Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ☺️
Dołączam nieśmiało jeśli można.
Dzisiaj zro ilam test i wg OM mam termin na 28 sierpnia. Wg owulacji 1 września, ale raczej edzie sierpień.
Osttania ciąże straciłam w 10tc. Miałam zabieg i czekaliśmy do pierwszej @że staraniami.
Udało się w drugim cyklu.
Strasznie się boję, ale mam nadzieję że będzie dobrze.
Orzygarniecie mnie?

monthly_2018_12/sierpnioweczki-2019_70994.jpg

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Dołączam do Was, przedwczoraj test wykazał 2 kreseczki, wg. moich obliczeń jest to 4 tydzień :)
Od wczoraj mam mdłości, które męczą mnie nieziemsko i od kilku dni ból w podbrzuszu... dosyć mało wyczuwalny, ale jednak stały. Czy miałyście taką sytuację?

Odnośnik do komentarza

U mnie też na 28.08 <3 Gratulacje :D<br />

Cobra
Cześć ☺️
Dołączam nieśmiało jeśli można.
Dzisiaj zro ilam test i wg OM mam termin na 28 sierpnia. Wg owulacji 1 września, ale raczej edzie sierpień.
Osttania ciąże straciłam w 10tc. Miałam zabieg i czekaliśmy do pierwszej @że staraniami.
Udało się w drugim cyklu.
Strasznie się boję, ale mam nadzieję że będzie dobrze.
Orzygarniecie mnie?
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wczoraj bylam na wizycie i ginekolog robiła mi badanie cytologiczne i powiedziała że ciąza rośnie. W nocy jak poszłam do wc zauważyłam na papierze jasno pomaranczowe,nie moge to nazwac plamieniem bo tylko raz tak było a teraz jest normalnie. Dodam że boli mnie podbrzusze ale znow na ten temat lekarz w szpitalu jak bylam powiedział za normalne bo macica się powiększa.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Cześć dziewczyny, ale nas tu przybywa :) dopiero co zakładałam wątek a tu już końcówki sierpnia się ujawniają :) Super :) Ja zaczęłam 9 tydzień i już nie mogę się doczekać wizyty a tu jeszcze dwa tygodnie. Wydaje mi się że to tak wolno leci....

Odnośnik do komentarza

Zakochana ja jutro 9tydzien hehe idziemy łeb w łeb. Dziś idę znów do lekarza głównie po L4 bo nie daje rady w pracy a nie mam też po coś się męczyć bo tam nie wrócę po macierzyńskim... Trzymajcie więc kciuki żeby mi to L4 wystawił

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Będę trzymać :) Ja się jakoś męczę, czytam was cały czas ale wolę nie pisać bo mam wrażenie że każdy mój wpis to narzekanie :/ poza tym po pracy to leżę ile mogę. Dziś znów tak słabo mi się kilka razy robilo , że myślałam że wpadnę pod biurko.
Ale już staram się z dystansem do wszystkiego podchodzić, ktoś się wykrzyczeć chce to niech sobie ulży ale ja już próbuje nie brać tego do siebie. Porostu są ludzie którzy czują sie lepiej kiedy komuś najbliższą i trudno.
Po wizycie mam zamiar w końcu powiedzieć w pracy co i jak.
Dobrze że teraz kilka dni w domu.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, trochę mnie nie bylo, szalony okres w pracy.

Cobra- gratulacje. Tez podczytywalam watek staraczek :)

U mnie samopoczucie nie najlpeszpe. Jestem placzliwa. Mam mega nudności i wymioty przynajmniej 4 razy dziennie. Nie mam na nic sily, kreci mi sie w głowie i non stop bym spala.

Ja po nowym roku wybiore sie na l4 , tak mysle

Odnośnik do komentarza
Gość Muminka010

Cześć :)
Dołączam do grona szczęśliwców :)
Termin na 15 sierpnia, pęcherzyk z ciałkiem żółtym, 28 grudnia idę słuchać serduszka (stresa mam strasznego ze się nie rozwija :().
Kiedy informowałyście lub zamierzacie informować swoją rodzinkę i znajomych? Ciekawi mnie ta kwestia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Witam nowe mamusie:) w pierwszej ciąży czekałam z nowina do ok 12 tyg żeby nie zapeszac za wcześnie. Niestety później je straciłam. W drugiej mówiłam już od pierwszej wizyty bo chciałam się cieszyć każda chwilą. A że miałam ciążę zagrożona to na początku chwilę leżałam na l4 to i tak nie można byłoby ukryć w pracy. Wszystko dobrze się skończyło.
Teraz też myślałam że powiem po pierwszej wizycie, a jakoś ciągle się boję i waham czy mówić w święta rodzicom czy poczekać do następnej wizyty po nowym roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...