Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz po wizycie..ale sie strachu najadlam, myslalam ze padne z nerwow w tym gabinecie. Lekarz na koniec wizyty mowi sprawdzimy jeszcze tetno plodu, przykłada ten detektor tetna plodu a tu cisza...mowi ze przejdziemy do ganinetu obok na usg bo moze jeszcze byc za wczesnie przez detektor..noi cale szczęście serduszko bilo ale nerwow zjadlam przez 5 minut..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a czy ktoras was stosuje badz stosowala w poprzednich ciazach luteine dopochwowo?? Dzis lekarz kazal odstawic duphaston i stosowac luteine 2 razy dziennie..zapobiegawczo bo w pierwszej ciazy szyjka sie szybko skracala..

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) ja miałam prenatalne w tamtym tygodniu w czwartek i wszystko jest prawidłowe :) Wg. tych badań Dr. stwierdziła 12 tydzień i termin przesunął się na 22.08. I prawdopodobnie będzie dziewczynka, ale tutaj może się jeszcze zmienić, wiec póki co nie cieszę się na zaś :) I tak nie liczymy na konkretna płeć. A co do testów pappa... zastanwiam się, czy warto robić skoro przezierność jest prawidłowa.

Odnośnik do komentarza

Katia współczuję Ci takich nerwów z tym detektorem! Masakra!

Ja mam polowkowe na 26 marca umowione - będzie skończony równo 20 tydz.

Cyska jak tylko dopiero przed 30. to i ewentualne prawdopodobienstwo jakichkolwiek wad będzie niskie. Ja bym w takiej sytuacji robiła pappa tylko gdybym miała w pakiecie bo chyba nie ma sensu w Twojej sytuacji za to płacić - aczkolwiek decyzja zawsze należy do Ciebie i tylko Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Ja w pierwszej ciąży i w tej mam luteinę dopochwowa i grzybicy nie miałam, aczkolwiek ja osobiście nie miewam infekcji intymnych w ogóle.

Ja testy pappa robiłam w obu ciążach chociaż wszyscy też u nas zdrowi i USG wyszło dobrze.
Zrobiłam dla mojego spokoju

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, byłam dzisiaj w mieście bo musiałam kupić kilka ubrań dla dzieci i w każdym sklepie były rzeczy dla maluszków. Ibylam zdecydowana mimo wszystko kupić coś, choć dopiero jutro dowiem się, czy w ogóle mam dla kogo (wiem, że to głupie myślenie ale ciągle jest we mnie strach).
Nie w tym rzecz. Nie mogłam znaleźć nic uniwersalnego :/ nic kompletnie. Jak już coś było kremowe to mi się nie podobało bo wzorki nie te... Kiedyś było więcej takich ładnych uniwersalnych rzeczy. I chyba podjęłam decyzję, że jednak chce poznać płeć, bo nie wyobrażam sobie kupić całej wyprawki gdy ja jednej rzeczy nie mogę znaleźć :D
A taka byłam zdeterminowana, że tym razem nie chce znać do porodu :D 12tc a już zmiana decyzji.
Życie...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...