Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Emi i Rw wyślę zaproszenia.

Drogie lipcowe mamy, utworzyłyśmy już z dziewczynami zwartą grupę, która była aktywna w ostatnim czasie i była, i jest dla siebie wsparciem.
Znamy się już trochę i zwyczajnie nie chcemy wciąż zaczynać od nowa, a tak się dzieje gdy dołączają kolejni użytkownicy.
W związku z tym informujemy, że nasza grupa ma już formę zamkniętą. Pozostawiamy w dyspozycji to forum dla innych użytkowników.
P.s Ol66, Zakochana gdybyście jednak założyły konta i chciały do nas dołączyć to proszę o wiadomość prywatną wtedy Was zaproszę.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Dziewczyny utworzyły prywatną grupę dla tych, które udzielały się od początku. Wątek został zakończony. Myślę jednak że jeszcze mogą się pojawiać tu nowe mamy i z doświadczenia wiem że często dziewczyny tylko czytają a ujawniają się pod koniec ciąży, więc chyba ten wątek publiczny może sobie nadal funkcjonować tworząc nowe lipcowki. Jeśli macie ochotę coś pisać to ja tu zaglądam jeszcze jak ktoś napisze, Olik widzę też :)

Odnośnik do komentarza

Jak dziewczyny wspomniały, przeniosłyśmy się do forum zamkniętego, z tego co wiem, tam już nie będzie nikt dodawany, więc zachęcam podczytujące nas po cichu mamusie o ujawnienie się :) mamy już - mam nadzieje- bezpieczny półmetek więc chyba można się ujawnić :)

Odnośnik do komentarza

Nella mam nadzieję że nasz skarbek pokaże się na USG - dziś mi się śniło że nadal nie chciał się pokazać! Córka dla odmiany znów zmieniła preferencje i teraz chce braciszka!

A co będzie to będzie oby zdrówko nam wszystkim dopisało.

Pauletta27 a ty co nam opowiesz o sobie?

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Moja starsza córka niby mówiła że obojętne jej czy brat czy siostra, a teraz jak się że brat to pyta czy jest szansa że lekarz się pomylił :)
Ja w poprzedniej ciąży do końca się nie ujawnialam na forum tylko czytałam, nawet jak dziewczyny zrobiły prywatne to na zasadzie że był wątek prywatny ze zdjęciami i ogólny, gdzie wystarczyło znać link. Minęło wiele lat, kilka jeszcze pisze co u nich co jakiś czas i ja czytam do dziś anonimowo. Zzylam się z nimi bardzo choć one mnie nie znały. Bałam się zalogować, a potem było mi już głupio przy samej końcówce. Nie wiedziałam że tak długo będą jeszcze pisać :) Dlatego rozumiem doskonale, że komuś wystarczy tylko czytanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Dziewczyny miały rację, prywatne jest jak najbardziej wskazane jeśli chcemy dodawać zdjęcia itp. Tym bardziej jak już jest zgrana grupa. Mi bardziej chodzi o to że jak ktoś chce pisać ogólnie to każdy moment jest dobry na odezwanie się, jeszcze kilkanaście tygodni w końcu przed nami :)
A ja jeszcze żadnego paczka nie zjadłam, leżę w łóżku samotnie i czekam aż ktoś może się zlituje i mi przywiezie :)
A to twoja pierwsza ciąża Nella?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...