Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zakochana

Sierpnióweczki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Ja poki co rampersy odpuszczam. Mialam jiz jedno letnie dziecię i nie byly mi potrzebne. Na spacery zawsze ubieralam cos cienkiego na nóżki a w upal i tak siedziałam w domu więc wtedy tylko body. Jak miała roczek to już często ubierałam w rampersy. Są takie słodkie :) teraz mam te spodenki z Lidla, są cieniutkie więc na lato mogą być do body i gołe stópki wtedy, albo samo body. Z reguły na spacery wychodziłam do godz 10 a potem dopiero po 15 żeby uniknąć bycia na największym upale. Ale ja chodziłam lipiec sierpień więc centralnie lato. We wrześniu już to powietrze nie jest tak rozgrzane wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

atina zdrówka życzę. Oby szybko minęło.

Ja rampersow nie kupuję ale mam termin na koniec sierpnia. Myślę, że nie będą potrzebne. Jak będzie gorąco to to body wystarcza...

Sierpnióweczki 2019 - lista
https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaRadzia no w pierwszej poszłam na rekord :D teraz powinno być lepiej, no i staram się pilnować z jedzeniem.
Atena zdrówka daj znać.
Dziewczyny u nas ładna pogoda także zbieramy się zaraz na dwór,

A właśnie chciałam Was lepiej poznać, w jakich miastach mieszkacie? Ile macie dzieci (jeszcze raz :) ) ile macie lat (jeśli chcecie mówić)

Ja Kasia, mieszkam w Warszawie, mam 32 lata ,mama prawie 4 latka :) w brzuchu czeka siostrzyczka

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mieszkam na wsi ☺️ obok lasu. Okolice Grodziska Wielkopolskiego.
Mam 35 lat, dwie córki i synka. (12, 8 i 3 latka). Czekamy na synka ❤️

Jestem chyba jedną z najstarszych na forum i jedyną wariatką, która będzie miała już czwarte dziecko z własnej nieprzymuszonej woli :D

Sierpnióweczki 2019 - lista
https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś tak przyszło mi do głowy sformułowanie rodem z terapii - cześć, Agnieszka i jestem w ciąży od 6 miesięcy :) a tak poważnie to moja pierwsza ciąża, mieszkam w Tychach, na Śląsku, wpół hanyska :) i mam 28 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem z Nowego Sącza, mam niecałe 28 lat, Radziu ma niecałe 4 i w sierpniu spodziewam się Arturka.

Jestem po wizycie i dzidziuś ma już 830 gramów! :) Strasznie się cieszę, bo 3 tygodnie temu miał 468 g i to było trochę mało, ale ładnie przybrał, więc się uspokoiłam. W dodatku dzisiaj lekarz zrobił porządne USG i zarówno ilość wód płodowych, jak i długość szyjki w porządku, a to są rzeczy, z którymi miałam problem w poprzedniej ciąży, więc też wielka ulga. Arturek na początku badania ułożył się do nas bokiem i ssał kciuka, wyglądało to przesłodko, a potem pięknie pokazał twarz i było widać oczka, nosek i otwartą buzię :) Może coś nam chciał powiedzieć ;) Byłam tak zachwycona, że nie pomyślałam żeby poprosić o zdjęcie. Jedyne "ale" to że dziecko jest bardzo nisko ułożone i mam więcej leżeć, ale na razie szyjka się dobrze trzyma, więc powinno być OK. Zwłaszcza, że w poprzedniej ciąży też tak miałam i udało się donosić, więc jestem dobrej myśli :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katia88

No to ja..jestem Kasia mam 30 lat, 6 letniego synka..i jestem z Chełma (lubelskie) :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaRadZia duży chłopak :) Ja już się nie mogę doczekać swojego 3D cieszę się bardzo , mam wrażenie ,że olafek też nisko leży , ale zobaczymy co lekarz powie :)

Patrycja , w październiku 28 lat :)
Słupsk , aktualnie od ponad 4 lat mieszkam w Szkocji , okolice Edynburga .Pierwsza ciąża będzie synek :)

Dziewczyny a długo się czeka na wyniki z toksoplazmozy ? Będę w Polsce w środę a w czwartek popołudniu mam wizytę z ginekologiem .Będą już wyniki ? Nigdy się na to nie badałam więc może warto sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bedi1409

To teraz ja xd nazywam się Sandra we wrześniu skończę 25 lat, a na sierpień ma przyjść Nasz Synek Karolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bedi1409

Oczywiście ucięło post xd mieszkam na wsi w Kotlinie Kłodzkiej w okolicach Lądka Zdroju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ja mieszkam na wsi koło Staszowa ;-) dziś w nocy dzidzia nie dawała mi spać. Też tak macie że aż tak dziwnie kopie jakby miał padaczkę jakaś tak mocno wszerz i bok pół nocy nie przespalam. W dzień to samo w pierwszej ciąży takich ruchów nie miałam były bardziej delikatne takie rozciąganie a tu ewidentnie jakby mi ktoś po brzuchu skakal. Mykam za 2 h na zakupki a tak brzydko na dworze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katia88

U mnie tez maluch jest nisko ulozony, wogole brzuch mam bardzo nisko i kazdy mi to mowi kto mnie spotka ze znajomych troche mnie to martwi..jak dluzej pochodze czy nawet jak dluzej siedze czuje straszny ucisk w dole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katia88

Iwona 29
U mnie tez tak wariuje szczegolnie wlasnie w nocy jak tylko sie przekrece na drugi bok to chyba sie budzi i zaczyna swoje akrobacje :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny :) jest tu nowa, dopiero dołączam, żałuję, ze tak późno.. Na jakim etapie jest u Was kompletowanie wyprawki? Ja dopiero zaczynam. Ale się cieszę jak widzę te wszystkie malutkie ciuszki, kocyki, otulacze.. Wszystko jest takie słodkie. Na jakie kolory się zdecydowałyście dla chłopca? Ja raczej idę w szarości, pastele, takie bardziej uniwersalne kolorki.. Doradzcie mi trochę co jest niezbędne? Nie chce kupować niepotrzebnych rzeczy.. Czekam na kolejną wizytę, nie mogę się doczekać aż znowu zobaczymy co u Maluszka. Jak będą miały na imię Wasze Maleństwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...