Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:) w zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że będę kolejny raz mamą. Mam 2 letniego synka.
Robiłam betę w tym tygodniu i na szczęście wyszła dobrze.
Czy Was też często boli brzuch jak na miesiączkę? Wczoraj strasznie się przestraszyłam i obawiam się czy wszystko będzie dobrze. Na moich oczach zderzyły się dwa auta a ja ledwo zdążyłam wejść na chodnik. Chyba za duża dawka stresu.
Pozdrawiam i spokojnych ciąż Wam życzę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Witam nowe szczęśliwe kobietki!
Ja dzisiaj nawet dobrze spałam. Brzuch cały czas boli jak na okres... co chwilę latam do toalety sprawdzic czy okresu nie ma! Do lekarza idę we wtorek i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. W poprzedniej ciąży bylo podejrzenie ciąży pozamacicznej bo mały nie chciał się pokazać! Beta ponad 60tyś a na usg nic....po czterech dniach od robienia bety sie dopiero pokazał... W pracy juz wiedzą i tylko tel mam z gratulacjami hihi a do mnie to nie dociera jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka91

Mi bóle mijaja już te okresowe a zaczyna mnie mdlić na widok słodyczy huraa :) bo jestem na słodycze łasuch :) ogólnie dziś w pracy powiedziałam 2 koleżanką i mi gratulacje składały i pytały kiedy na L4 idę :D mi 15.09 zacznie się 7 TC na wizytę pójdę 11.09 to bd 6tc i będzie już coś widać chodź nie wiem jak to bd jak bym zmieniła na 04.09 czy był by kropek w 5tc??

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dobrze liczę, to będzie 6 tydzień. Koleżanka stąd była w 6tyg i maleństwo było już zagniezdzone i serduszko biło. Liczę, że i u mnie tak będzie:)
Mi ból okres minęły w sumie , dziś przez chwilkę coś tam poczułam,ale minimalnie.
Jakoś w ogóle do mnie nie dociera ta ciąża...A do Was? Coś mi się wydaje, że sobie to uświadomię właśnie po wizycie u gin?
Ja w pracy nie mówię,czekam właśnie do tej wizyty.

https://www.suwaczki.com/tickers/o1489vvjhdlfcz69.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Mi się dopiero zacznie 6 tydz jak będę na wizycie u gin. Juz się nie mogę doczekać tej wizyty! Dzisiaj dość mocno bolał mnie jajnik jak wstałam z fotela. I sikam co 15 min...zaczyna się hehe. Boję sie tylko mdłości... oby mnie ominely!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Ja tez biorę na razie kwas foliowy. Po wizycie u gin do apteki po witaminy. Pewnie zaleci brać Femibion 1 ale zastanawiam się nad jakimś innym zamiennikiem. Ogólnie coś mnie bierze chyba... stan podgoraczkowy mam ale to.chyba też jeden z objawów ciąży. Buziaki dla Was kochane

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka91

Ja właśnie powiem tak dwie ciąże miałam takie same dwie córki dwa razy wymioty z jedną do 14tc z drugą do 24 tc i stwierdzam że ja zwracam tylko na dziewczynki :D teraz będzie chyba chłopiec bo nie mdli mnie boli mnie tylko brzuch bo dźwigam w pracy i dźwigam moja 3 latke bo ja nie umiem jej mówić nie i się też spieszę żeby zdążyć do pracy :(

Odnośnik do komentarza

Moja kazda ciaza byla inna. Pierwsza lekkie mdlosci ,energii mialam za 100 ,ale przytylam 36 kg. Druga kojarzy mi sie jako wieczne rzyganie. Potem kregoslup wymiek i brzuch mialam jak przy blizniakach. I zreszta druga ciaza zakonczyla sie przedwczesnym porodem.
Marzenka ja marzylam o corce. Praktycznie przy kazdej ciazy mialam nadzieje. I jak przy pierwszej bylam pewna ,od poczatku ze bedzie chlipak tak przy drugiej absolutnie nie chcialam wierzyc lekarzowi. Co wizyte pytalam czy siusiak odpadl :)
Teraz znow jestem pewna,ze chlopak. Chociaz kazdy kto gratuluje zyczy nam coreczki :)
Marzenka trzymam kciuki ,zeby u ciebie byl chlopak.
Nasluchalam sie od was ,e cos was bierze i mnie zaczelo trzesc z zimna :) Ale akurat u mbie to normalny objaw ciazy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...