Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bedi1409

Cześć dziewczyny.... właśnie Mąż pojechał w trasę i wiecie co myślałam, że wstrzymam łzy przed Nim, ale się nie udało....poryczalam się jak Dziecko. Nie wiem jest mi teraz bardzo tak źle jako ....nigdy tak nie miałam, a Mąż pyta się czy to hormony, tulił głaskal, całował ale nic nie pomogło....jakie życie jest niesprawiedliwe, że w tej durnej Polsce nie ma pracy za normalne pieniądze... płakać się chce. Kiedyś zapytał się w jedynej firmie dość dużym mieście jakie są zarobki z Jego wykształceniem to my powiedzieli około 2 tysięcy.... Jest mgr. Inżynierem Mechatroniki, a to nie łatwy kierunek i brakuje ludzi do tej branży....i powiedzcie jak za dwa tysiące żyć? Eh doła mam wielkiego, idę na spacer....

Odnośnik do komentarza

Bedi1409
Doskonale Cie rozumiem..wiem o czym piszesz..moj tez teraz jak byl na wolnym tydzien to jezdzil u mnie w miescie za robota (tez na kierowcę ) bo juz mamy oboje dosc tych jego wyjazdow, ale jak mu mowili jakie wynagrodzenie to szczerze ale wystarczyłoby jedynie na rachunki i kredyt..

Odnośnik do komentarza
Gość Bedi1409

Katia88 otóż to! Pocieszam się tym, że jest w każdy weekend w domu...teraz przyjechał w piątek rano, więc źle nie jest ....ale nie wyobrażam sobie, że Go nie będzie jak Karolek się urodzi ...do tego jeszcze moi Rodzice prawdopodobnie wyjeżdżają na jakoś dwa lata do mojej Siostry do Irlandii, więc zostaje sama... jedyny plus, że mamy cały dom dla Nas jedynie to musimy o niego zadbać,koszenie itp....

Odnośnik do komentarza

Moj teraz pojechal do nowej roboty bo w poprzedniej z wyplatami mieli problemy i sie w koncu wkurzyl i zwolnil. Szukal przynajmniej czego 2/1 ale niestety nic konkretnego nie znalazl na szybko..noi znowu 3 tygodnie w trasie..dopiero tydzien minal a mi sie wydaje jakbym juz z miesiac siedziala sama...tak sie dluzy jak niewiem co!!

Odnośnik do komentarza
Gość Bedi1409

Mój jest co tydzień w domu i ma naprawdę dobre pieniędze, jeżeli ktoś chce zarobić to niestety musi robić... jeździ w podwójnej obsadzie z Tatą swoim i jest częściej w domu i więcej jest pieniążków niż sam jeździł...firma nigdy Go nie oszukała, zawsze pieniądze są na czas, jeździ już drugi rok i nie narzeka.... jedyny minus, że nie ma Go codziennie w domu

Odnośnik do komentarza
Gość Bedi1409

Katia88 no z Tatą super sprawa, ja mam przynajmniej mniej stresu ..firma jest z województwa śląskiego na pierwszym miejscu jest, jak chcesz namiary to mogę wysłać Ci na priv ...a i inaczej słoiczki robię bo trochę ja, trochę Teściowa zawszę się dogadujemy co kto robi heheh

Odnośnik do komentarza

Bedi 1409
Dzięki, ale troche za daleko by dojezdzac...w ostatniej firmie co pracowal musial dojezdzac prawie 500km i firma byla z katowic, teraz poszedl do warszawskiej firmy tez co prawda 250km musi dojechac ale zawsze to troche blizej..zobaczymy jak bedzie mu w tej robocie..oby tylko z kasa nie krecili jak w ostatniej bo naprawde wkurzajace to bylo...trzeba bylo z misiaca na miesiac upominać sie o swoje ciezko zarobione pieniadze...

Odnośnik do komentarza

Ciezarowke ma pod domem?? Czy sluzbowy jakis?? Cos ty u nas tak dobrze niema...musi naszym prywatnym dojechac na baze do firmy i dopiero tam sie przesiada w ciezarowke i jedzie dalej..oczywiscie dojazd do pracy na swoj koszt..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zmieniając temat. Czy chodźcie do 1 ginekologa czy do 2?. Ja chodzę teraz na nfz, dosyć dobrze się dogaduje, jestem zadowolona. Ale 1 wizyta na 4 tygodnie. :/ Jestem w 1 ciąży I trochę wszystko przeżywam. Chciałabym pójść jeszcze do kogoś prywatnie . Wtedy 1x na 2 tygodnie. Aleee Nie wiem jak to wygląda. Bo na razie mam 1 kartę ciąży, czy prywatnie lekarz chce tą kartę? Czy zakłada nową? Czy od razu powiedzieć na nfz, że chce chodzić jeszcze do kogoś prywatnie?

Odnośnik do komentarza

nosorożec I jak to jest z tą kartą ciąży, bo też jestem ciekawa - masz 2? A jeśli 1 to u którego lekarza? Też się zastanawiałam nad dodatkowym lekarzem na NFZ żeby mieć darmowe badania, ale tak się zraziłam do kobiety, do której chodziłam na NFZ, że już do niej nie wrócę. Ale jestem ciekawa jak wygląda takie rozwiązanie - który z lekarzy jest lekarzem prowadzącym?

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę do jednego na NFZ a do drugiego prywatnie, mam dwie karty ciąży, niestety z wizytą i nie jest tak dobrze i chyba nie da się tak zrobić zeby mieć co dwa tygodnie bo przynajmniej u mnie lakarze umawia ja mnie na wizyty w określonych tygodniach ciąży no +, - tydzień więc mam wizyty co trzy c tygodnie a potem co tydzień i tak mniej więcej to wygląda u mnie przynajmniej, a jak próbowałam przemówić wizytę to się nie zgadzali bo mówili że chcą mnie widzieć w konkretnych tygodniach.

Odnośnik do komentarza

Ale się rozpisałyscie.
Współczuję żonom kierowców. Mój mąż też miał kiedyś taki pomysł, bo kasa duża... Ale wybilam mu to z głowy bo ja sobie nie wyobrażam takiego życia. Jest strasznie trudno i podziwiam was naprawdę... Choć naprawdę rozumiem, że czasami niema wyjścia, tutaj nie mam wątpliwości. Nikt tak nie pracuje bo lubi...

A co do lekarzy, to ja miałam taki plan na początku, żeby chodzić do dwóch. Ale zrezygnowałam. Właśnie przez to, że lekarze chcą widzieć ciężarna w określonych tygodniach i tak czy siak nie będą te wizyty co dwa tygodnie. Poza tym też chyba nie chciałoby mi się jeździć ciągle po lekarzach i po laboratorium.... Wybrałam lekarza na NFZ bo mam do niej zaufanie... I nie kosztuje mnie to nic. Do tego wiem, że będę miała od 36 tygodnia ktg co dwa tygodnie a potem nawet co tydzień. Prywatnie tego nie miałam.
Jeśli nie masz zaufania do lekarza to zmień na prywatnego. Tera te badania już nie są takie drogie. Najgorzej na początku..

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...