Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Ja miałam do 34 t ułożenie poprzeczne i też wtedy by była cesarka, ale potem jednak ułożyła się prawidłowo główka w dół do kanału i było sn. Więc spokojnie po 30 t ułożenie może sie jeszcze zmienić. No chyba że jakieś bardzo duże dziecko to może wtedy trudniej. Moja była standardowa :)

Odnośnik do komentarza

Moje wyniki po glukozie już skonsultowane z lekarzem i są prawidłowe.
Co do zakupów to dostaliśmy sporo ubranek od rodziny, kompletujemy wyprawkę do szpitala. W maju zamówimy wózek, fotelik i pewnie meble do pokoju dla małej. W chwili obecnej raczej robimy listę rzeczy i szukamy co i gdzie kupić :)

https://www.suwaczki.com/tickers/eikts65gjt6um1v4.png

Odnośnik do komentarza

To próbujemy jeszcze raz :) u mnie dziś po wizycie i wszystko ok :) Ale skierowania na glukoze jeszcze nie dostałam. Na poprzedniej wizycie mówił że jeszcze mamy czas. Jedyne co kazał zrobić hiv. Co do wyprawki to grubsze rzeczy typu wozek, łóżeczko już mamy. Jezeli chodzi o ciuszki to muszę iść pierwsze przegrzebac strych i worki z ciuchami po synku. Ale kupić coś będę musiała bo nie wszystko z chłopczyka ubiorę córeczce :)

Odnośnik do komentarza

Anima witamy :-) możemy sobie podać rękę bo ja również panikara i strasznie przewrazliwiona matka. Nawet już gin sie że mnie smieje.. :-/ gdybyś chciala pogadać to pisz :-) czemu macie pod górkę? Opowiadaj czekamy :-)

Odnośnik do komentarza

Ciąża druga. Pierwsza nie powodzenie w 8tyg. A teraz od poczatku na clexane, luteinie i konskie dawki magnezu bo macica twarda jak kamień :) a do tego 3mm skrocila mi sie szyjka.. jest to.niewiele ale sama sie juz położyłam do lozka i nie.robię nic :D 25tydzień mysle ze jakos wytrwam do konca choć patrząc na ta piękna pogode to plakac mi.sie chce :/ corka zdrowa nawet robilam badania prenatalne. Boje sie i tak co bedzie ale probuje nie zwariować eh :D

Odnośnik do komentarza

Anima to witaj w klubie. Chyba mamy podobne podejście :-) Z tym że mnie obcy lekarz nastraszyl a mój stwierdził że jest wszystko ok. Trzymam się wersji mojego lekarza i staram trwać każdy dzień.. chociaż ciężko mi czasem Bo już sama się łapie na tym że sobie wkrecam.

Odnośnik do komentarza

tylka taaak. ja od samego poczatku jak nie bol wiezadel ktore mam jeszcze do tej pory, teraz stawianie sie macicy czyli te twardnienie brzucha stad mam konskie dawki magnezu plus nospa no i wypoczynek :) najwazniejsze przy tym zeby szyjka byla wporzadku tzn trzeba kontrolowac :P no i nie myslec zbyt duzo o tym :D bole brZucha czasem mam tez roznie zlokalizowane aczkolwiek bardziej dyskomfort jak się maluch moj wierci :)

ja wrocilam wlasnie dzis ze szpitala. Byłam tam od soboty gdyz dostalam krwotoku z nosa co pozniej okazalo sie iz mam anemię :/ aaa i dodatkowo infekcję pecherza :/ takze same przeboje. Grunt ze z okruszką wporządku uff :D

Odnośnik do komentarza

Nella
Witaj w klubie :) u mnie pierwsza ciąża, również córeczka w drodze i jesteśmy z mężem oboje przewrażliwieni, wystraszeni czy wszystko się uda. Do tego najpewniej czeka mnie cesarka bo mam kilka wskazań medycznych więc już w ogóle nie wiem jak to będzie...

kochana ja takze mialam zagrozenie bo mialam lozysko centralnie przodujace ... wszystko się może zmienić. Trzeba uwaznie sluchać doktora i nie szukać informacji w internecie :) będzie dobrze! grunt to myslec pozytywnie :) cesarka chwila moment i masz juz dzidziusia tylko troszkę dluzej się dochodzi do siebie. mam znajomą ktora zazyczyla sobie cesarkę "bo tak" a że rodzila w prywatnej klinice to i zrobili cesarkę i bardzo zadowolona. :) głowa do gory :)

Odnośnik do komentarza

Mnie coś właśnie dziś poboluje brzuch i napina się też jakoś częściej. Od początku biorę luteiny i duphaston. Mam nadzieję że jutro będzie "luźniej" bo oczywiście ja juz panikuje. Chociaż niby te napinania brzucha normalne. Kurczę chciałabym się cieszyć ciąża jak inne kobietki. Bo dla mnie to jeden wielki stres naprawdę..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...