Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleks9024

Dziewczyny ja mam posc i moje jajniki osiągają kolosalne wymiary. Wszyscy mowili ze jak schudne wszystko wroci do normy a wcale tak nie jest. Juz na ostatniej wizycie lekarz sie zastanawial czy nie dac mi skierowania na laparoskopie zeby usunąć te wielkie złogi na jajnikach (miała moze któraś cos takiego?). Ale najpierw chcial zobaczyc jak zareaguje na clo. Ehh jestem załamana juz tym wszystkim ale nie mozemy sie poddac

Odnośnik do komentarza
Gość Duszek2727

Cześć dziewczyny! Ja jestem po pierwszym cyklu z Clo. We wtorek powinnam dostać okres. W poniedziałek robiłam betę. Wynik negatywny. Okres dalej nie przychodzi. Czy myślicie, że jest jeszcze jakiś cień szansy, że jednak się uda? Ja zakładam, że pewnie tak jak u niektórych z Was okres może mi się spóźnić nawet 4, 5 dni, ale w końcu przyjdzie.. bo w końcu robiłam betę a nie test drogeryjny.. ale mój mąż powtarza, że on ciagle ma jeszcze nadzieję..

Odnośnik do komentarza
Gość Paula1671

Duszek ja też powinnam we wtorek dostać @ do tej pory cisza.
Test wczoraj raczej negatywny, w pierwszej chwili wydawało mi się że widzę cieniutka kreseczke ale to było rano, poszłam dalej spać i po czasie było widać bardzo szeroka biała kreskę z lekka różowa otoczka.
Narazie czekam do jutra i jak nie będzie @ to zrobię jeszcze raz test.
Bardzo bym chciała żeby się udało ale wczoraj test powinien już być wyraźny więc raczej lipa :(
Mam nadzieję że u Ciebie mimo wszystko będzie wynik pozytywny :*

Odnośnik do komentarza

Ale miałam do nadrobienia :)
Clo, zrób jutro betę i będziesz wszystko wiedziała. Ja ostatnio 5dni po odstawieniu duphastonu dostałam @ wiec to chyba różnie bywa... choc moja gin mówiła tez ze ma pacjentki, ktorym testy z moczu wychodza negatywne i jesli @ sie spóźnia a test jest negatywny trzeba zrobic betę. Co do mnie to nawet pogubiłam sie ile dni temu odstawiłam duphaston, totalnie o tym nie myśle :) chyba 3 dni temu albo 4... nie pamiętam :D delikatnie rwa mnie nogi i od tygodnia potwornie bolą piersi. Wiec jutro, max pojutrze pewnie dostanę @.

Ktoś pytał czy jest tu ktos z wlkp. Tak, jestem ja :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...