Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

a ja dzis poraz pierwszy w zyciu zrobilam cos czego nie powinnam Bilismy na zakupkach i .... uleglam, zakochalam sie w BODY dzieciecym i je kupilam ( dla dziewczynki) ale w ciazy nie jestem.Niech lezy w szafie i czeka a moze ktorejsc z kolezanek oddam jak urodzi dziewczynke bo narazie to sami chlopcy

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

tak wogóle to witam się z wami Kochane :)

co tam słychać ?

u mnie dziś bieganie Byłam na zakupkach w kościółku i byłam u kuzynki odziwedzić kacperka i co oczywiśącie ciocia mu kupiła pięknę śpioszki z Diabłem tasmanskim ehhehe a mój M stwierdził znowu prezent a ja tak później Iza da ma dla małego jak to będzie chopczyk ehheheh to się już nic nie oddzywał

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :)
Zdobiłam test i wyszedł pozytywnie ale kreseczka jest tak bladziutka że prawie nie zauważalna .. nie ukrywam cieszę się z tego ale i czuje niepokój czy wszystko będzie dobrze .... jedyne czego pragne to to aby ciąża była zdrowa i żebym ją bez komplikowo przeszła nie ukrywam że się o to modle bo bardzo bym chciała mieć własną kruszynkę nie wiem kiedy wybrać się do lekarza ... ach nic nie wiem. ::(:

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

Justa
hej dziewczyny :)
Zdobiłam test i wyszedł pozytywnie ale kreseczka jest tak bladziutka że prawie nie zauważalna .. nie ukrywam cieszę się z tego ale i czuje niepokój czy wszystko będzie dobrze .... jedyne czego pragne to to aby ciąża była zdrowa i żebym ją bez komplikowo przeszła nie ukrywam że się o to modle bo bardzo bym chciała mieć własną kruszynkę nie wiem kiedy wybrać się do lekarza ... ach nic nie wiem. ::(:

trzymam strasznie mocno kciuki i będę się modliła do mojego Jasia i Bliźniaków o szczęście dla Ciebie :)
Gratuluje:mama:

Odnośnik do komentarza

Justa gratuluję serdecznie...:taniec1::taniec1:
Życzę Ci spokojności i szczesliwego rozwiązania kochana:11_9_16:
Tak się cieszę:11_9_16:
Jejuś fantastyczna wiadomosć...
Agnieszko ja jestem pół roku po poronieniu i na razie mam problemy z zajściem w ciąże ponieważ cykle strasznie mi się rozregulowały.
ale jestem dobrej mysli,bo ostatni był zadawalający.:11_9_16:
Pozdrawiam Was dziewczyny i tule mocno...:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Hello!

Justa super wiadomość!!!!!!!!!!!! gratuluję serdecznie!!!!!!!!!!!! :smile_jump: będzie dobrze:36_1_67: oszczędzaj się i dbaj o siebie!!!

A ja dziś byłam u lekarza, widzialam naszego groszka maleńkiego. Ciąża jest młodsza, koniec 6 tygodnia, także serduszka jeszcze nie było, ale id na kolejne USG w za tydzien i może już będzie :36_1_67: także z majówek powinnam się przenieść na czerwcówki hehe Panterko tylko tam dziewczyny chyba na razie niewiele piszą????

AAAAAAAAAAA i witam wszystkie nowe koleżanki!

Agnieszka
, my ponad poł roku po poronieniu zaczęliśmy starania bo byłam chora na cytomegalię i musiałam najpierw to wyleczyć (prawdopodobnie to było powodem poronienia), no i zaszłam w 2 cyklu, oczywiście nie musze mówic jak ten czas do staran mi się dłużył....

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Justa
hej dziewczyny :)
Zdobiłam test i wyszedł pozytywnie ale kreseczka jest tak bladziutka że prawie nie zauważalna .. nie ukrywam cieszę się z tego ale i czuje niepokój czy wszystko będzie dobrze .... jedyne czego pragne to to aby ciąża była zdrowa i żebym ją bez komplikowo przeszła nie ukrywam że się o to modle bo bardzo bym chciała mieć własną kruszynkę nie wiem kiedy wybrać się do lekarza ... ach nic nie wiem. ::(:

to co czerwcóweczko - teraz będziesz częściej na forumku hmmmmm:36_3_3:

GRATULUJĘ mocniachnieeeee :Cherlipanii:

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
Dziewczyny-pytanko mam do Was,takie osobiste-po jakim czasie odporonienia/porodu przedwczesnego zaszłyście w zdrową ciążę?

cześć Agniecha, no my z mężulem 3 miesiące przerwy sobie zrobiliśmy i udało się potem w 3cim cyklu, czyli pół roku łącznie od stracenia maluszka. Niby długo ale w rzeczywistości zleciało czego i Tobie życzę :36_3_13:

Odnośnik do komentarza

hej właśnie wróciłam z pracy ... uff mam już dość :)

dziękuje wam wszystkim za życzenia :) bardzo się cieszę ale i jednocześnie boję same wiecie czego... na razie jedynie co mnie boli to piersi nawet nie mdli mnie na zapach parzonej kawy a wcześniej mdliło... ale to chyba nie reguła????

Albo jeszcze za wcześnie na mdłości ??

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

justa
hej dziewczyny :)
zdobiłam test i wyszedł pozytywnie ale kreseczka jest tak bladziutka że prawie nie zauważalna .. Nie ukrywam cieszę się z tego ale i czuje niepokój czy wszystko będzie dobrze .... Jedyne czego pragne to to aby ciąża była zdrowa i żebym ją bez komplikowo przeszła nie ukrywam że się o to modle bo bardzo bym chciała mieć własną kruszynkę nie wiem kiedy wybrać się do lekarza ... Ach nic nie wiem. ::(:

gratulacje justyś:):):)
cieszę się twoim szczęściem:):):)
pozdrówki dla wszystkich:):36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Hej kochane,
wczoraj odebraliśmy wyniki histapatologiczne(tłumacząc na nasze miałam zapalenie ropne rozlane błon płodowych) do ginka mam w poniedziałek na 9 rano.będę miała usg podwozia i skierowania na badania hormonów.i byliśmy na badaniach genetycznych.pani doktor najpierw zrobila z nami wywiad rodzinny,potem pobrała nam krew(dla Micha tak nieumiejętnie,że dziś ma siniaka na pół ręki,u mnie krew tryskała po całym gabinecie-już teraz wiem po co lekarzom pielęgniarki-do brudnej roboty) na wyniki musimy czekać 4-5tyg.Micho ma zrobić testosteron i spermiogram(nie wiem po co skoro już 2 razy go robiliśmy) i zobaczymy :)
mam nadzieję,że po świętach będziemy mogli zacząć staranka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...