Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowe Dziewczyny! Cobra super pomysł! U mnie wg OM 13.08 a podczas wizyty lekarz nie podał innego terminu - stwierdził że jeszcze za wcześnie.
Bylam dzisiaj na czczo w 'placówce współpracujacej' z LuxMedem w moim rodzinnym mieście bo na święta u rodziców jesteśmy. Myślałam że krew i mocz oddam i porobie wszystkie badania a ci ze nie mogę bo skierowanie od ich lekarza musi być. Ależ się wkurzylam - jeszcze na glodniaka! No i muszę czekać jeszcze tydzień aż wrócimy do chaty. Ech

Odnośnik do komentarza

Uglywoolie juz 10.I będzie sporo widać...u mnie też taka sama sytuacja...muszę cierpliwie czekać...gdybym wiedziała ze to jest tak wczesna ciąża to bym jeszcze wstrzymała się od wczorajszej wizyty. Dwie wczesniejsze ciąże zawsze byly starsze niz z om...a tu na odwrót...Byłam wczoraj prywatnie...na nfz umowiłam sie dopiero na 21 stycznia...To przychodnia ktora prowazila moją drugą ciążę i bylam mega zadowolona...wszystko mają na miejscu.

MaZos a coś było widać na usg?

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Sandawilla ja na wizycie byłam w środę przed świętami - to był 6t+1d - było wszystko jak trzeba i serduszko też widziałam jak już ladnie pika :) Dlatego nie stresuje się zbytnio - tylko wkurzylam się że badania muszą jeszcze poczekać. Nie spodziewam się jakichś dużych odchylen od norm ale mimo wszystko wolałabym już je mieć w ręce. No ale cóż...

Ja tylko w LuxMedzie zamierzam prowadzić ciążę. Poprzednią prowadziłam tylko w Medicover i było ok. Chyba że coś mnie zaniepokoi w międzyczasie to wtedy zrewiduję tą decyzję.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Terminy powitania sierpniowych dzidziusiów:
Nick Termin z om Termin z usg
Zakochana 02.08. 24.07
Fryzjerka
Lili05
MaZos1
Arlusiek
Night 05.08
Karolaaa
Camilla82. 06.08
Nana30
Larissa. 08.08
Robberta
Monikacz. 05.08
Evelinee. 14.08
Anuulek 16.08.  13.08
Pomaranczka82
Edysia83 22.08
Nosorożec 06.08
Bedi1409 01.08
HereWeGoEgen 18.08
Bergamotka2018
Evaeva. 14.08
Justa3
Sisyw 23.08
Sandwilla 17.08.  27.08
Doti 18.08

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Cobra
Ucielo mi posta.
Nie wiem tylko, czy lekarz prywatnie zgodzi się uwzględniać badania zlecone przez moją gin.
Bez sensu kłuć się co dwa tygodnie. Karta ciąży też wystarczy jedna. Dlatego pytam czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie.

Lili05 chodzi chyba do dwóch lekarzy.
Odnośnik do komentarza

~Zakochana
Cobra, jestem niezalogowana i nie mogę edytować poprzednich postów :/ Dodało mi jako ostatnią wiadomość. Może masz na to jakiś sposób?

A nie chcesz założyć konta?
Tak czy tak nic nie poradzisz. Chyba że faktycznie wstawi to ktoś inny.

A dlaczego mnie na tej liście nie ma? :D

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Nie zakładałam konta bo na początku się bałam czy ciąża się utrzyma. A tak w ogóle to właśnie lubię parenting za to że można pisać bez logowania. Kiedyś pozakaladam konta na różnych stronach a potem straciłam do nich dostęp, tak samo jak do maila. Dlatego nie lubię się logować nigdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...