Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

Siekierkowska nie ma co sie przejmowac. Niemile uwagi i tak stanu rzeczy nie zmienia , a swiadcza o malej wrazliwosci lekarza. Naprawde sie nie przejmuj. Wasne zeby dzidzia byla zdrowa. A my ogarniemy jakos zywienie. Ja od poniedzialku przechodze na jadlospis. Kolezanka mi przygotowuje. Ja nie powinnam przytyc nic. Ale nie osukujmy sie-to ciaza i przytyje ,trzeba tylko pilnowac zeby w granicach normy.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 23 kg po ciąży zeszłam do 60 i mi było ok w drugiej przytyłam 11 kg ale mnie od słodyczy odrzuciło zresztą zwracalam jak kot więc nic dziwnego że tak mało jak nie mogłam już kp zaczęłam jeść słodycze i waga wzrosła do 71 kg więc zaczęłam dietę i w 3,5 MSC straciłam 23 kg i na wadze 46 kg jechałam do października bo jak zaczęłam pracować w cukierni to przybrałam do 56 i tak się trzyma mam dużo ruchu ale i tak mi się dużo nie podoba bo ja jak tyje to mi idzie w biodra wszystko dlatego chcę te majtasy :) nie mam przepisów szukam po internecie i tak eksperymentuje :) Siekierkowska z dziećmi bd ok 72 osób więc nie za duże :) suknie mam taką bo ja mam mały biust chodź czuje się teraz jakbym miała kamienie i pewnie pójdzie o rozmiar w górę dopasowana bo wąska talia szerokie biodra na styk :) do ślubu może zrzucę 1,5 kg bo jak mówiłam jem zdrowo słodyczy unikam :) później też będzie zdrowo dużo warzyw owoców jakieś dania bez tluszczy i węglowodanów :) boje się dużo przybrać bo odchudzanie to straszna walka wiem bo przeszłam przez ten etap :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Kochane moje ja w pierwszej ciąży przytylam 28kg...masakra.... zostalo mi 20kg nadwagi do dzis a minęło ponad 6 lat!!!! W tej ciąży skończę z wagą ponad setkę!!!! Chyba ze będę sie pilnować i nie jeść tak jak w pierwszej ciąży jadlam! Co wizyta u lekarza to pizza i całą średnią jadłam na raz!!!! Glupia bylam bo słuchałam ciotki ktora mówiła, żebym jadla teraz wszystko bo jak urodze juz wszystkiego nie zjem.... najgorszy błąd jaki popełniłam. Teraz nie będę tak jadła!!!
A on dzisiaj średnia... boli mnie ten kręgosłup. Boję sie co będzie jak przytyje...

Odnośnik do komentarza

Justyna jedziemy na jednym wozku. Chyba mamy podobna wage. Ja przy tym jestem niska bo mam tylko 160. znam ten bol kregoslupa. W nastepnym tygodniu kupuje pilke fitnes . Musze go cwiczyc bo umre. Justynka bedziemy sie wspierac i w jedzeniu i wcwiczeniach. Zobaczysz ze nam sie uda. Ja tez sie cholernie boje ,ale tez wiem ze zdrowie dziecka najwazniejsze. Mamy przed soba piekne 8 miesiecy przez ktore mozemy udowodnic sobie ze sie da wszystko. A byle pizza czy ptys nas nie zlamie :D
Siekierkowska wlasnie i ja dzisiaj spalam do prawie 5. Szok. A potem jeszcze do prawie 9. Dzisiaj z czystym sumieniem moge powiedziec ze jestem wyspana.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Truskiew ja mam 162cm wzrostu i waże 80kg....no będziemy się wspierać... wczoraj mama zrobiła drożdżówke ze sliwkami zjadłam kawałek i jiz nie chciałam ale wieczorem koło 21 grzalam kiełbasę na kolację dla swojego męża i noe mogłam się oprzeć żeby zjeść z musztardą!!! Ale byla pyszna!!!! Ale najlepsze jest to że jeszcze czując smak kiełbasy w ustach rzuciłam sie na to słodkie ciasto!!!! Mina.mojej mamy bezcenna hehe. Aha i zauważyłam, ze robi mi się niedobrze chwile przed tym jak poczuje głód.

Odnośnik do komentarza

Dacie radę najważniejsze mieć silną wolę i wytrwać w niej wiem że to ciężkie bo sama tak miałam :) wierzę w was możecie liczyć na moje wsparcie :)
Ja spałam do 5:30 i się czuje okropnie w kościach mnie łamie chyba grypa idzie masakra :( muszę posprzątać mieszkanie zrobić obiad dziś mam kotlety z piersi kurczaka wybór córek i męża przyszłego który na zupy ma długie żeby haha :D
Też macie brodawki już powiekszone? Ja dziś patze i dosyć że piersi jak kamienie to brodawki jak już bym rodzić miała i karmić aż się zdziwiłam ale będę pytać ginekologa czy to już normalne bo w pierwszej ani drugiej ciąży tego na początku nie miałam dopiero gdzieś pod koniec takie były jak tak dalej pójdzie to z b będę nosić d haha :D

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Marzenka ja nosze biustonosze 80 I i powiem ci ze lekko mi sie obwod powiekszyl i lekko sa nabrzmiałe. Moze delikatnie sa wrażliwe Ale tak to nic sie nie dzieje.

Siekierkowska to ty wyskoka kobieta jestes. Wiadomo ze wtedy sie inaczej rozklada. I uwazam ze 42-44 rozmiar przy twoim wroscie to normalne. Wiec faktycznie waga dziwna. Ale waga zupelnie sie nie przejmuj. To nie to jest wyznacznikiem. Pozatym ja osobiscie jak mam miec wybor ,albo nie dawac wsystkiego co potrzebne ze skladnikow odzywczych dla mojegi dziecka albo przytyc 30 kg. to wybieram to drugie. Wazne jest zdrowie dziecka :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Aplikacja nazywa sie Moja ciaza. Ale durnoty pisza. A potem nieporozumienia sa. Tak jak piszesz pierwszy dzien ciazy liczy sie umownie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Bo niewiadomo nigdy z cala pewnoscia kiedy nastapilo poczecie. Ale lekarze licza tez skonczone tygodnie. To tak jak z wiekiem naszym. Jak mamy urodziny dajmy na to 30 to na drugi dzien nie mowily ze mamy 31 lat tylko 30 . Albo jak z dzieckiem. Jak ma pol roku to tez nie zaokraglamy ze ma rok tylko mowimy zema pol roku.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...