Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Mimi, jestem zdania ze warto próbować :) zawsze!

Clo... to masz znow identyczna sytuacje jak ja, bo moje laboratorium od 24-29.12 ma wolne. Ja zrobię chyba w sobotę test a jesli do pn @ nie przyjdzie to betę. Im dłużej @ nie ma tym bardziej robię sobie nadzieje... choc przecież tym razem nie ma prawie żadnych szans...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dawno mnie nie było, wiec musiałam troszkę nadrobić :)

Bardzo się cieszę, że u Was taj dobrze się dzieje - to daje nadzieje nam wszystkim!

Ja tak jak pisałam wcześniej - zdecydowaliśmy z mężem że odkładamy starania do marca, bo od stycznia przechodzę z działalności gospodarczej na umowę o prace. I wiecie co? Jak podjęliśmy decyzje o przerwie to poczułam jakby ktoś zdjął mi z barków jakiś wielki ciężar. Wydawało mi się, że staram się nie nakręcać a jednak byłam zafiksowana tylko na tym. Teraz mam nadzieje patrzeć na to bardziej trzeźwo :)

Święta nie były łatwe, mimo, że myślałam, że dla mnie to będzie pestka. Teściowa rozmawiała z rodzinką jak to siostra mojego męża jest stworzona do rodzenia, bo w wieku 23 lat ma już dwójkę dzieci i super idą jej porody, oczywiście wszyscy nam życzyli dzieci (tekst teściowej, która tak naprawdę bardzo lubię: „życzę Wam żebyście zrobili MI wnuka”), pytanie w sumie obcej dziewczyny, którą ledwo co poznałam przy stole świątecznym „to kiedy dzieci” i dowiedziałam się o ciążach dwóch bliskich koleżanek.

Ale wiem, że i na nas przyjdzie czas. Byle do marca :)

Odnośnik do komentarza

Clo, tak, przestałam brać w niedziele albo poniedziałek, nie pamiętam właśnie :D

Paulina, witaj ponownie! :) cieszę sie ze lzej Ci :) ja w ostatnich 2tyg dowiedziałam sie o ciazy dwoch osob, ktore odpuściły starania. Jedna bo zajęła sie budowa domu a druga bo czekała na in vitro! :) cos musi w tym byc wiec i ja walczę ze swoimi myślami i próbuje „nie myślec” :) i juz czuje ulgę, naprawdę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...