Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandras1991

Hej dziewczyny! Mam pytanie jak jest u was? Ja biorę już 3 cykl clo, za pierwszym razem brak owulacji, za drugim jedno jajeczko duże plus zastrzyk ovitrelle a teraz 1 jajeczko w lewym i 3 w prawym tylko jeszcze pare mm za małe, mam przyjść za 3 dni odrazu po stosunku z partnerem w celu zbadania śluzu (trochę dziwne i tego nie rozumiem no ale..). Już mnie wkurza to, dodam ze żadnych innych badań nie miałam robionych i innych leków niż kwas foliowy nie zażywam

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Paulina_90 - dziękuję za ciepłe powitanie i słowa wsparcia :*

Drop - z tego co widzę to faktycznie mamy identycznie. Nawet ovitrelle podałyśmy sobie tego samego dnia cyklu! Bo ja też w 11 ;)
Co do nieobecności Twojej lekarki, ja na Twoim miejscu poszłabym do jej kolegi. Wiem, że męczące jest opowiadanie ze szczegółami od nowa co i jak, jakie do tej pory było leczenie i jak jest teraz w cyklu ale myślę, że szkoda czasu.

Ewcia8 - test zrób z porannego moczu! Bo w nim jest największe stężenie gonadotropiny kosmówkowej a w tym dniu cyklu moze byc jej jeszcze niewiele. Będzie bardziej realny test.

Odnośnik do komentarza

Ewcia8 ja na tą chwilę mam czasem kłucie w prawym jajniku i kilka dni wcześniej ból piersi i przeważnie wieczorami jest mi jakoś dziwnie nie dobrze, mam wszystko przy gardle...
Trzymajcie dziewczyny mocno kciuki, ja staram się o tym nie myśleć, wymyślam sobie zajęcia, słuchawki w uszy i słucham muzyki...

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Ula 36 - Ty do 25 dc brałaś duphaston, 2 tabletki dziennie? Jesli tak, to dokładnie tak samo miałam. Miałam 26 dc (o ile nie przyjdzie @) zrobić test. Wyszedł negatywny. Miałam obolałe podbrzusze, bolące piersi i... brak okresu. Przyszedł dopiero w 29dc, czyli dokładnie wtedy kiedy miał przyjść gdybym nie brała duphastonu... :( Robiłam sobie przez to ogromne nadzieje... ogromne. Rozczarowanie jednak w swojej wielkości ową nadzieję pobiło na łopatki. Postaraj sie ugasić entuzjazm, żebyś pózniej nie cierpiała...

Swoją drogą jestem 2 dzien na CLO (2cykl) i potwornie boli mnie głowa. Miała któraś z Was takie bóle?

Odnośnik do komentarza

Hopefull
Wiesz, że marzę o tym by tak było, choć naprawdę nastawiam się, że i tym razem nic nie wyjdzie. Wiem jak smakuje rozczarowanie i jakie miałam jazdy, gdy czekałam miesiąc w miesiąc na @ czy przyjdzie czy nie, doszukiwałam się wszelkich objawów ciąży ( staram się 8 miesiecy). Listopad biorę do straconych w prawdopodobnych dniach płodnych badał mnie lekarz, on wtedy nie dawał mi nadzieji, ale czasem jest tak że i oni się mylą. Zobaczymy... Ten nadchodzący będzie pierwszym z clostylbegyl. Chciałabym by nie był potrzebny, ale czas pokaże. Życzę wszystkim by nam się udało to czego pragniemy...

Odnośnik do komentarza

Jak u was dziewczyny z przytulankami, chodzi mi dokładnie do którego dnia cyklu kochacie się z mężem, czy robicie przerwę przed miesiączką w dniach prawdopodobnego zagnieżdżania się ja zawsze mam z tym problem, czy w tych dniach nie wpłynie to negatywnie na możliwe zaczynające się życie. Wiem, że głupie pytanie ale myślę że wiele z nas ma taki problem...

Odnośnik do komentarza
Gość Karol1985

Hej dziewczyny.. dawno mnie nie było. Kończy mi się właśnie 3 cykl z clo. W niedzielę termin @.. ach bardzo nie lubię tego czasu.. I po waszych wpisach widzę że większość z Was też ten okres ciężko przeżywa.. dużo siły dziewczyny.. Wam i sobie życzę.

Odnośnik do komentarza

hej Dziewczyny ja 12 listopada skończyłam
Brać CLo ,do tej pory nie mam @ ,wczoraj lekarz przepisał mi duphaston na wywołanie . z ciekawości zrobiłam będę dzisiaj wynik 0.89. Nie mam @ od kiedy odstawiłam tabletki końcem września . .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...