Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Gość BETI napisał:

Monika możesz testować już co ma byc to bedzie 😊każdy z nas się boi rozczarowania ja planuje 2 dni przed terminem zrobić test bo jeśli będę mam zaraz udać się do lekarza po tabletki na podtrzymanie trzymam kciuki za Ciebie

Beti Jak nie stchórzę to zrobię jutro rano😂 Nastawiam się, że będzie jak zwykle wolę się pozytywnie rozczarować 😂 a Ty kiedy testujesz? Jeśli się nie uda w tym cyklu zacznę ostatni trzeci ze względu na to, że moj lekarz przyjmuje tylko ciąże , przez sytuacje jaka jest:(  wiec też nie mam monitoringu 😞

Odnośnik do komentarza

Moj lekarza jeszcze mnie przyjmuje teraz byłam 16 na wizycie stwierdził ze owulacja byla w prawym jajniku pęcherzyk bardzo duży ale czas pokaże ja mam okres dostać 1 maja ale test planuje zrobić 28-29 kwiecień  więc jeszcze tydzień 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość BETI napisał:

Moj lekarza jeszcze mnie przyjmuje teraz byłam 16 na wizycie stwierdził ze owulacja byla w prawym jajniku pęcherzyk bardzo duży ale czas pokaże ja mam okres dostać 1 maja ale test planuje zrobić 28-29 kwiecień  więc jeszcze tydzień 

Trzymam kciuki za twój pozytywny test😘👍🏼✊🏻Ja się posiłkuję testami owulacyjnymi w sumie pierwszy raz w tym cyklu mi wyszły bo przy PCO to różnie bywa zwykle były negatywne.

Odnośnik do komentarza

My się staramy prawie rok o pierwszego dzidziusia 😊 Mam nadzieje, że niedługo obie będziemy się cieszyły z dwóch kreseczek:) ja oprócz clo i duphatonu mam tez mnóstwo suplementów i zamowilam jeszcze Dong Quai bo tez na jakimś forum wyczytałam, że dziewczyny były zadowolone z efektów  🙂 także musi się kiedyś udać ✊🏻

Odnośnik do komentarza

A jak ogólnie się teraz czujesz? Normalnie czy inaczej przed miesiączka masz jakieś objawy??u mnie jeden objaw jak zaszlam w ciążę w listopadzie to straszny ból piersi zawsze bolały przed miesiączka ale wtedy nawet dotknąć się nie mogłam 

Odnośnik do komentarza

Betii z tym bólem to trochę indywidualne bo mnie bolały ale nie jakoś mocno co mogłabym się spodziewać 😉 bardziej jajniki i szykowałam się na okres 😊trzeba wyluzować to wtedy organizm nie jest taki spięty 😉 

Lena co u Ciebie? Bo jakoś cicho .. 

Odnośnik do komentarza

Dopiero skonczylam drugi cykl z clo , czytałam na forach, że dziewczyna tez pękają pecherzyki i nic nie wychodzi. Różne przyczyny mogą być ostatnio tez się nastawiłam psychicznie, ze na pewno sie uda i nie wyszło może psychika nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza

Monika ale przyznan ze masz takie objawy jakby coś zwiastowało 😊bo mnie tez bolały jajniki i macica i nie tak jak zawsze ale tez uważałam ze to pewnie na okres  🙂 kurde aż sama jestem ciekawa tego wyniku 🙂 zaraz o 8 rano pisz 😂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...