Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałam CLO od 2-6 dnia cyklu . W 12 byłam na monitoringu lekarz oceniał czy są pecherzyki ,był jeden na prawym jajniku ale jeszcze za mały do pęknięcia , jutro mam drugi żeby sprawdzić czy urósł i przepisał pregnal ... bez monitoringu nie wiem jak można wiedzieć czy pecherzyki wogole są i jak się zachowują . Pierwszy cykl z CLO miałam właśnie Bez monitoringu tylko kupa nerwów bo może to dziś a może jutro a może pojutrze ...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem przy każdej stymulacji konieczny jest monitoring, daje nam to obraz jak zachowują się jajniki, czy są pecherzyki i czy rosną.. zreszta może dojść do ciąż mnogich, gdyż nie wiemy jak nas organizm zareaguje.. mój gin robi mi monitoringi, ale nie sprawdza czy pęcherzyk pękł o tez w tej kwestii mam mieszane uczucia

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na moim przykładzie mogę powiedzieć, że o sprawdzenie monitoringu czy pęcherzyk pękł jest ważne. Mój poprzedni ginekolog tylko na początku sprawdzał czy pęcherzyki pękły i wtedy było ok. Później stwierdził że nie ma potrzeby sprawdzać i teraz Męczę się z torbielami na jajniku. Jakby w porę zareagować i gdybym dostała zastrzyk może by teraz tego nie było. Być może ja jestem innym przypadkiem ponieważ choruje na endometriozę. Ale uważam że jednak lepiej sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...