nie możesz dźwigać że względu na szwy itp pogadaj napewno zrozumie. Zawsze możesz wziąść wypis ze szpitala i pokazać że nie możesz dźwigać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Możesz iść do lekarza np na kontrolę i się dowiedzieć ale chyba nie dają takich zwolnień. Może Ci napisać zalecenia na kartce i podbić pieczątka aby było bardziej wiarygodne dla szefa. Dasz rade. :)

Ufff ale się meczylam w 3 sklepach szukałam schabu całego i dopiero w 3 wzięłam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Bibs czyli że w piątek pójdę zrobić progesteron :) dziękuję za informację :*
Scandi a ja trzymam za Ciebie bardzo mocno hihi :)
u mnie i tak wiem że nic z tego nie wyjdzie, więc w święta zamierzam wyluzowac i trosze się poalkoholizowac :) straciłam nadzieję, zwłaszcza że mąż też niekoniecznie wierzy że się uda. Także pełen luzik.

Mam nadzieję że miło się zdziwisz po świętach ☺

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...