Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna8904

Jamajka mi w tej aplikacji pokazuje 6(5+0).
Właśnie zrobiłam sobie paznokcie u dłoni i stóp bo trochę ostatnio się zaniedbalam... wczesniej zjadlam talerz rosołu i tak mi w brzuchu jeździło głośno, że moj syn az się pytał co to hihi. Znów głodna jestem. Czekam na drugie danie hihi
Szyjka macicy boli mnie jak na okres dzisiaj.... boje sie cały czas....

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się przejmować połowa kobiet nie ma objawów ciąży a rodzi zdrowe i piękne dzieci więc musimy się tylko cieszyć że tym razem nas to omija :) ja nie chcę wrócić do tych nudności i wymiotów bo źle to wspominam :( cały dzień leżałam narzekałam i nic nie jadłam bo na widok lodówki mi się już źle robiło tylko piłam wodę :( teraz tylko piersi czuje czego wcześniej nie miałam :) no i jak się zmęczę to brzuch boli nie jak na m tylko tak dziwnie ale nie panikuję myślę że bd dobrze że ono tam miejsca potrzebuje i się w mojej macicy dzieją cuda :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Marzenka ja wlasnie druga ciaze tak mocno wymiotowalam. A w pierwszej cycki mi pierwszego tygodnia juz urosły i bolaly strasznie. A teraz prawie nic. Jak juz mi lekarz na usg potwierdzi ze jest dobrze to chyba wtedy przestane sie martwic. A tak to wiadomo obawa jest.

Matko jak mi mieso smakuje !!!! I wlansie indyk. Chociaz wvzesniej jakos specjalnie nie przepadalam.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Kiedy macie wizyty?? I czy prywatnie czy na nfz? Ja idę 11.09 prywatnie a 19.09 na NFZ bo chce zobaczyć który lekarz okarze się bardziej konkretny i bd odpowiadał na moje pytania i po drugie interesuje mnie podejście do pacjentki oraz czy bd mogła popatrzeć na USG na monitor w pierwszej ciąży chodziłam na NFZ i lekarz okazał się zwykłym frajerem dosłownie nie pokazal mi nigdy dziecka zawsze się spieszył jak robił USG mało mówił i tylko do szpitala wysyłał masakra drugi raz zdecydowałam się iść na NFZ po namowie mojego i powiem wam nie żałuję bo babka okazała się perfekcyjnym lekarzem z powołania każdy na nią narzekał nawet moja siostra że jest niemiła wredna itp a ja nie dam na nią złego słowa powiedzieć wszystko widziałam jak USG robiła opowiadala szczegółowo co gdzie ma a nawet mi płeć pokazała wszystko wytłumaczyć potrafiła i nigdy do szpitala nie wysłała z blachostka :) teraz idę tak i tak bo ten prywatny ma świetne opinie w Internecie ale nie wierzę na słowo czytane hehe :D muszę przekonać się sama :) chodź na bbf dziewczyny chodzą tak i tak bo za badania płacić nie muszą więc może tak robić też będę :D

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewuszki! Dołączam do Was majóweczki. Termin porodu z kalendarza obliczyło na 02.05 ostatnia @ 24.07. Do lekarza wybieram się w najbliższy piątek, to chyba będzie 7tc, mam nadzieję, że zobaczę pięknie bijące serducho ;) to moja druga ciąża, po domu biega moja półtoraletnia Zosia. 3mc brałam kwas foliowy i Wit d teraz biorę femibion 1 i Wit d. Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza

Witam Joseff swietnie ze z nami jestes. U nas coraz weselej :)

Marzenka ja praktycznie cale zycie chodzilam do prywatnych ginekologow. Zawiodlam sie na lekarzu nfz jeszcze przy pierwszej ciazy. Od tamtej pory tylko i wylacznie prywatnie. Ale stwierdzilam ze na cholere ja place takie skladki zus jak mam jeszcze doplacac do lekarza. Wyszukalam u nas kilku bardzo zachwalanych lekarzy i jeszcze w tamtym roku zaczelam gruntownie siebie badac. Mam swietna lekarke. Ale do niej w trzeba czekac i 4 godziny pomimo tego ,ze jest sie umowionym. Niestety z bolem serca rezygnuje z niej bo za kilka miesiecy nie wysiedze tyle w poczekalni. Kolezanka dala mi namiary na bardzo dobrego lekarza (oczywiscie nfz) tyle ze pani doktor ma przychodnie a w niej kilku lekarzy. Nie wiem do kogo trafie bo tam jest na zasadzie losu. Ale tez wiem ze kazdy z tych lekarzy jest swietnym specjalista. Nie wiem tez jak sie ma prowadzenie ciazy do taliej rotacji lekarzy. i czy np.nie jest to tak ze ciaze prowadzi jeden przydzielony. Zobaczymy wszystko na pierwszej wizycie. Pozatym mam jeszcze alternatywne wyjscie no zapisana jestem do innej dr.ale dopiero na 27.09. Ten termin byl dla mnie bardzo odlegly dlatego zaczelam kombinowac wczesniejsza wizyte. I teraz do sedna. Plan mam taki. Ide na pierwsza wizyte do tej poradni gdzie jest kilku lekarzy. Jak mnie cos tam zauroczy to zostaje a jak nie to 27 ide na wizyte do nastepnej.
Nie mam wogole pojecia jak wyglada prowadzenie ciazy na nfz. Ja mialam usg przy ostatniej ciazy co wizyte. Lekarz nagrywal mi badania jak chcialm. oczywiscie zdjecia do albumu. Teraz mi na tym nie zalezy. Fakt ze chxialabym miec jakas pamiatke ale planuje isc pierszy raz na usg 3 D wiec nie ma spiny. W kazdym razie lekarz musi mi wssystko wytlumaczyc i miec czas bi jak nie to ja takiego nie chce. Mieszkam w takim miescie ze mamy naprawde duzo dobrych specjalistow. Od biedy pojde prywatnie. Ale szkoda mi kasy. Wole cos dzieciakom kupic niz niepotrzebnie wydawac.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Ja też chcę iść na 3D w poprzednich nie poszłam i żałuję teraz napewno pójdę nie ma bata :) współczuję chodź wiem że mój też by mi latał po takie jedzenie bo on nie chce bym była szczupła na szczęście ja zjem coś i czasami w trakcie wypluje haha wiem że to obrzydliwe jest i przepraszam was za to ale poprostu wstyd mi że jem słodycze i sumienie gryzie i masz ci los :) pierwszy tydzień bez najgorszy bo walczysz że swoimi słabościami ale no pech chciał że nie mam jabłka ani nic innego co by to zastąpilo słodycz a mój kupił młodym pianki i zjadłam ze trzy i już wściekam się :( wkurzyła mnie siostra wiecie dowiedziała się o ciąży i już mi dogaduje że zrobiłam sobie 500+ jestem zła i zaczęłam płakać bo ja sobie nigdy w życiu nie zrobilabym dziecka dla kasy przecież nigdy od państwa nawet zł z rodzinnego nie dostałam dopiero w tym roku zaczęliśmy pobierać 500 plus które i tak poszło na prywatne przedszkole za dwie córki :( wkurzają mnie ludzie którzy twierdzą że każda kobieta robi sobie dzieci dla kasy i że jak się to skończy to dzieci oddane do domu dziecka będą :( jestem już tak zła bo to moja własna siostra mi to sugeruje
Przecież ja ciężko pracuje i nie rezygnuje z pracy bo chce tylko dla zdrowia bąbelka idę na to L4

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Witaj Joseff:)
Ja mam wspanialego ginekologa. Chodze do niego prywatnie od 7 lat. Lekarz jest konkretny, rzeczowy, mily i z poczuciem humoru. Do tego jest to jeden z najlepszych ginekologow w moim miescie.
Napisze do niego jutro jak sie sprawy maja , to pewnie wyznaczy mi wizyte w nastepnym tygodniu. Jedyne co mnie w prywatnych wizytach denereuje to ze za badania krwi i moczu nalezy placic.

Odnośnik do komentarza

Marzenka przykre,ze siostra moze byc taka wredna. Trzeba bylo jej zapytac czy zazdrosci? I zeby sama sobie zrobila. Daj spokoj z tym 500+. Niestety to prawda ze patologia najbardziej sie bogaci. Mam kolezanke ktora praktycznie nie skalala sie praca. Ma 36 lat i 1,5 roku stazu. Ale za to ma 5 dzieci. I tam to jest jedna wielka patologia. W zasadzie powinnam napisac ze mialam taka kolezanke ,bo jakis rok temu zerwalam kontakt. Stwierdzilam,ze mam dosc pomagac wszuystkim wokol kto sam sra w swoje gniazdo.
Ja dlugo unosilam sie honorem i nie bralam nic od panstwa ,az okazalo sie ze ludzie maja wiecej a biora.

Mi to usg 3d nigdy sie nie podobalo. bo tam zawsze dzieci takie znieksztalcone vo mnie strasznie przeraza. Ale niemaz pewnie bedzie zadowolniony ,ze zobaczy swego kolejnego potomka.
Wogole mielismy dzisiej rozmowe. Ja mowie,ze bedzie chłopak a on mowi ze dziewczyna. Zreszta on ma juz corke z pierwszego zwiazku. Ja z pierwszego mam starszego syna.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Bardzo przykre bo mniej by bolało gdyby mi to obcy powiedział a jak siostra to boli :( szkoda słów bo ja tak jej powinnam powiedzieć bo ona ma fakt jednego syna ale całe życie w domu nie pracowała i pobiera i 500 i rodzinne ale ja nie jestem taka chamska i wredna i schowałam język za zębami :(
No mi też się nie podoba ale zawsze ciekawość zżera człowieka jak ten babelus bd wyglądać :) my jesteśmy zgodni i mówimy że to Franek :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

No wlasniebo ile pierwsze zdjecie wyszlo bardxo ladnie o tyle juz drugie jest dla mnie troszke straszne. Wiem ze inaczej jest jak to moje wlasne dziecko by tam bylo. No w kazdym razie niemaz bedzie zachwycony napewno.

Marzenka siostra ewidentnie zazdrosna. Penie tez troche jej przykro skoro sama nie moze juz miec dzieci. Pewnie w ten sposob odreagowuje. Przykre tylko ze twoim kosztem. A ty sie nie przejmuj. Ludzie jak swiat swiaty gadali i beda gadac.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...