Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również cykl zakończony porażką. Zgodnie z zaleceniem lekarza w 25dc zrobiła test Beta hCG, żeby sprawdzić czy się udało i czy mam nadal brać duphaston, czy odstawić i czekać na okres. Beat wyszła <1,20. Czekam na @ i zaczynam nowy cykl. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/4/2020 o 6:01 PM, Gość Anna napisał:

Dziewczyny wróciłam właśnie od gin stwierdził ze miałam owulacje na 100% 2 dni temu w prawym jajniku pęcherzyk duży jestem po pierwszym cyklu clo A wszystko się okaże 30 kwietnia czy przyjdzie miesiączka oby nie😊

 

Odnośnik do komentarza

Jola, a czy Ty miałaś jakieś badania przed przepisaniem leków. Pytam dlatego, że ja też biorę CLO i duphaston chociaż w moim przypadku badane miałam tylko hormony TSH, prolaktyna i to na samym początku. Później za każdym razem pęcherzyki są, pękają ale efektu brak. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Anna napisał:

Piszę, że się zastanawiam dlatego, że tak na tydzien przed okresem bardzo jestem opuchnięte. I tym razem myślałam, że się udało. Nie miałam żadnych objawów nadchodzącej miesiączki -  Jak nigdy. A tu niestety i jakoś tak mi ciężko. 

Ja tez od momentu kiedy zaczynam brać Duphaston mam wrażenie, ze mam pare kg więcej, czuje się cała spuchnięta i wzdęta 😞  meczy mnie to tez strasznie. 

Odnośnik do komentarza

Martuu Moje gratulacje! ☺️ 

Trochę Mnie tu nie było... Trochę jestem załamana... Bo byłam ostatnio u Mojej Ginekolog do której chodziłam zanim zaczęłam chodzić do Klikini... I okazało się że zrobiła Mi się torbiel i ma już 52 mm... Chyba endometrioza wróciła ☹️ przepisała Mi tabletki Vissane jeśli to nie pomoże to operacja... To już byłaby druga ☹️☹️ 

Odnośnik do komentarza

Lena tak czy inaczej nie dziękuje :)*
a skąd u Ciebie taka tendencja do torbieli?

Ogolnie wszystkim polecam kontynuować leki ale wyluzować tak jakby się rezygnowało z tego bo ja tez już miałam dość, średnio się czułam po clo..  

Odnośnik do komentarza

Ja miałam zrobione dość dużo badań, byłam nawet w szpitalu na oddziale endokrynologicznym, gdzie miałam badania hormonów w pierwszej i drugiej fazie cyklu. W swoim zakresie zrobiłam drożność, aby wykluczyć ten czynnik. Mam zdiagnozowane PCOS, miałam długie bezowulacyjne cykle. Mam bardzo niski progesteron.  Duphaston sprawia, że mam teraz regularne cykle. Na stymulację biorę clo, a na pęknięcie pęcherzyka ovitrelle. 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, pierwszy monitoring w 16dc mam za sobą. Brałam clo pierwszy raz, 2x1 od 5-9dc. Mam dwa pęcherzyki w każdym jajniku po jednym, 20 i 22mm, endometrium 10mm, moja Pani doktor była z wyników bardzo zadowolona. 🙂dostałam zastrzyk i jutro rano będę działać.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Hej dziewczyny. U mnie dwie ciąże na clo. Jeden synek za tydzień kończy 3 latka, drugi skończył 6 miesięcy.

Z pierwszym synkiem zaszłam w ciążę w 6 cyklu z clo. 

Z drugim w 5 cyklu z clo. 

Dodam że mam pcos i niedoczynność tarczycy więc bez clo wcale nie miałam miesiączki i owulacji. Wszystko u mnie bardzo nieregularne. 

W pierwszej ciąży miałam jechać sprawdzić drożność jajowodów czekałam na @ ale nie nadeszła.

W drugiej ciąży przez to że organizm nie reagował na zwiększoną dawkę clo miałam jechać na laparoskopowe nakłuwanie i drożność jajowodów również czekałam na @ i nie nadeszła😉 więc myślę że dużo robi psychika. 

W drugiej ciąży podczas monitoringu lekarka powiedziała że owulacji nie było nie ma i na 100% już nie będzie a tu niespodzianka.

Ciąża okazała się być młodsza ponad 2 tyg niż z wyliczeń z @.

Trzymam za Was dziewczyny kciuki  mi się udało i tego samego życzę Wam 

Odnośnik do komentarza

Hej. Niedługo będę zaczynać z clo. Z mężem staramy się od dwóch lat. @ miałam srednio co 50 dni. Biorę luteinę od 16-25 dc na wywołanie @. Wszystkie wyniki mam prawidłowe i męża wyniki też są dobre. Zawsze byłam trochę większa niż większość dziewczyn i lekarz twierdzi, że to też może być przyczyna, ale ja odkąd pamiętam zawsze miałam nieregularne @. mam znajome które też nie należą do szczupłych osób i mają dzieci, więc trochę mnie to dołuje, że nam się nie udaje. W ubiegłym roku straciłam ciąże w 9tc. Mam nadzieję, że w końcu nam się uda i za Was wszystkie również trzymam kciuki :*

Odnośnik do komentarza

 Martuu Podobno zatrzymało się w rozwoju. Poszłam na konsultacje do innego lekarza i kazał mi zrobić betę i po dwóch dniach sprawdzić czy spada czy rośnie. Niestety po dwóch dniach spadło , a mój lekarz nawet nie zaproponował żadnego badania na upewnienie się. Teraz mam innego lekarza, który stwierdził, że skoro w ciągu pół roku nie udało nam się to nie ma na co czekać i przepisał clo, ale zobaczymy czy to pomoże. Mam nadzieję, że tak

Odnośnik do komentarza

 Martuu Nie mam pojęcia dlaczego. Wyniki w ciąży miałam dobre. Nie robiliśmy badań po poronienu, bo mówią, że pierwsze poronienie jest tajakby możliwe. Przy kolejnym zrobimy już dokładne wyniki płodu. Na początku niby wszystko było ok. Na podtrzymanie też nic nie dostałam, ale przy następnej ciąży raczej bym chciała, bo powiem szczerze, że bardzo to przeżyłam zwłaszcza, że już trochę się staramy

Odnośnik do komentarza

LAURA ktory to twój cykl?głowa do góry ja w styczniu miałam poronienie i do marca większość moich dni to krwawienie nawet chyba nie miałam owulacji teraz mam pierwszy cykl z clo za tydzień testuje miesiaczke mam mieć 1 maja ale w środę 29 zrobię już test

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na okres i też będę zaczynać. Teraz mam przerwę z luteina. Co 3 miesiące mam odstawiana na jeden cykl, żeby sprawdzić czy okres przyjdzie sam, ale jak na razie to się nie udaje. Później jest ta właśnie nadzieja, że może się udało, a niestety okazuje się, że @ przychodzi później ;(

Odnośnik do komentarza

Monika możesz testować już co ma byc to bedzie 😊każdy z nas się boi rozczarowania ja planuje 2 dni przed terminem zrobić test bo jeśli będę mam zaraz udać się do lekarza po tabletki na podtrzymanie trzymam kciuki za Ciebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...