Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Bibs
Dziewczyny mi moja gin mówiła, że pękają w przedziale 18-21mm...
Scandi może zrób do tego test owulacyjny np dziś, jutro i zobaczysz co się będzie zapowiadać. Biedna Ty, że tak Ci ten lekarz mąci w głowie :(

Napisałam do niego. Ciekawe czy odpisze. Zrobię test dzisiaj. Rano zauważyłam odrobinę sluzu rozciagliwego i zrobilam test że śliny. Coś tam jest trochę paprotek.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek bo ja się dzisiaj nie witalam jeszcze.
Scandi rzeczywiście ci ten lekarz mąci ale rozumiem cię bo w gabinecie to tysiąc myśli naraz i ciężko o wszystko zapytać. Ja na twoim miejscu też bym wcześniej wzięła ten pregnyl.

Domary jak się dzisiaj czujesz? Leżysz dalej?

Bibs super że malutka taka duża.
Moja urodziła się w 36 tyg i tydzień przed na usg miała niby 2850g a urodziła się 3470g. Więc pewnie jakbym ja donosiła do 40tyg to by miała 4kg. Ale była opuchnieta trochę przez pepowine owinieta.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mnie to się coś poprzestawialo w głowie hyba bo zapomniałam że jeszcze tydzień do @. Tzn 31dc będzie w niedzielę ale obie apki pokazują na 34dc. A więc czekamy. Narazie piersi nie bolą ale jak w czwartek nie zaczną boleć to będzie dziwne. Raczej nie liczę na ten cykl ale wiadomo w głowie nadzieja jest.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Bibs Kochana maleństwo przybiera na wadze :)
Scandi moim zdaniem ten lekarz jest dziwny że kazał się wstrzymać z przytulankami do piątku z tego co mi mówił gin to nie powinno sie tak długo wstrzymywac przez to że plemniki się starzeją i nie pracują na pełnych obrotach ;) ale oczywiście zrobicie jak uważacie:)
Magdalena kochana oby to był właśnie ten cykl :)
Mnie w tym tygodniu może być tu mało przez wzgląd na pracę w ogrodach chce zrobić wszystko za nim przyjdzie załamanie pogody tzn od czwartku ma być zimno i pochmurnie a w sobotę snieg z deszczem :/ po drugie luzuje rajstopki czas zająć się czymś innym nie tylko ciąża :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Patka ja odpuszczam. Jak się teraz nie uda to odpuszczam nie sprawdzam nic. Bo nie mam sił juz. Chyba za bardzo mi zależy. A teraz te chrzciny i wyjazd i urodziny i swieta to może kiedyś indziej się uda. Muszę zadzwonić dowiedzieć się o wyniki czy są. Narazie mniej więcej wiem kiedy mam owu to będziemy omijać.
Teraz mam teraz dużo do zrobienia w szklarni i obok. Pomidorki już wychodzą. Rzodkiewki już przesadzilam. Owies wielkanocny już rośnie. A jeszcze pomniki do po mycia i wogole. A więc jest się czym zająć. A może uda mi się dotrzeć do 50kg jak sobie założyłam.
Lece właśnie do foli. Zjadlysmy na obiad pizze :D bo cora się uparla ze ona chce więc i ja zjadłam kawałek.

Scandi a z tymi plemnikami to patka ma rację. Rozleniwia się przez tyle dni.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena za dużo człowiek czasu traci na rozmyślania, ja od kilku dni nic nie sprawdzam... czuje że za dużo już czasu straciłam na rozmyślaniu o ciąży nie będę stawać na rzesach bo to i tak nic nie da jeśli będzie miała się trafić ciąża to się trafi, ostatnio też tak się udało chyba w 2 czy 3 cyklu :) idę robić kawę i zabieram ja że sobą na ogrod :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja mam pełny brzuch po tym kawałku pizzy. My za to wyszlysmy na dwór i trochę się bawimy w cieniu 9stopni i wieje. Brrr... Ale popijamy wodę i się trochę pobawimy.

Dorzucam zdjęcie szklarni...

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74021.jpg

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74022.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

patka19
Magdalena za dużo człowiek czasu traci na rozmyślania...

Racja. Ja niby nie sprawdzałam ale dzisiaj jak wpisywałam wagę to pomyślałam o cyckavh że nie bolą no i się macam teraz ciagle

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mika ja kupowałam takie
https://allegro.pl/oferta/50-x-testy-owulacyjne-owulacyjny-5-testy-ciazowe-5775770913?snapshot=MjAxOS0wMi0xNFQxMjo0OTo0Mi42MTRaO2J1eWVyOzEzNjA0OWJhZmZhZDAyNmMxZWNiMjRlYTQwNTEwYzcwY2M2NmM4N2YzZTMxMjM5MmY5MjU1OGY3OTIzYmEzMWM%3D
Nie wiem czy one się jakoś różnią czy nie tyle że jest więcej owulacyjny h a ciążowe też są paskowe nie płytkowe.
Jak ma dużo pozytywów albo super sprzedawca to kupuj.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bardzo Was proszę o interpretację wyniku beta htg.Robiłam dzień po planowanym okresie.Na testach są dwie kreski,chodz ta ciążowa słabsza,ale ...nie na wszystkich :(Zuzyłam ich tony:)i 3 z nich -nie pokazały mi nawet cienia.Czy kreski nie powinny być wyrażne przy becie 25,07?Straciłam już ciążę.Strach mnie dławi :(

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74026.jpg

Odnośnik do komentarza

MPS
Dziewczyny bardzo Was proszę o interpretację wyniku beta htg.Robiłam dzień po planowanym okresie.Na testach są dwie kreski,chodz ta ciążowa słabsza,ale ...nie na wszystkich :(Zuzyłam ich tony:)i 3 z nich -nie pokazały mi nawet cienia.Czy kreski nie powinny być wyrażne przy becie 25,07?Straciłam już ciążę.Strach mnie dławi :(

Moim zdaniem beta dobra. Zrób za dwa dni na potwierdzenie przyrostu a większość testów maja czułość 25 i dlatego są słabe kreski. Gratuluję mimo wszystko i daj znać jak przyrasta beta.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Karolcia90
Bibs super, że u Was wszystko dobrze :) który to już tydzień? Chyba niewiele Ci brakuje do donoszonej ciąży?

Jutro kończę 35 tydzień, jeszcze 2 tygodnie i odetchnę z ulgą:D A Ty juz na półmetku, ale ten czas leci :D
No z tą waga zawsze jest jakiś margines błędu, czasem nawet spory :)
Magalena3 kiedy wyniki biopsji?

Patka. Magalena3 może rzeczywiście warto zająć myśli czymś innym niż tylko jednym jedynym celem :)

Odnośnik do komentarza

Bibs mi na Polnej powiedzieli, że po skończonym 34tc już jest bezpiecznie tak więc chyba już możesz odetchnąć :) dotrwałaś do bezpiecznego terminu :) ja od 34tc miałam już całkowicie zgładzoną szyjkę i rozwarcie a urodziłam e 40t6d bo młoda nie chciała wyjść ;)
Sama nie wiem kiedy mi połowa ciąży minęła, z córką czas ciągnął się jak flaki z olejem a teraz tydzień za tygodniem ucieka :)

Dziewczyny ja zaszłam w ciążę w cyklu w którym odpuściłam, ostatni stosunek był 5-6 dni przed owu a potem wyjechałam na szkolenie i zaczęłam pracę tak więc u mnie zadziałało :)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Bibs miałam dzisiaj dzwonić ale moja pamięć jest ostatnio straszna. Pisałam do was że muszę zadzwonić a zajęłam się czymś innym i ooo nie zadzwoniłam. Muszę sobie na kartce zapisać jak inne rzeczy... Wydaje mi się że już są.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa. Jakiś impuls miałam. Albo głupota mi do głowy strzeliła aby zrobić test owu. I o dziwo wyszła druga kreska. Nie taka ciemna jak kontrolna ale prawie... No i to chyba potwierdza moje Wyniki a pro po pcos.
Mam bolące wzdęcia... Oczywiście najadlam się fasolki straczkowej. Straszne bable po brzuchu mi łażą. Ach ja nie mądra....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...