Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

wanilijka
hehe no jak Ci tak bunio zacznie rosnąć ciekawe jak długo postudiujesz :D

Też się zastanawiam :)))))))))))))))))))))) ale na moim roku już są dwie kobietki w dość zaawansowanej ciąży jak one dają rade to i ja dam :Śmiech::Śmiech: zapomniałam dodać poszłam na zaoczne bo dzienne to kicha

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

wanilijka
hehe no jak Ci tak bunio zacznie rosnąć ciekawe jak długo postudiujesz :D

powiem ci coś jak u mnie w pracy pojawiłą się okazja awansu to zgłosiłam się i oczywiście dzień później dowiedziałam się że jestem w ciąży i zrezygnowałam bo noweobowiązki nowy stresi co Może tobie też sie tak przydaży

Odnośnik do komentarza

panterka
kochane jestem załamana :(((

wróciłąm od lekarza wszystko pięknie ładnie spoczko ale jak doszło do pytania o zwolnienie to oczywiście takjak myślałam doktor mi powiedział że on nie widzi potrzeby żebym szła na zwolnienie że oni tak nie robią że dopiero w 6 -7 miesiącu a nie teraz że to nic nie zmieni i lipa nawet niebyło gadania a drugie to jak się zapytałam o duphaston to że nie powinnam zażywać bo jeszcze nie jestem w tej grupie ryzyka i też lipa Dodam że u nas nie ma wizyt z ginekologami tylko to jest lekarz pierwszego kontaktu i nie ma dyskusji i kazał mi przynieść w poniedziłałek poranny mocz dla upewnienia i mnie mówi z położną ehhe dobre se i nie wiem co robić Muszę chyba jutro pojechać do pracy bo u mnie pracują i podagam z przełożoną czy będą akceptować polskie dłuższe zwolnienie bo tu mi nie chcą dać i załatwię sobie z polski Zobaczymy Piepsz..... angielscy lekarze ..............

ale świnie ci lekarze szkoda gadać porozmawiaj a możne będą akceptować trzeba spróbować

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

Amirian no musze przyznac ze ostatnimi czasy nie za czesto bylam na forum i mialam braki. Ale juz jestem z powrotem:-) Nic sie nie martw (latwo powiedziec) napewno wszystko bedzie w porzadku:-) u mnie plod z poczatku byl mniejszy niz powinien, tez sie martwilam ze cos nie tak a efekt koncowy 4050g:-)
Wanilijka jak ten czas leci juz tylko 3 miesiace i ciut Ci zostalo! No kochana nie wyglupiaj sie, lezaj i odpoczywaj! I zdrowo jedz:-) Wlasnie czytam ksiazke Zdrowy start zaprogramuj swoje dziecko na zdrowie i sie naczytalam ze juz w ciazy powinno sie odpowiednio odzywiac bo to ma wplyw na rozwoj dziecka i jego pozniejsze zycie, takie tam. Szkoda ze dopiero teraz ta ksiazka wpadla mi w rece.

Jonatanek pozdrawia ciocie i buzia maluszki w brzuszkach!:-) Siedzi i sie smieje bestyjka:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-34101.png

Odnośnik do komentarza

Amirian no musze przyznac ze ostatnimi czasy nie za czesto bylam na forum i mialam braki. Ale juz jestem z powrotem:-) Nic sie nie martw (latwo powiedziec) napewno wszystko bedzie w porzadku:-) u mnie plod z poczatku byl mniejszy niz powinien, tez sie martwilam ze cos nie tak a efekt koncowy 4050g:-)
Wanilijka jak ten czas leci juz tylko 3 miesiace i ciut Ci zostalo! No kochana nie wyglupiaj sie, lezaj i odpoczywaj! I zdrowo jedz:-) Wlasnie czytam ksiazke Zdrowy start zaprogramuj swoje dziecko na zdrowie i sie naczytalam ze juz w ciazy powinno sie odpowiednio odzywiac bo to ma wplyw na rozwoj dziecka i jego pozniejsze zycie, takie tam. Szkoda ze dopiero teraz ta ksiazka wpadla mi w rece.

Jonatanek pozdrawia ciocie i buzia maluszki w brzuszkach!:-) Siedzi i sie smieje bestyjka:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-34101.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
panterka
no nie wiem jutro spróbuję porozmawiac w pracy

Stysi a co mi da przylot do polski
Heh, w sumie..nie wiem... moze tylko tyle ze dostaniesz l4 ...ale co z tego? jak tu nie pracujesz??? heh... kurcze ze te ż w Angli takie problemy robią heh

ale stysiu ja nie muszę lecieć po L4 bo nie będąc tam i tak mi może załatwić mama ale muszę się dowiedzieć czy mi będą respektować tutaj w anglii takie zwolnienie i wtwdy zobaczymy Kochnie mam nadzieję że coś załatwię z tym

Odnośnik do komentarza

Witam was kobitki
właśnie wróciłam z uczelni i wiecie co dziś do mnie znajoma z wydziału powiedziała " coś dziwnie wyglądasz czy nie jesteś w ciąży? " po prostu nie zatkało bo wczoraj niby położyłam się o 19:30 to i tak dziś jestem śpiąca.. no nie wiem może to jakiś znak :)))))))))

no kochane co u was słychać ?

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

annaz
a jednak zauważona hihiihhii, u mnie coż bylam u gina wszystkie badanka ok, teraz czekam jeszcze na wynik cytologii, troche się stresuje ale może też będzie ok tylko gdzie ten bocian zapomniał mchyba mojego adresu

nic sie słońce nie stresuj zapomnij o tym a bocian napewno ma twój adres tylko one czasem błądzą ale niec sie nie bó znajdzie cie napewno tylko pamiętaj to może być szybko lub wolno ale napewno trafi :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

annaz
Modlę się o to codziennie... jesli nadal nie będę mogła zafasolkowac to już nie wiem w czym problem, w tym że za bardzo chcemy dzidziusia??,,,,

Kochana napewno przez chęć posiadania dziecka sobie nie pomagasz bo wtedy w głowie powstaje blokada więc lepiej nie myśłeć wiem że łatwo się mówi ale sama przez to przechodziłam i w ostatnim miesiącu już prawie sie poddałam i przestałam myśleć o tym a powiem wam że miałam już takie głupie myśli z koleżnaka że pojedziemy na weekend i poznamy jakiegoś gościa i pewnie wtedy zaciążymy i może te brudne myśli pomogły kto wie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...