Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Panda082019

Zakochana chyba zależy czy dana apteka zamawia lub po prostu poproś o zamówienie na drugi dzień.
Tak naprawdę to co tam na działać bo różne cuda są to papierki lakmusowe.

Ewentualnie położne też je mają np moja środowiska

Odnośnik do komentarza

bławatek 1
Ja już po wizycie. Wszystko super, ale mały dalej główką do góry niestety...
Za 3 tygodnie kolejna wizyta i jeśli się nie obróci to cesarka :-( Także zostało mi 3 tyg nadziei że może jednak...

Jeszcze jest szansa. Mój syn obrócił się właśnie między 34 a 36tc. Trzymam kciuki, żeby się jednak obrócił. Poczytaj o ćwiczeniach zachęcających maluszka do obrotu, może akurat pomoże ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra
bławatek 1
Ja już po wizycie. Wszystko super, ale mały dalej główką do góry niestety...
Za 3 tygodnie kolejna wizyta i jeśli się nie obróci to cesarka :-( Także zostało mi 3 tyg nadziei że może jednak...

Jeszcze jest szansa. Mój syn obrócił się właśnie między 34 a 36tc. Trzymam kciuki, żeby się jednak obrócił. Poczytaj o ćwiczeniach zachęcających maluszka do obrotu, może akurat pomoże ☺️

Dziękuję. Czytałam o tych ćwiczeniach ale skoro lekarz o nich nie mówi to nie wiem czy działają a po drugie trochę się boję że mogę zaszkodzić...
Najważniejsze że z małym wszystko dobrze. Niektórzy chcą cesarkę na życzenie to może i ja przeżyję jak już będzie trzeba choć tak bardzo nie chcę...

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Bławatek ważne że wszystko dobrze
Jeszcze naprawdę ma czas moja też się jakoś przekręciła bo już traciłam nadzieję.
A takie ćwiczenia myślę że delikatnie możesz porobic albo po prostu myj podłogę na czterech to też podobno pomaga

Sandra super że już masz koniec studiów dzięki swoim trudom widzę że masz teraz duży przypływ dobrej energii to super zwłaszcza na sam koniec ciąży :-D

Odnośnik do komentarza

Bławatek najważniejsze ,że wszystko dobrze , mi za to w szpitalu powiedzieli ,że jeszcze może się obkrecić głową do góry , ale mam nadzieję ,że jednak nie , a wcześniej jak nie był obrócony to położna mówiła że mam się nie martwić bo czasami i przed samym porodem potrafi się obrócić

Mój dzisiaj tak wywija syrkami albo rękami ,że już dawno tak nie wojował :D

Odnośnik do komentarza
Gość AggieUK

Dziekuhe bardzo dziewczyny za porade. Jednak po historii Iwony (wlasciwie jej kolezanki) zdecydowalam sie na prywatna wizyte.

Sandra - mi rozwniez puchna stopy, kostki i lydki dolem. Prawa strona duzo gorzej niz lewa. Ja rowniez tak jak Asienka moczylam w chlodnej wodzie ale z dodatkiem soli Epsom gdyz tak mi doradzila farmaceutka. Dodatkowo kiedy sie dalo to lezalam z noga w gorze i troche pomoglo. Po moczeniu stop czulam sie jak nowo narodzona.
Jesli opuchlizna nie zejdzie albo sie bardzo gwaltownie pogorszy to najlepiej sprawdzic u lekarza bo to moze byc tez poczatek czegos gorszego np zatrucia ciazowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość AggieUK

Dziekuje bardzo dziewczyny za porade. Jednak po historii Iwony (wlasciwie jej kolezanki) zdecydowalam sie na prywatna wizyte.

Sandra - mi rozwniez puchna stopy, kostki i lydki dolem. Prawa strona duzo gorzej niz lewa. Ja rowniez tak jak Asienka moczylam w chlodnej wodzie ale z dodatkiem soli Epsom gdyz tak mi doradzila farmaceutka. Dodatkowo kiedy sie dalo to lezalam z noga w gorze i troche pomoglo. Po moczeniu stop czulam sie jak nowo narodzona.
Jesli opuchlizna nie zejdzie albo sie bardzo gwaltownie pogorszy to najlepiej sprawdzic u lekarza bo to moze byc tez poczatek czegos gorszego np zatrucia ciazowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny za porady...mi tylko stopy puchną na szczęście, też moczę w wodzie i cały czas mam poduszkę pod stopami..... zauważyłam, że stopy mi puchną jak za długo siedzę w jednej pozycji, ale wczoraj po raz pierwszy to mnie bolały, bo były tak nabrzmiałe....chyba to nic strasznego bo wstałam i stopy nie bolą i są normalne

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg6cy1go55.png

Odnośnik do komentarza

Już kiedyś była taka propozycja o fb i okazało się, że część dziewczyn nie ma fb a i woli pozostać anonimowa. Dlatego zdecydowaliśmy zostać tutaj. W razie bardziej intymnych pytań czy zdjęć mamy forum prywatne.
Myślę że większości dziewczyn to odpowiada i pewnie tak zostanie ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hej, u mnie po wizycie wszystko ok chociaz Maly mial mniejsza wage niz tydzien wczesniej.. ale lekarz mowil ze mial pusty zoladek a ostatnio pelny i to dlatego, poza tym dopyszczalny jest blad pomiarowy, przeplywy i cala reszta ok wiec chyba rzeczywiscie nie ma czym sie martwic (ale i tak jest siedzi mi to z tylu glowy). No i moja szyjka sie wydluzyla wiec jest ok. Maly dzis u mnie jakis spokojny, moze tez odpoczywa po upalach. Nastepna wizyte mam dopiero 25.07 chyba ze cos sie bedzoe dzialo to wiadomo. Zapomnialam zapytac o znieczulenie.. ale mam nadzieje, ze jeszcze zdaze. Mam jeszcze pytanie do Was - polecacie jakis termometr bezdotykowy? Nie wiem co kupic i nie wiem czy juz nie pytalam tu ale nadal nie kupilam nic.. szukam heszcze pokojowego, moze tez cos polecicie : )

Odnośnik do komentarza

Arlusiek no współczuję ja na szczęście w szpitalu jak byłam byłam traktowana dobrze. Ale też tam rodzić nie będę bo mam lekarza gdzie indziej. Termometr tylko i wyłącznie MICROLIVE ja mam już go 5 lat. Biegunkę miałam wczoraj od męża się zaraziłam. Na szczęście tylko jeden dzień. Bozka ja wizytę będę miała 36.6 i mam nadzieję że to ostatnia bo wydawac kasę żeby dostać tylko skierowanie po tygodniu to słabo trochę. A nerwów będę miała co nie miara

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...