Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Staraczka.

Paulina_90. Żebyś wiedziała bo to czekanie było najgorsze. A powiedz mi wiesz jak to jest po tym dupku po jakim czasie powinna się @pokazac. Bo przyznam szczerze pierwszy raz go przyjmuje i nie mam pojęcia jak dziala

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Trochę mnie nie było bo sie podłamałam... dziekuje za trzymanie kciuków. Niestety znow nic. Robiłam test, znow negatywny, a ze po dupku miesiączki nadal nie było to gin zaleciła zrobić betę. Wiecie, nadzieja znow urosła i niestety szybko opadła.
Dzis zaczęłam kolejny cykl z Clo staram sie nie robić sobie nadziei.

Ktos pytał o ból brzucha - ja miałam bardzo opuchnięty i mega bolący. Podobno zdarza sie ze podrażnia sie otrzewna.

Paulina_90 trzymam kciuki!!!!!!
Drop... przykro mi, wiem co czujesz...

Odnośnik do komentarza

Hopefull.. chyba miałyśmy podobna sytuacje w tym cyklu.. ja tez ostatecznie zrobiłam betę, bo spóźnia mi się @, ale tylko po testach zrobiło mi to tylko nadzieje, ale niestety ... beta potwierdziła testy.. Najgorsze jest to, ze moja lekarka znowu ma miesiąc wolnego.. :/ mam kontakt co prawda do jej kolegi, który robi mi monitoringi, ale to nie jest to samo..

Odnośnik do komentarza

Paulina_90 odrazu robisz test 26 dc ? Nie za wcześnie? Ja mam widzę podobne cykle i tak samo bierzemy duphaston, zrobię test w dniu spodziewane @ tj jutro ale 3 dni już nie biorę duphastonu, boję się że może i tak być za wcześnie, choć zrobiony test 1 dzień przed @ też wychodzi pozytywny. Inaczej czuję się w tym cyklu niż zawsze, ale być może to tylko wynik tych leków... Nie chce się nakrecać by później się rozczarować...

Odnośnik do komentarza

Clo spokojnie, u Ciebie owulacja może nastąpić później np w 12/13dc wiec na śluz płodny masz jeszcze czas. Nie porównujmy się aż tak skrupulatnie bo każda z nas ma inny organizm :)

Tak ula36, testuje wtedy bo to będzie już mój 13 dzień po owulacji i tak kazała mi ginekolog. Generalnie 12-14 dpo powinna już być beta na poziomie wykrywalności

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Ja w tym cyklu dostałam pierwszy Raz dupka. Dziś już 16 dzień spóźnienia wczoraj wzięłam ostatnia dawkę 2 razy po 2 tabsy. Więc już 20 za mną teraz czekam. U mnie na wywołanie bo okazało się że torbiel 4 cm. Sama biorę pierwszy raz dupka i nie wiem jak to będzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...