Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna

CLO czyli to co powiedział lekarz w klinice odnosciu duph. nie do konca jest prawda 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
10 godzin temu, Gość Clo napisał:

Pierwszy raz tak dlugo wytrzymałam i w 30 dc... Ame trzymam kciuki ❤

Gratuluję 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Drop

Clo! Gratulacje, to cudowna wiadomość.. bardzo się cieszę 😊😊 3majcie się, dużo zdrówka 🥰🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gochaaa

Clo gratuluję!😊 Oby wszystko się udało! Trzymam kciuki. W koncu się doczekałeś!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Oczywiście GRATULUJĘ. Chciałam dopytać dlatego, że ja też biorę CLO 3 cykl od 3 do 5 dnia A później duph od 16 do 25 dnia cyklu. Byłam u lekarza w 13 dniu cyklu, były dwa pęcherzyki 24 i 22. Teraz czekam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Dziękujemy;)  wychodzi na to ze nie mial racji i duphaston mnie nie zablokowal;)trzymam za was kciuki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martuu
16 godzin temu, Gość Clo napisał:

Dziewczyny nie wiem jak to napisac ale jestem w szoku jeszcze:) w pon cos mnie podkusilo i stwierdzilam zrobię test a tam cien cienia zrobiłam drugi i byla widoczna druga kreska szok niedowierzenie i beta 79.96 dzis beta 255.97... Stal sie cud i jestem w ciąży w miesiącu w ktorym odpuściłam totalnie i bylam nastawiona na wizyte w klinice a tu taka niespodzianka... To był 10 cykl starań 4 z clostilbegyt;)

Clo gratulacje, dzięki Tobie nadzieja nie umiera!! 🙂 Witaminki swoje zrobiły 🙂 

A ostatni cykl miałaś intensywny jeśli chodzi o współżycie czy tez na luzie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Jak chodzi o te sprawy to tak co 2 dni ale myslami nie bylismy tak jak zawsze przy dziecku tylko luz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martuu

Super😀 a jeszcze niedawno byłaś taka zrezygnowana a tu taka niespodzianka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ana

Clo a czy przed @ miałaś jakieś objawy? Tak np. kilka dni przed? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey. Powiedzcie mi prosze w ktorym cyklu udalo się wam z clo? Ja obecnie miałam 4 cykl z clo i duphastonem 3 cykl. Teraz clo bralam 2 ×. Na chwile obecną jezeli w tym cyklu sie nie uda , to mam skierowanie na badanie HSG😨

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laura

Też mi się udało w pierwszym cyklu z Clo. 

Niestety ciąża zakończona poronieniem w 7 tygodniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Właśnie dzisiaj zaczęłam brać clo.

Dziewczyny, czy braliście go o jakieś konkretnej porze? I z innymi tabletkami? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gochaaa
9 godzin temu, Gość Laura napisał:

Też mi się udało w pierwszym cyklu z Clo. 

Niestety ciąża zakończona poronieniem w 7 tygodniu. 

U mnie się udało w drugim cyklu, bo w pierwszym była za mała dawka. Jednka tak jak u Laury, ciąża zakończona poronieniem w 8 tygodniu. Zatrzymanie akcji serca zarodka.

Laura, co u Ciebie było powodem poronienia? Badalas przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gochaaa
Godzinę temu, Gość Monika napisał:

Właśnie dzisiaj zaczęłam brać clo.

Dziewczyny, czy braliście go o jakieś konkretnej porze? I z innymi tabletkami? 🤔

Ja brałam rano na czczo dwie tabletki na raz. Do tego Inofem i witaminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laura
5 godzin temu, Gość Gochaaa napisał:

U mnie się udało w drugim cyklu, bo w pierwszym była za mała dawka. Jednka tak jak u Laury, ciąża zakończona poronieniem w 8 tygodniu. Zatrzymanie akcji serca zarodka.

Laura, co u Ciebie było powodem poronienia? Badalas przyczyny?

Niestety do końca nie wiadomo co było przyczyna poronienia: być może słabe nasienie męża być może że organizm odrzucił zarodek. Robiłam badania DNA i mam mutacje genu MTHFR, teraz biorę metylowany kwas foliowy. 

Prof mówi ze teraz jak zajdę w ciąże od razu heparyna w brzuch. 

Nadmienię że pierwsza ciąża była biochemiczna ... także ja zachodzę w ciążę jednak w początkowym etapie jest porażka  . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gochaaa
40 minut temu, Gość Laura napisał:

Niestety do końca nie wiadomo co było przyczyna poronienia: być może słabe nasienie męża być może że organizm odrzucił zarodek. Robiłam badania DNA i mam mutacje genu MTHFR, teraz biorę metylowany kwas foliowy. 

Prof mówi ze teraz jak zajdę w ciąże od razu heparyna w brzuch. 

Nadmienię że pierwsza ciąża była biochemiczna ... także ja zachodzę w ciążę jednak w początkowym etapie jest porażka  . 

Ja właśnie pytałam lekarki czy wykonywać jakieś badania. Powiedziała, że oczywiście jeżeli chce to może mnie pokierować ale ona zasugerowałaby żeby spróbować jeszcze raz bez badań. Bo jest ich całe mnóstwo i koszty bardzo wysokie. To była moja pierwsza ciąża i niestety tak krótko mogłam się nią cieszyć...

Bardzo mi przykro...Czyli u Ciebie były dwie straty?

O tej mutacji też dużo czytałam i zdania są podzielone. Cześć lekarzy mówi, że strata ciąży nie mogła nastąpić przez to i, że ta mutacje ma bardzo dużą ilość ludzi. Wiem tylko, że większość witamin dla kobiet w ciąży ma już w składzie kwas foliowy w dwóch wersjach i będę takie brać tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gochaaa

Bąbelek , Karola jak u Was? Maleństwa rosną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Dzisiejszy wynik bety 684;) a za tydz wizyta u lekarza:)oby było wszystko dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Babelek92

CLO moje gratulacje :))) Suuuper wiadomość 🙂 Rośnijcie zdrowo 🙂

Gochaaa u mnie wszystko w porządku, we wtorek miałam wizytę na której zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa, wrażenia i emocje nie do opisania. Kolejna wizyta za miesiąc. 🙂 Troszkę męczą mnie poranne mdłości, i okropnie bola piersi, poza tym czuję się bardzo dobrze 🙂

Trzymam kciuki za każdą z was 🙂😘 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Clo gratuluję ☺️☺️ 

Jakie brałaś witaminy? 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hopefull
W dniu 4/3/2020 o 5:51 PM, Gość Clo napisał:

Dziewczyny nie wiem jak to napisac ale jestem w szoku jeszcze:) w pon cos mnie podkusilo i stwierdzilam zrobię test a tam cien cienia zrobiłam drugi i byla widoczna druga kreska szok niedowierzenie i beta 79.96 dzis beta 255.97... Stal sie cud i jestem w ciąży w miesiącu w ktorym odpuściłam totalnie i bylam nastawiona na wizyte w klinice a tu taka niespodzianka... To był 10 cykl starań 4 z clostilbegyt;)

Clooooo!!!!!! Kochana!!!!! Tak bardzo się cieszę!!!!! A myślałam sobie o Tobie, że dawno Ciebie tu ostatnio nie było! 🙂 odzywaj się, dawaj znać jak Beta rośnie ❤️ gratuluję!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Dziękuję;) nadal jestem w strachu i czekam na przyszly piatek oby 13 byl szczęśliwy...:) a z witamin tylko kwas foliowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gochaaa
4 godziny temu, Gość Clo napisał:

Dzisiejszy wynik bety 684;) a za tydz wizyta u lekarza:)oby było wszystko dobrze:)

Tak pięknie rośnie! Super, bardzo się cieszę! 🥰 Na pewno wszystko będzie dobrze i piątek 13 będzie dla ciebie szczęśliwy 😉 który to dzień cyklu? I w którym była owulacja?

4 godziny temu, Gość Babelek92 napisał:

CLO moje gratulacje :))) Suuuper wiadomość 🙂 Rośnijcie zdrowo 🙂

Gochaaa u mnie wszystko w porządku, we wtorek miałam wizytę na której zobaczyłam bijące serduszko mojego maleństwa, wrażenia i emocje nie do opisania. Kolejna wizyta za miesiąc. 🙂 Troszkę męczą mnie poranne mdłości, i okropnie bola piersi, poza tym czuję się bardzo dobrze 🙂

Trzymam kciuki za każdą z was 🙂😘 🙂 

Bardzo się ciesze, że wszystko jest w porządku! Który to tydzień? Ważne, że są dolegliwości to znaczy, że wszystko jest w porządku!

Trzymam kciuki za Was dziewczyny!!! 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...