Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Natalia89

Lipcówki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Heej my wkoncu tez juz razem. 22.lipca 20.57. 3450 waga i 54cm.. Spora jak na mnie Niestety na sam koniec niunia sie zaklinowala i kleszcze poszly w ruch... Gdyby nie szybka akcja lekarza niewiem jakby sie to skończyło. Teraz wszystko dobrze, nikt by nie pomyślał ze takie przygody byly. Pozdrawiwmy lipcowki!!;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Jak się macie dziewczyny i wasze maluszki? U nas różnie, ale ogólnie jest dobrze. Ja padam że zmęczenia. Synek rośnie dobrze, tylko mamy trochę problem z kolkami, ale podobno chłopcy tak mają. Ewa jak się czujesz po cc? Ty miałaś trochę wcześniej to powiedz czy czujesz jeszcze jakiś ból w miejscu rany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana bol w miejscu rany czulam nie cale 7 tygodni. Wyjatkowo dlugo. Mam wrazenie ze po pierwszych 2 cieciach bylo krocej.
Bylam na kontroli na 6 tygodni i wszystko dobrze sie zagoilo, macica wrocila do swoich rozmiarow, ale przy badaniu w miejscu gdzie sie blizna rozeszla przy cieciu czulam dyakomfort.
Teraz kiedy juz duzo chodzimy na spacery duzo biegamy po domu z dzieckiem na reku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana bol w miejscu rany czulam nie cale 7 tygodni. Wyjatkowo dlugo. Mam wrazenie ze po pierwszych 2 cieciach bylo krocej. 
Bylam na kontroli na 6 tygodni i wszystko dobrze sie zagoilo, macica wrocila do swoich rozmiarow, ale przy badaniu w miejscu gdzie sie blizna rozeszla przy cieciu czulam dyskomfort. 
Teraz kiedy juz duzo chodzimy na spacery duzo biegamy po domu z dzieckiem na reku jest bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My mamy problem z zaparciami i gazami. Jesteśmy na mm to stad klopoty albo to i kolki. Codzień od 2 dni od 17 do 19 marudzenie i placz. :p. Widać ze jest spiaca ale spac nie chce tylko krzyczec :D. Ogolnie jest ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...